Sluiten Terug naar Concours.nl

ROELOFSEN HORSE TRUCKS GRAND PRIX

International Jumping Competition CSI-1*
Competition 19 - Big Tour
Table A with Jump Off 1.30m  (FEI art. 238.2.2)

Sunday 14th  December 2014

Results

Nr
Hnr
Rider
Owner
Paard
Sex / Color / Year / Sire x Sire dam
Flts Time FltsTime
1 92 David Jobertie
S.A.R.L. Elevage De Pleville
Tchin De Pleville
Hengst/BAI/2007/Dollar Dela Pierre SF x
FRA 0 64,59 0 36,20
2 196 Piet Raijmakers Jr
P. Raijmakers Paarden & Van Schijndel Promotion
Van Schijndel's Antares
Ruin/Bay/2005/Arkansas x
NED 0 65,64 0 37,17
3 192 Joy Lammers
Hester Equestrian, Inc.
Athena
Merrie/Brown/2005/Namelus R x
NED 0 63,29 0 37,45
4 253 Daniel Neilson
Miss Stacy Willsone
Clinta
Merrie/Grey/2007/Clinton x
GBR 0 66,95 0 38,99
5 317 Amber Fijen
Mevr. Amber Fijen
Rivolia D' Icha
Merrie/Bay/2005/L' Arc De Triomphe x
NED 0 66,82 0 39,47
6 62 Francois Herbecq
Gkouskova, Anna
Rubin's Good
Ruin/Bay/2007/Quidam's Rubin x
FRA 0 63,94 0 40,19
7 230 Michel Hendrix
Stal Hendrix
Diva Hx
Merrie/Grey/2008/Indoctro x
NED 0 65,02 0 41,63
8 132 Willem Greve
Willem Greve Sportpaarden
Day Dream
Ruin/Dark Bay/2008/Zento x
NED 0 65,74 0 41,94
9 344 Franck Vandereyken
Rudy Vandereyken Ecuries Vdr
Vice President De Septon
Ruin/Grey/2005/President x
BEL 0 67,19 0 46,08
10 214 Bianca Schoenmakers
Hans Dings
Boss Hdh
Ruin/Chestnut/2006/Phin Phin x
NED 0 61,08 4 34,93
11 268 Imke Kort
A.Kort
Cappuccino
Merrie/Chestnut/2007/Indoctro x
NED 0 65,96 4 41,66
12 79 Angelique Hoorn
W. Anzarouti
Chaccoto
Ruin/Bay/2007/Chacco Blue x
NED 0 66,34 4 43,39
13 335 Stefanie Van Den Brink
Teus v.d. Brink
Casino Royal
Merrie/Grey/2007/Royal Bravour x
NED 0 67,10 8 38,00
14 59 Amber Elst
J.C.M. Elst
Celine Van 't Lozerhof
Merrie/Chestnut/2002/Chatman x
NED 0 65,47 8 41,05
15 137 Wim Smet
Peter Van Miegroet
Ibabco
Hengst/Chestnut/2008/Nabab De Reve x
BEL 0 66,08 8 41,92
16 224 Maximilien Lemercier
Haras Des Hayettes
Ravel Des Hayettes
Ruin/Bay/2001/Mozart Des Hayettes x
FRA 0 63,25 8 46,19
17 37 Mieke Wils
Sabine Daems
Happydam
Ruin/Chestnut/2007/Quidam De Revel x
BEL 0 62,92 9 52,65
18 56 Sanne Thijssen
Stal Thijssen B.V.
Warette
Merrie/Grey/2003/Casco x
NED 0 62,34 24 63,66
19 349 Marina Vinnichenko
Milovanov Andrij
Galiano Pkz
Ruin/Bay/2006/Contaktvd Heffinck x
UKR 0 63,93 EL
20 232 Karline De Brabander
Karline De Brabander
Bamako De Muze
Hengst/Bay/2001/Darco x
BEL 0 64,96
21 202 Samantha Mcintosh
Ashford Farm
Faults Free
Ruin/Bay/2004/ x
NZL 1 68,54
