Klasse Z zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 14 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 15 Mark Bunting Carrique Clinton
2 Bianca Schoenmakers Gibeon HDH Indoctro Geldrop
3 Lars Kersten Giwana Baltic VDL egchel
4 Christel Spitters Goya VLS Unaniem Weert
5 Arnold Boerekamps Getric van Beek Famtomas de Muze Asten
6 Simone Schmits Faskilly S Indoctro Swalmen
7 Charlotte Hus Leonardo van ‘t heike Epleaser van ‘t heike Geel
8 87 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb
9 Maartje Bakker Fame Arizona Neerkant
10 Jillian Terceira Amarulla Quasimodo Z Southampton
11 Bas Theeuwes Dopharma's Giovanni Zambesi Owmiddelbeers
12 96 Stephanie Jennen Nababette Z Nabab de reve
13 Jan Berben Archimedes Arthos Meijel
14 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
15 Nina van Enckevort Alpen fee 1 Casall Sint -Oedenrode
16 98 Claudine Van Duffel Qbee Quidam de revel
17 Maaike Theunis DDL Cadell Contender Moerstraten
18 21 Lovise Klemetzen Ciabeau Diabeau
19 14 Mark Bunting Evita Carthino Z
20 Martien Amendt Full Wish T Ultimo Broekhuizenvorst
21 Aafke Timmermans Dopharma's Godfather Eldorado vd Zeshoek Owmiddelbeers
22 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z Valkenswaard
23 Kim Huige Dame De Coeur Canturo Nisse
24 Liz Theelen Gada Cadence van 't Gelutt Haelen
25 Tim van de Oetelaar That's me - kessel
26 Bianca Schoenmakers Get Over It HDH Cream On Top Geldrop
27 Lars Kersten VDL Gisupardie Cardento egchel
28 Christel Spitters Geronimo VLS Quality Time Weert
29 Arnold Boerekamps Fawan van Beek Clintord Asten
30
31 173 Manuel de Vasconcelos E sousa Singha -
32 Tyler Lopes Escalada Lord X Southampton
33 247 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
34 209 Tyler Lopes Escalada - HC
35 7 Mark Bunting Gina Cicero HC
36 22 Lovise Klemetzen Kroket NN
37 Wouter Enzerink Zabrina Calvados Asten-heusden
38 Rob Eras My Pleasure - Helvoirt
39 31 Erwin Bos Amis Air Jordan
40 186 Denise de Jongh Zolino Onbekend
41 Guus Mulders Chaser Indoctro Berghem
42 Bas Theeuwes Dopharma's Mirabel Inshallah de Muze Owmiddelbeers
43 97 Stephanie Jennen Teekitiezzie Tangelo van de Zuuthoeve
44 70 Tim van de Oetelaar Forever Alve Numero Uno Kessel
45 Jan Berben Fabiano Warrant Meijel
46 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
47 Nina van Enckevort Conchita S Con Cento Sint -Oedenrode
48 Bianca Schoenmakers Cream Couleur HDH Cream on Top Geldrop
49 Lars Kersten Zambucca Zurich egchel
50 Christel Spitters Uidam de Reverdy Quidam de Revel Weert
51 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
52 110 Albert Voorn Stakkana Koningshoeve Stakkato Sevenum HC
53 Jillian Terceira Chakova - Southampton
54 159 Caroline Manders Avanti D Padinus Valkenswaard HC
55 13 Mark Bunting Grand NN