9. Springen Paarden L Selektie


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek telt mee voor selektie kring Noordoost Brabant

Bij meer dan 80 inschrijvingen wordt de rubriek gesplitst!

Als het inschrijven niet lukt via concours.nl stuur even een maitlje!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 26 mei 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 456 Fabienne van Berkum Gin Gini van de Teugenaar Montreal Nistelrode
2 134 Michael Grijmans Lovere I'm Special de Muze Erp
3 232 Arnold Boerekamps Intel Ukato Asten
4 499 Max de Mol NN NN
5 365 Kim Derks Filane Calvaro Bergharen
6 612 Aniek Diks Harm Onbekend Vorstenbosch
7 528 Thessa Rongen Candirena Z Candillo Z
8 398 Marleen Marsch Go for the money HW Back gammon Arnhem
9 560 Ellen Zwijnenberg Inshallah Nabab de Reve
10 391 Anke Jansen Clinline Z Clintissimo Z Horssen
11 208 Guus Mulders NN - Berghem
12 244 Bibi van Gehlen Heimtanz PR Hirtentanz Nuland
13 623 Jowy v.d. Oetelaar Bombay Sapphire Udancer Hero
14 394 Henny Dekkers Go To Blue nn Zeeland HC
15 446 Yvonne Daandels Genin Spartacus Veghel
16 447 Sanne Daandels Ippolito nn Veghel
17 485 Ilse Hoogesteger Mondain Montender 's-hertogenbosch
18 573 Jarno van Erp Lf Only Zirocco Blue VDL Oss
19 254 Jari van de Biggelaar Good boy Lucky boy Geffen
20 92 Marion van Dommelen Onze Willem van de Rietvenne Captain Fire Boekel
21 348 Dominique Langens Izzi Tinka's boy Nuland
22 57 Willemien Verbeek Dutch-kreator Kreator Keldonk
23 399 Sterre Basstein Whisper Topas Boy Best
24 572 Jarno van Erp Imposant NN Oss
25
26 135 Michael Grijmans Indante Casantos Erp
27 137 Didadidapper Colandro Erp
28
29 574 Jarno van Erp Grace Al Capone Oss HC
30 337 Rik van Heumen Hilka b Toulon Weurt
31 601 Mies Dibbits Harvey Spartacus Ewijk
32 367 Kim Derks Gunar Vigaro Bergharen
33 105 Maxin van der Velden Wonderboy What a kashmir Berghem
34 303 Marion van Dommelen Diva van de Rietvenne Warrant Venhorst
35 489 Sophie Claassen Quilano RVL Z Quintender Uden
36 418 Britt Verhoeven Maladay Malito de Reve Best
37 236 Vera Klaassen Hummer c Numero uno Sint Hubert
38 604 Garby Noij Urbanus No Limit HC
39 279 Pim Dullemond Electric Arezzo VDL Veghel
40 101 Sidney Renders Tanagra H Calvados Son
41 545 Marielle de Veer Louis vuitton Thunder vd zuuthoeve
42 192 Britt Schippers Impossible S Quality Time Berlicum
43 110 Anouk Vermeulen Gwendolien Ustinov Handel
44 234 Arnold Boerekamps Zeppe Blue Chirocco Blue Asten
45 600 Nina Dibbits Frappant Arizona Ewijk
46 366 Kim Derks Habibi Emilion Bergharen
47 326 Tijn Vulders Gipsy Girl Casanova Heeswijk-dinther
48 207 Guus Mulders Experiment Pierrot Berghem
49 146 Rene Voet Hamilton Onbekend Volkel
50 310 Rob Deenen Hendrikus Ticallux Verte Ledeacker
51 561 Ellen Zwijnenberg High Guy Nabab de Reve
52 117 Britt van Erp Impossible Z Inshallah de Muze Boekel
53 599 Mies Dibbits Griet Bernini Ewijk
54 237 Han Verstraten Dali Chacco Blue Zeeland
55 249 Marlies Laarveld Flower Queen Cantos Mill
56 258 Jarno van de Geijn Van Schijndels Wamberto Cantos Hernen
57 276 Evi van Bommel Gwendolyn BB Astrello Langenboom
58 280 Lieke Bakker Fortuin Namelus R Landerd
59 302 Job van Schipstal Caramba Vingino Sint Hubert
60 93 Marion van Dommelen Timo vd Rietvenne Pierrot Boekel
61
62 285 Simone Wiggers Ferara H Ulano H Rosmalen
63 200 Inga Mol Whasup M Tolano vh Riethof Den Bosch
64 191 Britt Schippers Faithfull Roven Berlicum
65 104 Maxin van der Velden Zandorra Z Zandor Z Berghem
66 136 Michael Grijmans Infenity ZG I'm Special de Muze Erp
67 544 Marielle de Veer implosion w Chacco Blue
68 209 Anouk Mulders Havanna Indoctro Berghem
69 100 Sidney Renders Tsjong-jonge Guidam Son
70 83 Alexander Vincentius Impossible Zirocco Blue Heesch
71 39 merel van heugten grandiamo andiamo Heeswijk-dinther
72 26 Didi Dekkers tribatyre lord fidelgo fidelgo Heeswijk-dinther
73 20 Janneke Dekkers Nescuro Escuro Heeswijk