22 324 Kevin Jochems
P.Raijmakers Paarden B.V. & V. Schijndel Promotion B.V.
Van Schijndel's Charisma
Merrie/Bay/2007/Rascin x
NED 1 68,76
23 163 Kirsten Rombouts
Andre Henry
Bolero D'hyrencourt
Ruin/Chestnut/2007/Udancer Hero x
BEL 1 69,18
24 217 Guy Beyers
Guy-Nathalie Beyers-Cassimon
High Sky Du Sud
Ruin/Bay/2007/Thunder Van De Zuuthoeve x
BEL 1 69,45
25 175 Steven Franks
Donna Smith & Rodney Smith
Billy Ginger
Merrie/Chestnut/2006/Billy Congo x
GBR 4 59,79
26 314 Renèe Johansson
Johansson, Renee/ Trav Qyshoo Rr Ab
Sun City 3
Merrie/Dark bay/1999/Sunset Boulevard Xx x
SWE 4 61,99
27 287 Chloe Aston
Th.J.M. Crins & W. Crins
Billy
Merrie/Grey/2006/Cartano x
GBR 4 62,96
28 71 Rana Dalenoord
R. Dalenoord
Waligra H
Merrie/Bay/2006/Diamant D.se x
NED 4 63,85
29 170 Stefanie Breitenstein
Breitenstein Sibylle
Colorado B Ii
Ruin/Bay/2005/O-piloth x
SUI 4 63,98
30 254 Amanda Landeblad
Eric Berkhof Paarden B.V. & E. Van Der Vleuten
Duncan
Ruin/Bay/2008/-- x
SWE 4 65,07
31 160 Georgie Crumley
Kevin Crumley
Beaufort III
Ruin/Bay/2006/Casantos x
GBR 4 66,21
32 146 Patrick van der Schans
Stoeterij Broere
Broere Canada
Ruin/Chestnut/2007/Nassau x
NED 4 66,42
33 242 Bram Van Der Pluijm
-
Chicago Go
Ruin/Chestnut/2007/Whitesnake x
NED 4 67,10
34 200 Bart Bles
Dekstation De Havikerwaard
Casanova
Hengst/Grey/2007/Lord Sandro x
NED 5 68,18
35 72 Anne van der Eijk
A. Van Der Eijk
Bouly V/h Heerenhuys
Ruin/Bay/2004/- x
NED 5 68,24
36 293 Barbara Schreuder-wolf
Barbara Schreuder- Wolf
B & B's Goldy Locks
Merrie/Chestnut/2007/Viceroy T. x
NED 5 69,04
37 180 Antonio Alfonso
Stefanelli Simona
Anarchiste Du Blanquot E T
Ruin/Chestnut/2006/Wandor Van De Mispelaere x
ITA 5 69,30
38 283 Bart De Bruijn
De Bruijn Stables & Stal Schep
Air Max
Ruin/Dark Chestnut/2008/Air Nike Z x
NED 5 70,56
39 47
-
Bukato
Ruin/Chestnut/2006/Ukato x
6 74,52
40 127 Robert Puck
R. Puck
Catangelo Rp
Ruin/Red Roan/2007/Tangelo Van De Zuuthoeve x
AUT 8 62,60
41 330 Giorgia Failla
Sc Horse Traders Srl
Gipsy Girl Du Floricot
Merrie/Bay/2006/Kashmir Van Schuttershof x
ITA 8 63,07
42 91 Danae Tsatsou
Sc Horse Traders Srl
Qui Suis Je
Merrie/FONCE/2004/Calvaro de Holst x
GRE 8 63,28
43 104 Harry Marshall
Harry Marshall
Juicy
Merrie/Chestnut/2006/Laughton's Flight x
IRL 8 64,18
44 88 Albert Zoer
A. Zoer B.V.
Cinderella
Merrie/Bay/2007/Colman x
NED 8 64,38
45 14 Bas Opstal
-
Delilah Hn
Merrie/Bay/2008/Vermont x
NED 8 65,49
46 9 Chloe Vranken
Tal Milstein Stables
Tino La Chapelle
