R 21 - klasse L 2 fasen special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

HC is NIET toegestaan


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 6 april 2018
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Hr M Dusomos
T Mw I Veeke
v Mw C Wittenberg
o Hr J Wilmink
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
09:00 1 Annemieke Lips Icantos Canabis Ooltgensplaat
09:02 2 Joyce van de Kuilen Hassan - BREDA
09:04 3 Christy Dictus Hatricia van Beek Inshallha de Muze Achtmaal
09:06 4 Kim Couwenberg Ice Clearway Dinteloord
09:08 5 Maxi de Weert Glamoures Glasgow v/h merelsnest Ossendrecht
09:10 6 329 Raf Kooremans Caramello Z Cassini II Turnhout
09:12 7 Nina Tuytelaers - Kooremans So Special Metall Turnhout
09:14 8 182 Tamara Danning Happy Hour Quality time Wouw
09:16 9 Tim Lips Eclips NN BREDA
09:18 10 Maxime van der Linden lente warkant essen
09:20 11 Lucille Billet Giant Hood BS Sisley de la tour Vidal Rijsbergen
09:22 12 Wil Schellekens Isabel Captain Cooper ESBEEK
09:24 13 80 Gabryella Dufour Halla Architect Springtime Iierop
09:26 14 Koen Leemans Dopharma's Happy Feet Diamant de Semmilly Middelbeers
09:28 15 Bao Ha Si Tu Li Gu Er Il Dolce - BREDA
09:30 16 Mark Jespers Gladiator Carambole prinsenbeek
09:32 17 317 Rob Brosens Noblesse Chopin Prinsenbeek
09:34 18 Renske Kroeze Can Fly nn Prinsenbeek
09:36 19 Chagan Ba Yi Er Dianda M Verdi BREDA
09:38 20 Bart Lips Carolus Z Cormet du Lys Biest-Houtakker
09:40 21 249 Joyce van de Kuilen Double-O-Seven Valliant Breda
09:42 22
09:44 23 Kim Couwenberg Caleandro d'hotot z Caleandro Dinteloord
09:46 24 Maxi de Weert Haddock Baltic Ossendrecht
09:48 25 Christy Dictus Hatrixia van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal
09:50 26
09:52 27 Vincent Bourguignon Lady casall Casall Nnnnnnnnnnnnnnnnn
09:54 28 Sun Hun Dong Lady - BREDA
09:56 29 Raf Kooremans In Time Biscayo Turnhout
09:58 30 Tamara Danning Hapiness Zambesi wouw
10:00 31 Jilly Laros Hakan Tangelo van de Zuuthoeve Langeweg
10:02 32 Mark Jespers Faith in blue Zirocco blue prinsenbeek
10:04 33 Koen Leemans Harley vd Werf Diarado Middelbeers
10:06 34 Wil Schellekens Golem onbekend ESBEEK
10:08 35 Thomas Mertens Blom`s Icarus Biscayo Oud Gastel
10:10 36 Anoek van der Pluijm Icen Iceman de Muze Waddinxveen
10:12 37 Gabryella Dufour Henrico nvt Iierop
10:14 38 Florent Negrel imortelle elcapone Lierop
10:16 39 Renske Kroeze I'm Gold Caretino Z Prinsenbeek
10:18 40 318 Rob Brosens Highstreet Corland Prinsenbeek
sleeppauze (15 minuten)
10:35 41 Joyce van de Kuilen Hinco - BREDA
10:37 42 Kim Couwenberg Issun Boshi Caretino gold Dinteloord
10:39 43 Bart Lips I Am Codex Codex One Biest-Houtakker
10:41 44 Maxi de Weert Frivole Quasimodo van de Molendreef Ossendrecht
10:43 45 Tom Schellekens Ijsbrand NN ESBEEK
10:45 46 Christy Dictus Helkana van Beek Kannan Achtmaal
10:47 47 Vincent Bourguignon Chaccobrino Chacco blue Nnnnnnnnnnnnnnnnn
10:49 48 Lisanne Verdonk Bollenhoeve`s Infinty nn Oudenbosch
10:51 49 Mark Jespers Ibramovich nn prinsenbeek
10:53 50 Tamara Danning Favorite du roi Heartbreaker wouw
10:55 51
10:57 52
10:59 53 Anoek van der Pluijm Iriz Eldorado van de Zeshoek Waddinxveen
11:01 54 Wil Schellekens Incredible Night Dutch Design ESBEEK
11:03 55 Koen Leemans dopharma's cash chellano alpha Middelbeers
11:05 56 Raf Kooremans Tiamo CV Z Thunder van de Zuuthoeve Turnhout
11:07 57 Sun Hun Dong Empress Ellis - BREDA
11:09 58 Thomas Mertens Blom`s Idense Zirocco Blue VDL Oud Gastel
11:11 59 324 Renske Kroeze Great tikila Carosso VDL Prinsenbeek
11:13 60 Maxi de Weert Harvester Dakar vdl Ossendrecht
11:15 61 154 Gabryella Dufour Future Pride of Architect nn Iierop
11:17 62 Alien Baelden Indian Gold NN Dinteloord
11:19 63 Bart Lips Casago II Casall Biest-Houtakker
11:21 64 Christy Dictus Fupord van Beek nn Achtmaal
11:23 65 Erica Dijkshoon Narco van de Rotte Gaillard de La Pomme Bleiswijk
11:25 66 Chagan Ba Yi Er Giva - BREDA
11:27 67 328 Vincent Bourguignon Conthalou Conthargos Nnnnnnnnnnnnnnnnn
11:29 68 Dominique Greeve Heartbeat BB Cardento Rucphen
11:31 69 341 Tom Schellekens Forever Go Toulon Esbeek
11:33 70 Mark Jespers Incredible Zirocco Blue VDL prinsenbeek
11:35 71 Natasha Herjawan Happy Rose - Rucphen
11:37 72
11:39 73 Anoek van der Pluijm Liscarrow Pacino Waddinxveen
11:41 74 Koen Leemans Dopharma's Harvey Cantos Middelbeers