R 22 - Klasse M - klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

HC starten is in deze rubriek niet toegestaan.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 6 april 2018
Tijd: 11:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Mw C Wittenberg
T Hr M Dusomos
v Mw I Veeke
O Hr J Wilmink
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Thomas Mertens Blom`s Holiday Arko III Oud Gastel
2 Chagan Ba Yi Er Giva - BREDA
3 Mandy Deurloo Heureuse Dakar VDL Tholen
4 324 Renske Kroeze Great tikila Carosso VDL Prinsenbeek
5 Tim Lips Eclips NN BREDA
6
7 Sailuby Lertratanaicha Vrauke W Corland Rucphen
8 Raf Kooremans La Chica de Muze Kannan Turnhout
9 Vincent Bourguignon Lady casall Casall Nnnnnnnnnnnnnnnnn
10 Kim Couwenberg Farah van Bleyendaal Zirocco Blue Dinteloord
11 214 Sierra Michelle Wilson Audi's Gisca Cantos Dinteloord
12 Koen Leemans Harley vd Werf Diarado Middelbeers
13 Anoek van der Pluijm Happiness Charisma Waddinxveen
14 287 Wil Schellekens Incredible Night Dutch Design Esbeek
15
16 Rob Brosens Gringo du Thurin Glasgow vh Merelsnest prinsenbeek
17 Joyce van de Kuilen Brent Phin Phin BREDA
18 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Iierop
19 Tim Franssen Hemelton Untouchable GILZE
20 Dominique Greeve Zowiezo NN Rucphen
21 Danny Willems Glavia Baltic Oosteind
22 Britt de Groen Heaven Zirocco Blue Rucphen
23 Thomas Mertens Blom`s Hertogin Tornesch Oud Gastel
24 Barbara Schreuder Carte blanche Indorado Polsbroek
25 Lisanne Verdonk Havanna Zirocco Blue Oudenbosch
26 Renske Kroeze Grandesa B Spartacus Prinsenbeek
27 332 Geert Moerings Itwisth Twisther Roosendaal
28 Tim Lips Lacoste Lucky Boy BREDA
29 Maxi de Weert Harvester Dakar vdl Ossendrecht
30 Raf Kooremans Caramello Z Cassini II Turnhout
31 Koen Leemans Dopharma's Happy Feet Diamant de Semmilly Middelbeers
32 Mark Jespers Harvey Baltic prinsenbeek
33 328 Vincent Bourguignon Conthalou Conthargos Nnnnnnnnnnnnnnnnn
34 199 Noy Shavit Herca van het Lindehof Amoroso van de Helle
35 Wil Schellekens Casaletto Casquetto ESBEEK
36
37 Chagan Ba Yi Er Dianda M Verdi BREDA
38 Kim Couwenberg Caleandra M Caleandro Dinteloord
39 Alien Baelden Hooligan Catalido Dinteloord
40
41 Sun Hun Dong Empress Ellis - BREDA
42 Tim Franssen CLINDOEL A MORMOULIN DAIMANT DE SEMILLY GILZE
43 Anoek van der Pluijm Heldorado Eldorado van de Zeshoek Waddinxveen
44 Sjors van Oorschot Galaxy Tangelo vd zuuthoeve Berghem
45 9 Geert Moerings Hastha Vigo d'arsouilles Roosendaal
sleeppauze (15 minuten)
46 Monique Jespers Celinde Indorado Oosteind
47
48 Pieter-jan de Visser Marvelous Day Elvis ter putte Woensdrecht
49 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel Hulten
50 Thomas Mertens Blom`s Lucky cassanova Oud Gastel
51 Martijn Verpoort Gomez Eldorado Veghel
52 Lisanne Verdonk Future One R.L. Bustique Oudenbosch
53 250 Danny Willems Ginory Vleut Oosteind
54 Dominique Greeve Maestro BB Namelus Rucphen
55 Koen Leemans Dopharma's Harvey Cantos Middelbeers
56 Renske Kroeze M can Do It Can Remember Prinsenbeek
57 155 Bas Moerings Ipsthar Denzel van 't Meulenhof Roosendaal
58
59 Wil Schellekens Gletsjer Spartacus ESBEEK
60 Kim Couwenberg Gemini Cardento Dinteloord
61 336 Constanca de Almeida Fernandes Na li z Numero uno Gilze
62 Vincent Bourguignon Granturo de bourguignon Canturo Nnnnnnnnnnnnnnnnn
63 Tom Schellekens Gangster NN ESBEEK
64 Sjors van Oorschot Goodlord-gold Cardento Berghem
65 264 Mandy Grootegoed Lacobat nn Heerle
66
67 Anoek van der Pluijm Hotspot Numero Uno Waddinxveen
68 Maxi de Weert Frivole Quasimodo van de Molendreef Ossendrecht
69 Pieter-jan de Visser Beau - Woensdrecht
70 Tim Franssen GALOUTINA C BALOUBET DU ROUET GILZE
71 Yvonne Jakobsen Hanea Cardento meliskerke
72 Raf Kooremans Grabiëlla Andiamo Turnhout
73 251 Mark Jespers Easy NN Prinsenbeek
74
75 Martijn Verpoort Givenchy Hamlet Veghel
76 Thomas Mertens Blom`s Zlatan Zandor Z Oud Gastel
77 Koen Leemans dopharma s anna cayenne of ice nn Middelbeers
78 197 Pieter Rutten Gamble Arezzo Rucphen
79 116 Wil Schellekens Just Cavalli vd Molenheide sierappel Esbeek
80 82 Gabryella Dufour Future Pride of Architect nn Iierop
81 Emir Kocak Cantaire O Canturo Goirle
82 Dian de Jong FLEUR Zavall Vdl oudenbosch
83 Thijs Kalkdijk Grandalina Athos R Hulten
84 Christy Dictus Ella connor Achtmaal
85 337 Constanca de Almeida Fernandes Goliath Ukato Gilze
86
87 Katinka van Nieuwenhuyzen Gigolo Figo de Muze (Golden Hawk) steenbergen
88
89 195 Dominique Greeve Eefje Rucphen
90 213 Sailuby Lertratanaicha Gaudi . Rucphen
91 Bas van Opstal Ginger Carosso Schijf
92 342 Pieter-jan de Visser Intermezzo Comme il faut Woensdrecht
93 Tim Franssen ISARINA QUAPRICE BOIS MARGOT GILZE
94 Marit Orgers Diomedes Escuro Hekelingen
95
96 Elvira Kwakernaak Fashion Singapore Sprundel
97 Koen Leemans Dopharma's Hay el Desta Ali Baltic VDL Middelbeers
98 Bart Schouwenaars Forever-chic Corland Zundert
99 322