R 43 1.30m klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 8 april 2018
Tijd: 13:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Mw C Wittenberg
T Mw W van Stiphout
V Hr M Dusomos
O Hr J Wilmink
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 150.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Morten Djupvik Farusa Guidam sohn Hulten
2 Thijs Meulemeesters Falentina London Boekel
3 372 Marieke Verdaasdonk Dropshot Unaniem Boekel
4 Annelies Boer Nico vd Bernsehoeve Z Numero Uno Wateringen
5 274 Zoi Snels Freestyle Chacco Blue
6 Maria Jorgensen Eng's Disko Bay Bessemeind Casino Hulten
7 Sierra Michelle Wilson Audi's Gisca Cantos Dinteloord
8 Wendy Smits Dialinde Cardento Oosterhout
9 198 Pieter Rutten Gamble Arezzo Rucphen
10 Kessy van Berlo California 70 vb cancoon Veghel
11 Pieter-jan de Visser Beau - Woensdrecht
12 Tom Schellekens Casander Lord Z ESBEEK
13 Thomas Mertens Blom`s Lucky cassanova Oud Gastel
14 Boy Peels Eliene Z - Waalre
15 Jarno van Erp Flying Boy Onbekend Oss.
16 Vincent Dings Anastasia HDH Oklund Heeze
17 Barbara Schreuder Golden Boy Boss VDL Polsbroek
18 Ellen Zwijnenberg Faban van beek Clintord Overlangel
19 Suzanne Raming Atilla Corland Schijf
20
21 19 Rebecca Hellemons Cupfighter Z Casino Oudenbosch
22 2 Bas Moerings Hardesther Kannan Roosendaal
23 Luke Suijkerbuijk Degina Dulf Van Den Bisschop Rucphen
24 Bianca Schoenmakers F-Ninjo HDH Napels Geldrop
25 Marieke Verdaasdonk Flowerfee Namelus R Boekel
26 Bart Lips Leroy Brown SW Lupicor Biest-Houtakker
27 Morten Djupvik Genetic Loma SB ll Con Polydor Hulten
28 Vincent Bourguignon Isaura pracht Nn Nnnnnnnnnnnnnnnnn
29 273 Zoi Snels Pilothago Tn Pilot
30 Tim Franssen Gambler Z Glasgow vh Merelsnest GILZE
31 367 Annelies Boer Gogo- Nevada Ustinov Wateringen
32 375 Kessy van Berlo Fostara Azteca VDL Veghel
33 Jack Ansems Gameboy Back Gammon Sint-Oedenrode
34 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel Hulten
35
36 Boy Peels Gamble Nabab de Rève Waalre
37 Dominique Greeve Gialotti Vleut Rucphen
38 Vincent Dings Donja HDH Numero Uno Heeze
39 Thomas Mertens Blom`s Gintura Zirocco Blue vdl Oud Gastel
40 362 Barbara Schreuder Carte blanche Indorado Polsbroek
41 Jarno van Erp Eminea Namelus R Oss.
42 Tom Schellekens Dorosa Canturano ESBEEK
43 Constanca de Almeida Fernandes Zz Top Z Zidane GILZE
44 Lisanne Verdonk dienko indoctro Oudenbosch
45 Pieter-jan de Visser Arie Z Asca Z Woensdrecht
sleeppauze (15 minuten)
46 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla Oudelande
47 1 Bas Moerings Hervesther Elvis ter Putte Roosendaal
48 Bart Lips Celine Z Cesano II Biest-Houtakker
49
50 Charlotte Fokker Chippendale III Z Chicago Z kalmthout heide
51 Annelies Boer Gilota Numero Uno Wateringen
52 Annelore Willeboer Funky Ukato 's-Heer Arendskerke
53 Roy de Nijs Ascanalien Z Asca Z Roosendaal
54 Bianca Schoenmakers Get Over It HDH Cream On Top Geldrop
55 Ellen Zwijnenberg Etcetera Carnute Overlangel
56 Lotte Monhemius Retto Carett halfweg
57 219 Jack Ansems Georginio Aristo Z Sint-oedenrode
58 Vincent Bourguignon Granturo de bourguignon Canturo Nnnnnnnnnnnnnnnnn
59
60 Iris Pemen Carpe Diem Ciacomo Rijisbergen
61 380 Tim Franssen Hemelton Untouchable Gilze
62 Jarno van Erp Fiësto Go Ziesto go zinea Oss.
63 Dominique Greeve Maestro BB Namelus Rucphen
64 286 Tom Schellekens Camilly Z Crown Z Esbeek
65 Thomas Mertens Blom`s Hiek`n Falaise de Muze Oud Gastel
66 Annelin Schrauwen Bronx Triomph de muze Schijf
67 Boy Peels Estafette Zirocco Blue Waalre
68 337 Constanca de Almeida Fernandes Goliath Ukato Gilze
69 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Tenerife Dongen
70 Thieu Huijbregts Dalida van de Zuuthoeve Thunder van de Zuuthoeve Rijsbergen
71 Lisanne Verdonk Future One R.L. Bustique Oudenbosch
72 Pieter-jan de Visser Marvelous Day Elvis ter putte Woensdrecht
73 Annelies Boer Fallon Nevada vd Bernsehoeve Namelus R Wateringen
74 Bianca Schoenmakers Cassada HDH Carenzo Geldrop
75 Ruby de Kok Gebalia Cantos rosmalen
76 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z ossendrecht
77 Charlotte Fokker Galentino Cicero kalmthout heide
78 Stef Vanaert Gup Indoctro Schijf
79 Famke Bastiaansen Extra Cool Amadeus Gilze
80 Vincent Dings Deftig HDH ustinov Heeze
81 Roy de Nijs Fra Diavolo Ut Liekt Goed Roosendaal
82 Julia Geers Darwin Quantum Sint oedenrode
83 Jarno van Erp Zadonis Lupicor Oss.
84
85 373 Tim Franssen andra z andiamo Gilze
86 360 Jack Ansems Faya Arezzo VDL Sint-oedenrode
87 Vincent Bourguignon Cleopatra Z Cassinus Z Nnnnnnnnnnnnnnnnn
88 Tom Schellekens El Gore Go Namelus ESBEEK
89 320 Hani Bisharat chesterfield nnn
90 Thijs Kalkdijk Grandalina Athos R Hulten