Klasse B zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 14 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Frans Burgers Irusa Plot Blue Moergestel
2 Rebecca Lindberg Cannabis Z Chicago Z Aarle-Rixtel
3 Tristan Marchal Nano di Magico Elvis ter Putte Someren
4 Anna Cecilia Holmquist Nierania van Maarle z Numero uno Poppel
5 Bianca Schoenmakers Impress HDH Namelus R Geldrop HC
6 Rob Tijskens New Star-K Van 'T Kattenheye Cooper Van De Heffinck Bocholt
7 Niels Roozen Ivory Harley VDL Moergestel
8 Aafke Timmermans Dopharma’s Ida Numero Uno Owmiddelbeers HC
9 Kees van Gestel Jorette Starpower middelbeers
10 71 Tim van de Oetelaar Inspired HX Elvis ter Putte Kessel
11 Stephanie Whitworth I Think I Can HX Harley VDL kessel
12 Rob van Bussel Giovannie namelus Asten Heusden
13 166 Manuel de Vasconcelos E sousa Gunter NN
14 80 Kelsey Kierkels Joepie Capitols icoon Z Ospel
15 Monique van Roy hummer spartacus Reusel
16 Patrick Jurriens Havanna Catango Duiven HC
17 Ruben van Bael Viktor IV Verdi Maaseik
18 184 Patrick Jurriens Havanna Catango Duiven
19 88 Jeanne Heijligers Iceberg Applaus Asten
20 Lisanne van de Pasch Helena Ultimo Helmond
21 Sheila Wolters Cornet Blue Chacco Blue As - België
22 Ivonne Couwenberg Geste Rosa C Numero Uno Helenaveen
23 Malin de Vries Color me Cream Z Cream on Top Z Leende
24 Frans Burgers Hannement E Spartacus Moergestel
25 Rebecca Lindberg Clever Girl Z Chicago Z Aarle-Rixtel
26 Tristan Marchal Hollande Andiamo Someren
27 Kylia Houben Captain Denver Berlin Roggel
28 Angela van de Boom Delta Lady Dutch Capitol Ospel
29 Paula Bellom Gea M nn Nederweert
30 Liana Peters Whitney R Niagara Sevenum
31 Tom Smeets Inspiration Numero Uno Blerick
32 Peter van Hugten Iron Lady Nabab de Reve Mierlo
33 199 Rob Heyligers Ici Douglas Asten
34 Hein Heeren Irosa warrant Odiliapeel HC
35 Jur van Kimmenade Maurice Vingino Weert
36 Anne Fritsen IAN Zambesie Aarle-Rixtel
37 Anna Cecilia Holmquist Curiano van maarle z Cannabis Poppel
38 Aafke Timmermans Dopharma’s Ivar El Primero Owmiddelbeers HC
39 Kees van Gestel Iezebelle Dutch Design middelbeers
40 Stephanie Whitworth Irmette Balia PJ Don Diablo HX kessel
41 Tim van de Oetelaar Halocia bustique kessel
42 Rob van Bussel Imke Asrael Asten Heusden
43 Victor Cheunjaroen Ella NN Kelpen-Oler
44 167 Manuel de Vasconcelos E sousa Fabbe NN HC
45 121 Maaike Theunis Guinot Di Nocciola Vigo d'arsouilles Moerstraten HC
46 Rebecca Lindberg Impala Rascin Aarle-Rixtel
47 Tristan Marchal Ivy Ustinov Someren
48 115 Frans Burgers Ignace R Echo v Spieveld Moergestel HC
49 Xenia Peter Imna Mosa Spartacus Kelpen-Oler