Klasse L zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 14 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rob van Bussel Fee Casall Asten Heusden
2 Rob Heyligers It is a young Baloubet Entertainer Asten
3 Manon van Rixtel Happyness Harmony oploo
4 240 Claudia Becker Kiona nn
5 168 Manuel de Vasconcelos E sousa Fabbe NN
6 Maaike Theunis Guinot Di Nocciola Vigo d'arsouilles Moerstraten
7 Frans Burgers Ignace R Echo v Spieveld Moergestel
8 Tim van de Oetelaar Halifax HX Onbekend kessel
9 Marwin van den Nieuwenhuijzen Ikigai Elvis ter putte Sint-Oedenrode
10 89 Stephanie Jennen Ice Age Dakar
11 Vincent Dings Ivory HDH Cream on top Heeze
12 Ivo Berden Hawaï blue Zirocco blue Maasbree
13 Lisanne van de Pasch Princess C Norman Pre Noir Helmond
14 krasimir dimitrov Canook Kaplan D Heythuysen
15 Sanne van Gendt Lincom's Illusion Arezzo vdl Nuenen
16 Pieter van Kemenade G-star Stakkato someren
17 Kristine Seierstad Heather Caretino Gold Sevenum
18 Jur van Kimmenade Bizet Verdi Weert
19 27 Sidney Renders Tsjong-jonge Guidam
20 83 Jowy v.d. Oetelaar Bombay Sapphire Udancer Hero
21 Kelsey Kierkels Indiriska I'm special de muze ospel
22 Silke Marien Feelwit Ogano Sitte Mol.
23 Rob Tijskens Russelida LH Z Russel II Bocholt
24 133 Davy Gielis Iemer Zambesi
25 Harry van Dooren gippit v nn Heeze
26 Liana Peters Soul Sister Gentleman Sevenum
27 91 Julie Jennen French Kiss Cardento
28 92 Sarah Smets Nalibero Nabab de reve
29 93 Michelle Snellings Grasina -
30 Rob van Bussel Nelleke D Z Non Stop Asten Heusden
31 Rob Heyligers Idara Baltic VDL Asten
32 Manon van Rixtel Imagine Caretino Gold oploo
33 169 Manuel de Vasconcelos E sousa Junior NN
34 Kim van Heel Irmette Canabis Z Erp NB
35 Wouter Enzerink Guess Who ukato Asten-heusden
36 Desiree Fortgens Wiepke Indoctro Lierop
37 Jari van de Biggelaar Daprice Canturano Geffen
38 Jan Berben Stallone Sam Meijel
39 Kees van Gestel q dolly dot qualitty time middelbeers
40 241 Robin Robijn Galiandra nn HC
41 29 Erwin Bos fiora rosa cassini
42 Martien Amendt Bandit Z Bontfire Burnin Sensation Broekhuizenvorst
43 Maaike Theunis TTO Efimia Unaniem Moerstraten
44 Tim van de Oetelaar Harlekijn vd Horst Quality Time kessel
45 Marwin van den Nieuwenhuijzen Garai Verdi Sint-Oedenrode
46 90 Stephanie Jennen Toulouse Toulon
47 Vincent Dings Hallaus HDH Applaus Heeze HC
48 Ivo Berden Gossip Girl Tangelo vd Zuuthoeve Maasbree
49 Lisanne van de Pasch Chianti Argentinus Helmond
50 krasimir dimitrov Larina Larino Heythuysen
51 Sanne van Gendt Lincom's Icarus R Echo v/h Spieveld Nuenen
52 Rob Eras Collezione Cesaro Delano Diamant de Semilly Helvoirt
53 Manuel Albano Capella de Riverland Epsom Gesmeray Evertsoord
54 126 Kristine Seierstad G-Star Namulus Sevenum
55 165 Lisanne Lenders Luna Llena NN HC
56 84 Jesper Romp Vivant vivant HC
57 190 Renee van der Westen Hedwich H Crespo VDL Someren
58 127 Pieter van Kemenade Cortino Corrado Someren HC
59 Rob van Bussel it's me clarimo Asten Heusden
60 Rob Heyligers Hakuna matata Baltic Asten
61 Manon van Rixtel Iron Lady HX Bustique oploo
62 170 Manuel de Vasconcelos E sousa Ella NN HC
63 122 Sheila Wolters Conrad Z Contender As HC