Klasse L zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 5 mei 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Kristian Houwen Clinton boy Clinton Wanssum
2 Sandra Klaessen gucci 00 Neer
3 Jan Maly Handsome Boy GS Eldorado Van De Zeshoek Maasbree
4 53 Anne - Marie Poels Baldini - Swolgen
5
6 75 Tobias Luikens Umoja Z Utrillo Z Ittervoort HC
7 30 Charlotte Hus Lingo Star van ‘t heike Mr. Blue Geel
8 Memet Emin Kotan Calvaro MZ nn Gemert
9 63 Roy Rutten Enne NN Heythuysen
10 158 Marly Ceelen Laranza Warrant Helmond
11 51 Enrique Borbolla Garai Verdi
12 16 Marcel Groen Djampassi du Vlist z D’avo’s Ducarlos Mierlo
13 78 Nando de Miranda Calimero Carenzo
14 Lisanne van de Pasch Hunter Dakar VDL Helmond
15 Jens Smolders Lolita van 't Heike Goldfever van ' t Heike Kasterlee
16 Leonie Verberne Cillus Massimo asten
17 Tristan Marchal Filippe Berlin Someren
18 Lotte van den Broek glyn Casall Lierop
19 Marcel Willems Chapeau Caleandro koningsbosch
20 Remy Ellis Ibiza Girl Zambesi Sevenum
21 Renee van der Westen Isador Q Breitling Someren
22 Remy Ellis Ibiza Girl Zambesi Sevenum HC
23 87 Kristian Houwen Taloubest Taloubet Wanssum
24 Mans Thijssen Batistuta NN sevenum
25 Jur van Kimmenade Bizet Verdi Weert
26 Mans Thijssen Batistuta NN sevenum HC
27 Peggy Nillesen Happy Hour HTR - Sevenum
28 Reggy Hoffmann Hotshot Tolano van 't Riethof Helmond
29 Alfredo Kim Bellissima nn Asten
30 Anna Cecilia Holmquist Curiano van maarle z Cannabis Poppel
31 Liesbeth Berben Cuverdi Verdi Heythuysen
32 Janine Maassen Hymette Berlin Helden
33 Rodrigo Morgado Billy Congo - Venray HC
34 Pieter van Kemenade G-star Stakkato Someren
35 Sandra Klaessen Alano Neer
36 Jan Maly Cebra NN Maasbree
37 Liza Tiebot Hiralinde Glasgow vh Merelsnest Wanssum
38 Anne - Marie Poels Harry Caspar Swolgen
39 Sylvia Dorssers Ivar Marie Entertainer Maasbree
40 Sanna Olsson Ingren Caesaria - Kessel
41 Luuk van den Kerkhof Clarima Clarimo Kessel
42 Kristian Houwen Iwica van de Hermitage Carrera VDL Wanssum
43 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel
44 Romy van Helmond Glenn Arezzo Ommel
45 69 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-rixtel HC
46 Gert Bloemen Cocaine v/h Bloemenhof Z Cannabis z Overpelt
47 Juan Hervas Asencio Holiday Falaise de Muze Meterik
48 5 Bart Lips Carolus Z Cormet du Lys
49 Marcel Groen Hollandia Spartacus Mierlo
50 79 Nando de Miranda Haioba Bubalu VDL
51 Lisanne van de Pasch Princess C Norman Pre Noir Helmond
52 Charlotte Hus Miracle van ‘t heike Numero Uno Geel
53 Lisanne van de Pasch Princess C Norman Pre Noir Helmond HC
54 Jens Smolders Flyer van de Kapel Bustique Kasterlee
55 Chanou de Boer Ejay Namelus Echt
56 Leonie Verberne froukje bustique asten
57 Tristan Marchal Gea M Bustique Someren
58 Lotte van den Broek Empire Vigaro Lierop
59 89 Marielle Friesen Havanna NN
60 83 Chanou de Boer Ejay Namelus Echt HC
61 52 Enrique Borbolla Cwaprice Celestinus
62 65 Renee van der Westen Hedwich H Crespo VDL Someren
63 64 Roy Rutten Graphite - Heythuysen HC
64
65 67 Jill Dijcks Hailey Sue Bugatti VDL Koningsbosch HC
66 68 Marcel Willems Zeppelin zandor Koningsbosch HC
67 Renee de Weert Elysse Nabab de Reve Sevenum
68 Sandra Klaessen cote dor Neer
69 Jan Maly Caspian Andiamo Maasbree
70 Kristian Houwen Il Magnifico Ukato Wanssum
71 Liza Tiebot Indigo Dortmund HS Wanssum
72 Anne - Marie Poels Voyou de Tiji Vagebond Swolgen
73 97 Steven Daneels Dubai nn
74 132 Charlotta Eva Maria Molander Baci Balou du Rouet HC
75 159 Sanna Olsson Ingren Inus - Kessel