R 31- klasse B - Klassiek parcours direct op stijl


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

HC combinatie starten als eerste. 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 7 april 2018
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Mw T Kommers
T Mw J van Twist
V Hr J Jobse
O Hr J Wilmink
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Danny Willems Indy Zirocco Blue Oosteind HC
2 Dennis Wauben Nn1 Nn Molenschot HC
3 Christy Dictus Irona van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal HC
4 Romy Martins Ivita M Dakar VDL Schijf
5 Pieter Vreman Ferron Gigolo Van De Padenborre Oud Gastel
6 Margo van Nijnatten Irresistible CS Bigareau du cap Castelre
7 278 Sierra Michelle Wilson Quickcor Quick Star Dinteloord HC
8 Lotte Wilschut O la la Conto Hoeven
9 Kymara Wouters Danish blue NN Chaam
10 Kristy Snepvangers Millstream's Inspiration Etoulon Bergen op Zoom
11 Imanda van der Kroon Dimorfs Wanadoo OO seven Heerle
12 Kim Lauwen Imero-Joy El Primero Zundert
13 Imanda van der Kroon Dimorfs Wanadoo OO seven Heerle HC
14 Dennis Wauben Nn nn Molenschot HC
15 204 Danny Willems I'm Special Ircolando Oosteind HC
16 Christy Dictus Holly Eldorado vd Zeshoek Achtmaal HC
17 Kaylee Heynen High NN Tholen HC
18
19 Annelies Stolze Cato Verdi Oosteind
20 Janneke Dekkers No surrender Numero uno Heeswijk
21 Robin van der Zanden Aero Dynamic RZ Andiamo Z Zundert
22 351 Kevin Kapitein Up And Down De Longpre Carre D'as Z HC
23 Carolien Herbers Ircona Cyrkon Berghem
24 22 Jade van der Zanden Hoochie RZ Hooch DK Zundert
25 Olivier van der Vaart Isa balia Falaise de muze Terheijden HC
26 Nikki van Tol Gailloux van de Zelm Nonstop Meerle
27 279 Sierra Michelle Wilson Jealousy Sandro Boy Dinteloord HC
28 125 Loeske Veenendaal Pand & Paard's Cranberry Ice Z Candillo Z Chaam
29 Demi Schollaardt Beli Lucky Tilburg
30 Marcel Billet Ibrahim BS Glasgow-W vh Merelsnest Rijsbergen
31 Joyce Rijk Coco de Landetta Cartano Made
32 Dominique de l'Or Cantaratas Cancara Tilburg
33 Annet Janssen Hype Inshallah de Muze Prinsenbeek
34 Kim Lauwen Halina Musterd Elegance M Zundert
35 Thijs Meulemeesters Individu Starpower Boekel HC
sleeppauze (15 minuten)
36 Patty Van Achterberg Ginelly Quasimodo vd Molendreef Kaatsheuvel
37 willemijn heemskerk Iris-o Dakar VDL Sleeuwijk
38 Kymara Wouters Caritana LZ Caritano Z Chaam
39 104 Nina Groenendijk Kalanda calido Klundert
40 Nicole van Oversteeg Dior zeldenrust Diarado Waspik
41 104 Nina Groenendijk Kalanda calido Klundert HC
42 Janneke Dekkers Hunter van plockroy z Heartbeat Vd bisschop Heeswijk
43 Christy Dictus Hosdi van Beek Hos D'o Achtmaal HC
44 Kaylee Heynen Caramel Nn Tholen HC
45 Danny Willems Imaginary Namelus Oosteind HC
46 280 Sierra Michelle Wilson Indy Callas Eldorado Van De Zeshoek Dinteloord HC
47 Jolein Roestenburg Havida Z Harley vdl Breugel HC
48 259 Marieke Verdaasdonk Hartenfee Namelus R Boekel HC
49 Tim Koch Ilonka van de Marehoeve Zirocco Blue Bergen op Zoom HC
50 Sigrid van Wensen Dupp Deejay Z Dutch Capitol Bergen op Zoom
51 Michelle van Strien Herrie nn Raamsdonk
52 Renske Kroeze Iron Man nn Prinsenbeek
53 Carolien Herbers Zaidin i.d.w.j. Colander Berghem
54 Mikki Manche Icon d'Or Zambesi Valkenswaard
55 Olivier van der Vaart iPhone J'taime flamingo Terheijden HC
56 Bart Hartman Izzy Air Jordan Ede GLD HC
57 Jany Karremans Goldfee HB Zirocco Blue Oud Gastel
58 89 Laurie Peeters Enjoy Cantos Breda
59 Nikky Kuipers Elita Indorado Roosendaal
60 Inge De Rooij Inora Biscayo Chaam
61 Ingrid Broers E-Quicksilber Z Emerald Van't Ruytershof Oud-alblas
62 Amy Michielsen Flair Arco Gilze
63 Jens van der Meer Canebis van Maarle Z Canabis Z Tilburg
64 Janneke Dekkers Belle amie Z Bon ami Heeswijk
65 Chantal Bot-Roovers Evelyn CarthinoZ Prinsenbeek
66 Demi Kuijstermans Vivaldi -- Oud Gastel
67 Dominique de l'Or Grand Bonheur de la Cour Sire Major de la Cour Tilburg
68 Pascale Steenbakkers Fabulous Spartacus Best
69 Loes Kivits I-AM I'm Special de muze Sprundel