R 12 - 95cm 1e gr - oefenspringen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Oefenspringen 95 cm, parcours conform klassiek parcours zonder barrage. 

2 starts voor 15,00 euro, wel 2 keer opgeven 

Start schema: ruiter a ruiter b ruiter a ruiter b ruiter c ruiter d ruiter c ruiter d en zo verder

Wedstrijdoutfit is niet verplicht; wel cap en chaps/rijlaarzen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 7.50
Datum: 5 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
vz Hr J Wilmink
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Annemieke Lips Jumping Hero Xx Ooltgensplaat
2 Danny Willems Jersey Baltic Oosteind
3 Manon Lazeroms Jafanola Casimo Sprundel
4 42 Thieu Huijbregts Ego dk z Erco vh Roosakker Rijsbergen
5 69 Raf Kooremans Ilona nn Turnhout
6 Annemieke Lips Javalanche Cidane Ooltgensplaat
7
8 56 Eline Vreijsen Jagger Indoctro Waspik
9 Danny Willems I'm du vinia NN Oosteind
10 55 Eline Vreijsen Jagger Indoctro Waspik
11 Danny Willems I'm du vinia NN Oosteind
12 Margo van Nijnatten Irresistible CS Bigareau du cap Castelre
13 Margo van Nijnatten Irresistible CS Bigareau du cap Castelre
14 Kim Couwenberg Care Angel Nvt Dinteloord
15 Morten Djupvik Hangover Con Polydor Hulten
16 Kim Couwenberg Care Angel Nvt Dinteloord
17 Morten Djupvik Hangover Con Polydor Hulten
18 183 Tamara Danning Harmony Quality time Wouw
19 184 Tamara Danning Harmony Quality time Wouw
20 98 Edwin Willemsz Geeroms Haya Mosa Andiamo Waspik
21 Thomas Mertens olly van het eelshof joop 111 Oud-Turnhout
22 99 Edwin Willemsz Geeroms Haya Mosa Andiamo Waspik
23 Thomas Mertens olly van het eelshof joop 111 Oud-Turnhout
24 Krissie Van Herwaarden Infinity - BREDA
25 115 Lisanne Verdonk ventje vd tojopehoeve z Vragant Z Oudenbosch
26 29 Krissie Van Herwaarden Infinity - Breda
27 Lisanne Verdonk ventje vd tojopehoeve z Vragant Z Oudenbosch
28 Olivier van der Vaart isodermus kannan terheijden
29 180 Kees van Gestel Impact modesto Middelbeers
30 Olivier van der Vaart isodermus kannan terheijden
31 179 Kees van Gestel Impact modesto Middelbeers
32 Alien Baelden Qi Dao Douglas Dinteloord HC
33 102 Kim Lauwen Halina Musterd Elegance M Zundert
34 Alien Baelden Qi Dao Douglas Dinteloord HC
35 Danny Willems Indy Zirocco Blue Oosteind
36 Raf Kooremans Cullinan Z Casimo Turnhout
37 Danny Willems Indy Zirocco Blue Oosteind
38 Tamara Danning Hoepla Q.Breitling wouw
39 Thomas Mertens olympia van het eelshof indoktro Oud-Turnhout
40 Tamara Danning Hoepla Q.Breitling wouw
41 Thomas Mertens olympia van het eelshof indoktro Oud-Turnhout
42 130 lucas boer Classy Girl Sinia Z Calvino Baarle Nassau
43 Olivier van der Vaart ino-s numero uno terheijden
44 131 lucas boer Classy Girl Sinia Z Calvino Baarle Nassau
45 Olivier van der Vaart ino-s numero uno terheijden
46 177 Kees van Gestel Jorette Starpower Middelbeers
47 Alien Baelden Ignazio Zirocco Blue Dinteloord HC
48 178 Kees van Gestel Jorette Starpower Middelbeers
49 Alien Baelden Ignazio Zirocco Blue Dinteloord HC
50 211 Kim Vos Jolie v Glasgow Vh merelsnest Eethen
51 201 Danny Willems Igor Air jordan Oosteind
52 212 Kim Vos Jolie v Glasgow Vh merelsnest Eethen
53 201 Danny Willems Igor Air jordan Oosteind
54
55 41 Kees Verheijen Genre DK Z Grison vd bisschop Rijsbergen
56 132 Matthijs Boer Gee Whizz It's a Vinia Last Man Standing Baarle Nassau
57 Marieke de Bart Champagny Cavalo Z sHeer Abtskerke
58 Raf Kooremans I'm Special Herald III Turnhout
59 103 Kim Lauwen Imero-Joy El Primero Zundert
60 137 Renske Kroeze Caretan Roos nn Prinsenbeek
61 43 Kees Verheijen Inka van de zuuthoeve Thunder Rijsbergen
62 309 Kim Lauwen Halina Musterd Elegance M Zundert
63 310 Kim Lauwen Imero-Joy El Primero Zundert
64 311 Renske Kroeze Caretan Roos nn Prinsenbeek