Klasse M zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 7 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Frans Boerekamps
B Piet van Rijssel
C Miré de Kleijne
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 168 Marcel Groen Akrayllas Arko Mierlo
2 Charlotta Eva Maria Molander Baci Balou du Rouet Venlo
3 Pieter van Kemenade Cortino Corrado someren
4 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel
5 50 Jill Dijcks Hailey Sue Bugatti VDL Koningsbosch
6 Yuya Ninomiya Hardy - Asten
7 Teresita Bremer Garike Alicante HBC Helsinki
8 Kim Sturme Echt wel Diarado Bakel
9 Frida Berggren Zoe Z Nn Lommel
10 Esther Manders Twinkling Star A.S. Kashmir Van Schuttershof Haaren HC
11 Renee van der Westen Hedwich H Crespo VDL someren HC
12 Leon Hegge Hard to Get Spartacus Geldrop HC
13 38 Marion Merks High Fly Chacco Blue
14 Michelle Dings Eluana Cantos Heeze
15 99 Camilla Storemark Moonjumper NN HC
16 72 Ricardo Reinert Baila Vendeenne NN
17 Niels Bulthuis Alpina Quidam Revel echt
18 Jorn Emschove VDL Groep Hutch Numero Uno Hoogeloon
19 Camila Mazza Smit Conanche NN Valkenswaard
20 Gemma Johnsey Plumley Escada Cormit Asten
21 Stephanie Jennen 'N Fonsi Ferrari Nabab de reve Balen
22 Malin de Vries Dollar Girl Startrek Leende
23 Marcel Willems Zeppelin zandor koningsbosch
24 Nina van Hedel Farari Ulano-h Berlicum
25 15 Davy Gielis Grasina / Balen
26 Arnold Boerekamps Helvetia Kadans Spartacus Asten
27 Jasper Bulthuis Lolita Cento echt
28 Marcel Groen Gershwin Mr. Blue Mierlo
29 Ozgur Ozkan jk horsetrucks lillifee Cassini Helmond
30 Kim Otten Fair lady Namelus R Lierop
31 Ellenore Kluin Haley D Warrant schijndel
32 163 Marcel Groen Gershwin Mr. Blue Mierlo
33 Leon Hegge Cameleon HDH Cream on Top Geldrop
34 167 Amy Collinson Capello G Collin L Ospel
35 Aniek Jansen Harobi NN Altforst
36 Alexander Vincentius Horatio Nabab de Reve HEESCH
37 3 Aicha van Sprang Gi Gi xx
38 An Verschelde Napolitano Nabab de Reve Maasmechelen
39 Maxime de Clercq Houdini nn Someren
40 Nina Van Der Sluis It's Easy It's Me Du Mesnil Culemborg
41 Jarno Duiker Diva Atlantic Zeeland
42
43 Journey van Eerd Knegt's Gaudi Zambesi Veldhoven
44 Michael Kocher Amalia VIII Sheraton Dieteren
45 Thom van Dijck Anukiya Indorado Sint oedenrode
46 Imke Jansen Zenieta Indoctro Altforst
47 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl Meijel
48 Simone Pellegrom Sp. Eldorado Diarado breugel
49 Stefan Holvast Vicelich - Elst Gld
50 100 Camilla Storemark Ideo NN HC
51 73 Ricardo Reinert Fabian NN
52 Niels Bulthuis Genesis Carambole echt
53 Jorn Emschove VDL Groep Hurricane Numero Uno Hoogeloon
54
55 Amy Collinson Chiva Z Chippendale Z Ospel
56 Dennis Evertse Flierefluiter Tygo Bakel
57 Alisa Danilova Gino Numero Uno Asten
58 Malin Parmler Amazing Grace A-Dur Mierlo
59 Alma Ranebo Elvis De Duero Remondo Bjärred
60 Matt Clayton Calla Canturano Sevenum
61 5 Erwin Bos Lacoste NN
62 Alexander Frijters Dollydot Cincinetti Retie
63 96 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
64 196 Davy Gielis Nababob Nabab de reve Balen
65 76 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten HC
66 Jasper Bulthuis Citanja Lord Z echt
67 Aniek Jansen Girl Power Brainpower Altforst
68 Marcel Groen Lennox NN Mierlo
69 Ozgur Ozkan jk horsetrucks anastacia comanchie Helmond
70 Nina van Hedel Hobble Kortenbos Numero Uno Berlicum
71 194 Pieter van Kemenade Fabrice Cassini II Someren
72 54 Marcel Willems Olympia ogano sitte Koningsbosch HC
73 Kim Sturme Hareina Spartacus Bakel
74 Frida Berggren Filip Vleut Lommel
75 Camila Mazza Smit JKH Berona Corland Valkenswaard
76 Gemma Johnsey Plumley TJ Ballourina Baloubet Du Rouet Asten
77 Stephanie Jennen Caleska Casall Balen
78 97 stanislav teder vaira - Söderkulla HC
79 Stefan Holvast Fair Play Wizzard Elst Gld
80 189 Bert-jan van de Pol Finn Cornet Obolenski Neerpelt HC
81 101 Camilla Storemark Candy NN HC
82 74 Ricardo Reinert Coldplay NN
83 Niels Bulthuis Hilton Onbekend echt
84 94 Jorn Emschove VDL Groep Goodwill Z Aristo Z Hoogeloon HC
85 103 Camilla Storemark Kardentox Cardento HC