Klasse L zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 7 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Frans Boerekamps
B Piet van Rijssel
C Miré de Kleijne
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Alexander Vincentius Iniesta V Eldorado vd Zeshoek HEESCH
2
3 184 Jorn Emschove VDL Groep Hermès Z Cassanova Z Hoogeloon
4 Leon Hegge Hero HDH Baltic Geldrop
5 Stefan Holvast Calaxy - Elst Gld HC
6 Marie-Luise Honig Con Dinaro Con Chello Goch
7 Stephanie Jennen Ice Age Dakar Balen
8 Davy Gielis Iemer Zambesi Balen
9 Kim Sturme Impact Zambesi Bakel
10 Esther Manders Assembly's Andiamo Andiamo Haaren
11 Marloes Merks Dora Bella Daredevil Sint oedenrode
12 88 Esther Manders Assembly's Andiamo Andiamo Haaren HC
13 108 Jari van de Biggelaar Daprice Canturano Hedel
14 183 Chanou de Boer Ejay Namelus
15 177 Jeanne Heijligers Ferrero Clochard Asten
16 14 Michelle Snellings Grasina -
17 Jillian Terceira Mia - Southampton
18 Gijs van de Mortel Dacota du Buisson Z Dutch capitol Z Egchel
19 188 Jillian Terceira Mia - Southampton HC
20 187 Silke Marien Feelwit Ogano Sitte B-mol
21 Rik Haves Tiens Key Triomphe De Muze Horn
22 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar Eindhoven
23 Jan Conijn Inturana NN Schijndel
24 Julie Jennen French Kiss Cardento Balen
25 Annabel Louke Kasper van’t Stal Roobrouck Vertigo Saint-Benoit Dieteren
26 Frida Berggren Sherlock Homes Z Spartacus Lommel
27 98 Oliver Karma Cuor di Leone Centimor Dieteren HC
28 Alexander Vincentius Irocco Grey Zirocco Blue VDL HEESCH
29 Jorn Emschove VDL Groep Inca Clinton I Hoogeloon
30 Leon Hegge Italy HDH Cream On Top Geldrop
31 91 Marcel Willems Zeppelin zandor Koningsbosch HC
32 Michael Kocher I Fly Blue Plot Blue Dieteren HC
33 Romy van Helmond Glenn Arezzo ommel
34 Dennis Evertse Farnarico Zidane Bakel
35 Alisa Danilova Je T'aime Kalaska de Semilly Asten
36 4 Erwin Bos fiora rosa cassini
37 Tess Tonies Unica S US Oss
38 Renek Rosenberg Skyfall Casall Koningsbosch
39 An Verschelde Newton Nabab de Reve Maasmechelen
40 Rui Pinto Fenix Darco Ellikom
41 Matt Clayton Donald Deauville Sevenum
42 Diede van den Berg Queste Forlani Z Quintessence Z Ommeren
43 Jari van de Biggelaar Good boy Lucky boy Hedel
44 Stefan Holvast Colombo Casall Elst Gld HC
45 Marie-Luise Honig Favourite Feeling For Contest Goch
46 Stephanie Jennen Toulouse Toulon Balen
47 Arnold Boerekamps Inshallah HS Dortmund HS Asten
48 80 Davy Gielis Nalibero NN Balen
49
50 37 Marion Merks High Fly Chacco Blue HC
51 93 Charlotta Eva Maria Molander Baci Balou du Rouet Venlo HC
52 92 Pieter van Kemenade Cortino Corrado Someren HC
53 77 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-rixtel HC
54 90 Yuya Ninomiya Hardy - Asten HC
55 8 Teresita Bremer Garike Alicante HBC Helsinki HC
56 50 Jill Dijcks Hailey Sue Bugatti VDL Koningsbosch HC
57 89 Kim Sturme Echt wel Diarado Bakel HC
58 Esther Manders Twinkling Star A.S. Kashmir Van Schuttershof Haaren HC
59 Joost Martens Cuesta de Oro - Asten
60 Renee van der Westen Hedwich H Crespo VDL someren
61 Alexander Vincentius Ireuza Numero Uno HEESCH
62
63 Jorn Emschove VDL Groep Indira Numero Uno Hoogeloon
64 Leon Hegge Hard to Get Spartacus Geldrop