Klasse Z zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 7 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Frans Boerekamps
B Piet van Rijssel
C Miré de Kleijne
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Bert-jan van de Pol Finn Cornet Obolenski Neerpelt
2 Niels Bulthuis Gucci Harley echt
3 stanislav teder vaira - Söderkulla
4 Jorn Emschove VDL Groep Goodwill Z Aristo Z Hoogeloon
5 190 Frida Berggren Filip Vleut Lommel HC
6 Ozgur Ozkan Levesto j.k.h. Z Leasure jk horse trucks Z Helmond
7 54 Marcel Willems Olympia ogano sitte Koningsbosch
8
9 Matt Clayton Argenteggle Poltarf - Sevenum
10 Camila Mazza Smit JKH Dr.Dollitle Lord Z Valkenswaard
11 Malin Parmler Koko van het Eigenlo Echo vant spiveld Mierlo
12 Gijs van de Mortel Qita du buisson Z Quarts 2 Adelheid Z Egchel
13 Stephanie Jennen Nababette Z Nabab de reve Balen
14 156 Victor Samuel Kumps Iti Indoctro Bree
15 Thom van Dijck Archer Ginus Sint oedenrode
16 Kim Otten Darling Bleu MR. Blue Lierop
17 Jarno Duiker Ziesto Go Lupicor Zeeland
18 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
19 Journey van Eerd Knegt's Cascavel Tangelo vd Zuuthoeve Veldhoven
20 Harry van Dooren ikana van't rietveld quadrillo Heeze
21 Claudine Van Duffel Qbee Quidam de revel Balen
22
23 Michael Kocher Bold Prinz Cornet’s Prinz Dieteren
24 Niels Bulthuis Bellino Ready Boy echt
25 Marcel Groen Go for it Especiale Chacco Blue Mierlo
26 Alma Ranebo Quinstar Hästak Quinton Bjärred
27 Peter Bulthuis Bali Quisimodo Z echt
28 Martina Riessel Lolita - Bree
29 Nina van Hedel Chili Pepper Ulano-h Berlicum
30 75 Ricardo Reinert Diorado NN
31 Jorn Emschove VDL Groep Ernest Diamant de Semilly Hoogeloon
32 Amy Collinson Laganda 2 Ospel
33 Ozgur Ozkan JK Horsetrucks Alice Aristo Helmond
34
35 Matt Clayton Cassiola nn Sevenum
36 Camila Mazza Smit Gulliver vd Grundhoeve Grafiti van den Bisschop Valkenswaard
37 Malin Parmler Gucci Bustique Mierlo
38 Gijs van de Mortel Mr aram du buisson Z Mr Blue Egchel
39 Stephanie Jennen Teekitiezzie Tangelo van de Zuuthoeve Balen
40 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant Sint oedenrode HC
41 Niels Bulthuis Fiori Zacharov echt