R 11 oefenspringen 85cm


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Oefenspringen 85 cm, parcours conform klassiek parcours zonder barrage. 

2 starts voor 15,00 euro, wel 2 keer opgeven 

Start schema: ruiter a ruiter b ruiter a ruiter b ruiter c ruiter d ruiter c ruiter d en zo verder

Wedstrijdoutfit is niet verplicht; wel cap en chaps/rijlaarzen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 7.50
Datum: 5 april 2018
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Hr J Wilmink
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Renske Kroeze Violet nn Prinsenbeek HC
2 Maria Jorgensen Ibiza Sky Ukato Hulten
3 Renske Kroeze Violet nn Prinsenbeek HC
4 Maria Jorgensen Ibiza Sky Ukato Hulten
5 64 Mitchel Sonneveld Hidalgo Eldorado Vd Zeshoek Sprundel
6 51 Eline Vreijsen Joey Mr Pancake Waspik
7 230 Vicky de Visser Baladay Bamako de Muze
8 52 Eline Vreijsen Joey Mr Pancake Waspik
9 229 Vicky de Visser Baladay Bamako de Muze
10 Lisanne Verdonk Jamir Vittorio Oudenbosch
11 151 Kees Verheijen Okee van den Dael For passion di've Rijsbergen
12 Lisanne Verdonk Jamir Vittorio Oudenbosch
13 152 Kees Verheijen Okee van den Dael For passion di've Rijsbergen
14 119 Dominique de l'Or Cantaratas Cancara Tilburg
15 27 Emma Albaladejo Keyflow nn Breda
16 Renske Kroeze Zavira Rhodium Prinsenbeek HC
17 120 Dominique de l'Or Cantaratas Cancara Tilburg
18 Renske Kroeze Zavira Rhodium Prinsenbeek HC
19 Emma Albaladejo Keyflow nn BREDA
20 Manon Lazeroms Animo's India Andiamo Sprundel
21 Danny Willems Jip Caretino gold Oosteind
22 Manon Lazeroms Animo's India Andiamo Sprundel
23 Danny Willems Jip Caretino gold Oosteind
24 28 Iryna Soroka Diaral - Breda
25 Tamara Danning Idole du roi Zambesi wouw
26 65 Mitchel Sonneveld Jillz Fernando Sprundel
27 Tamara Danning Idole du roi Zambesi wouw
28 Iryna Soroka Diaral - BREDA
29 Mitchel Sonneveld Jillz Fernando Sprundel
30 53 Eline Vreijsen Jafra Nabab de reve Waspik
31 90 Mauro Soeteman Joy Lady EXTASE Hoeven
32 54 Eline Vreijsen Jafra Nabab de reve Waspik
33 91 Mauro Soeteman Joy Lady EXTASE Hoeven
34 275 Mandy Grootegoed Hipe nn Heerle
35 228 Vicky de Visser Gemaday Gemini xx
36 275 Mandy Grootegoed Hipe nn Heerle
37 231 Vicky de Visser Gemaday Gemini xx
38 100 Lisanne Verdonk vince Vragant Oudenbosch
39 96 Edwin Willemsz Geeroms Jyllsz Inshallah de Muze Waspik
40 100 Lisanne Verdonk vince Vragant Oudenbosch
41 97 Edwin Willemsz Geeroms Jyllsz Inshallah de Muze Waspik
42 124 Dominique de l'Or Grand Bonheur de la Cour Sire Major de la Cour Tilburg
43 Renske Kroeze Dexter Z Dulf vd Bisschop Prinsenbeek HC
44 124 Dominique de l'Or Grand Bonheur de la Cour Sire Major de la Cour Tilburg
45 Renske Kroeze Dexter Z Dulf vd Bisschop Prinsenbeek HC
46 Mitchel Sonneveld A-Tizora Z Air Jordan Alpha Z Sprundel
47 75 Annemieke Lips Jumping Hero Xx Ooltgensplaat
48 Mitchel Sonneveld A-Tizora Z Air Jordan Alpha Z Sprundel
49 Danny Willems Jersey Baltic Oosteind
50 40 Thieu Huijbregts Ego dk z Erco vh Roosakker Rijsbergen
51 Manon Lazeroms Jafanola Casimo Sprundel
52 Annemieke Lips Javalanche Cidane Ooltgensplaat
53 312 Sarah Nollen Don nn Heerle
54 313 Sarah Nollen Don nn Heerle