8. Springen Paarden B Selektie


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Selektie Kring Noordoost Brabant


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 26 mei 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 483 Ilse Hoogesteger High Ruby du sud Z High sky du sud Z 's-hertogenbosch
2 536 Jennifer Winkens Brooklyn nn
3 159 Annabelle Poels Ibiza Cartano Oeffelt
4 17 Janneke Dekkers Hunter van plockroy z Heartbeat Vd bisschop Heeswijk
5 371 Jeanice van de Spek Jolie js Asca z Vorstenbosch HC
6 458 Niels de Louw bailey montreal Boekel
7 441 Mandy Vercoulen Nashville EHT Quality Time Koningslust
8 323 Tijn Vulders NN NN Heeswijk-dinther
9 181 Kristien Jut Ellis Oklund Veghel
10 375 Kees Hage Ietsiepietsie nn
11 170 Tessa Eeftink Expo. Salamon W Overloon
12 64 Maxime van Heeswijk Ivoor VS Diarado Veghel
13 275 Evi van Bommel Jimtown Marlon Langenboom
14 103 Maxin van der Velden Hella Clinton Berghem
15 253 Jari van de Biggelaar Icoon Ustinov Geffen HC
16 318 Marieke Vulders Hazelberg's Fay Vleut Heeswijk-dinther
17 356 Kelsey Cookson Amethist - Tilia Royal Bravour Nuland
18
19 454 Mari van den Boom Bodina viento uno Loosbroek
20 543 Marielle de Veer Havanna nn HC
21 538 Romy Diks Jelianne Cannabis Z Vorstenbosch
22 324 Tijn Vulders Heatrow Caleandro Heeswijk-dinther HC
23 435 Yannick Janssen van Grunsven Alpina Erp
24 520 Fleur Roest grapjas namelus R
25 143 Janneke Dekkers Nanny Mcphee Jivago d'arsouilles Heeswijk
26 390 Anke Jansen Daisy Dallas VDL Horssen
27 364 Marly Derks Ietsie Pietsie Tangelo vd Zuuthoeve Bergharen
28
29 355 Fleur van Erp Kentuky Z Kannan Boekel
30 160 Bianca Kuypers Flavour-C Zambesi Westerbeek
31 325 Tijn Vulders NN NN Heeswijk-dinther
32 317 Marieke Vulders Hilke Breitling Heeswijk-dinther
33 278 Anne Dullemond-Hurkmans Hustique Bustique Veghel
34 347 Dominique Langens nn nn Nuland
35 174 Anna Visscher Upsilon de Chalanne Valano Nijmegen
36 25 Didi Dekkers baltimore game boy Heeswijk-dinther
37 11 Janneke Dekkers Belle amie Z Bon ami Heeswijk
38 66 Maxime van Heeswijk Gusta Verdi Veghel
39 171 Michelle van Oort Dutch Pride VDT Dutch Capitol Son
40 231 Arnold Boerekamps Intel Ukato Asten HC
41 169 Tessa Eeftink Cecar Cecar Air Overloon
42 166 Elke van de Broek Hera-Lyn Triomphe de Muze Zeeland
43 156 Stef van Tilburg Cortana K Z Cavalo Z Schaijk
44 151 Fabienne Wijdeven Earlady van de Bameerhoeve Royal Bravour Berghem
45 145 Wendy van Heumen Malita Z Marius Claudius Nistelrode
46 541 Guus Mulders Happy Vermont Berghem HC
47 125 Grupie W Q time Haps
48 108 Suzanne van Lent Irish Pepper Tabasco van Erpekom Geffen
49 102 Maxin van der Velden Flebke Fidjy of colors Berghem
50 219 Ramona Sour Gubha Pacific Uden
51 613 Aniek Diks Cooper Z Conradin KB Vorstenbosch HC
52 527 Thessa Rongen H- Sodermie Eldorado van de Zeshoek
53 603 Garby Noij Anytime Timeless HC
54 406 Hein Heeren Irosa warrant Odkliapeel HC
55 65 Maxime van Heeswijk Dior VS Z Diarado Veghel
56 56 Macy van der Heijden Deja Vou Zilver-ster Pb Nistelrode
57 595 Vera Heyms Juul Dark President Oirschot
58 616 Arnold Boerekamps Zeppe Blue Chirocco Blue Asten HC
59 421 Sanne Breunissen Flygo Zambesi Dodewaard
60 397 Marleen Marsch Go for the money HW Back gammon Arnhem
61 376 Kees Hage hyrette vittorio
62 24 Didi Dekkers jane rascin Heeswijk-dinther
63 498 Max de Mol NN NN
64 12 Janneke Dekkers Gizabellie Indoctro Heeswijk
65 224 Linda Bouw Rambo vd Rietvenne Nn Boekel
66 455 Fabienne van Berkum Gin Gini van de Teugenaar Montreal Nistelrode