Ruin/NOIR PANGARE/2007/Mylord Carthago*hn x
BEL 8 65,81
47 38 Martine Ottesen
Al Zubar Stud
For Pleaseure Van De Roshoeve
Ruin/Chestnut/2005/Quick Fever Van Koekshof x
NOR 8 65,85
48 205 Wilm Vermeir
Jan & Joris Vermeir
Fidler J
Hengst/Bay/2005/ x
BEL 8 66,30
49 316 Kim Van Decraen
Marion Hughes
Hhs Flo
Merrie/Chestnut/2005/Heritage Fortunus x
BEL 8 66,81
50 223 Matteo Giunti
Sc Horse Traders Srl
Celtic Fire
Ruin/Chestnut/2007/Vittorio x
ITA 8 67,61
51 52 Kaylee Heijnen
J. Heijnen
Chanel v.d. Laarseheide Z
Merrie/Grey/2007/Carolus II x
NED 8 81,99
52 328 Phillip Lever
Ali Foye
Doulita
Merrie/Bay/2008/Wittinger Vdl x
AUS 9 69,40
53 169 Siebe Kramer
Blackhorse B.V.
Cathanos
Hengst/Grey/2007/Carthago x
NED 9 70,38
54 157 Frederik Knorren
Michael Steinbrecher
Like A Spot
Hengst/Chestnut/2008/Lissacor x
GER 10 72,15
55 42 Matthias Lucas
Bachmann & Schneider Verwaltungsgesellschaft Mbh
Coriano's Chiavenna
Merrie/Chestnut/2002/Coriano x
GER 12 60,04
56 108 Leon Thijssen
Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
Cupido
Ruin/Bay/2007/Cantos x
NED 12 65,49
57 51 Sandra Schmuecker
Claudia Bellie
Claudiabellie W
Merrie/Bay/2007/Indoctro x
NED 12 67,12
58 271 Hilary Scott
Alice Cameron
Oaks Visionary
Merrie/Bay/2007/Vivant x
AUS 12 67,52
59 5 Teddy van de Rijt
Mevr. N. Van De Rijt
Itcho Van 't Ruytershof
Ruin/Chestnut/2008/Lord Z x
NED 13 68,51
60 260 Mark Martens
Stal Thijssen
Deejin
Ruin/Bay/2008/Phin Phin x
NED 14 90,74
61 67 Tonja Pederson
Tonja Pederson
Julietta Rouge
Merrie/Bay/1997/Papillon Rouge x
USA 16 67,80
62 325 Tessa Van Der Pluijm
L.A.M.Van Der Pluijm
Cititia V
Merrie/Grey/2007/Dynamite Vt Hazelarenhoekje x
NED 17 68,37
63 302 Jelmer Hoekstra
-
Barrichello
Ruin/Grey/2006/Casantos x
NED 18 91,75
64 116 Manuel Fernandez Saro
Lawaetz, Alice
Chaccilot
Hengst/Bay/2007/Chacco-blue x
ESP 19 78,22
65 16 Sherin Hogenkamp
Hogenkamp
Bella Donna
Merrie/Bay/2006/Caricello x
NED 20 82,04
66 296 Sailub Lertratanachai
Akkasit Tiatrakul , Siengsaw Lertratanachai & Vaewratt Kamonkon
Dakota
Merrie/Dark chestnut/2002/Darco x
THA 21 68,57
67 58 Jens Wuyts
Wuyts Roger
Esprit Van De Eikenbos
Ruin/Chestnut/2004/Querlybet Hero x
BEL 45 84,16
68 311 Franz Salzgeber
Johansson, Renee
Cous Cous Que
Ruin/Bay/2004/Quite Easy x
GER EL
69 267 Natasja Winninghoff
N.M. Winninghoff
Celtic 9
Ruin/Grey/2000/Carthago Z x
NED EL
70 3 Bart Lips
B. Lips
Hursulo
Ruin/Chestnut/2007/Querlybet Hero x
NED EL
129 Stacey Willsone
Stacy Willsone
Newton Nickel
Ruin/Bay/2004/Wolfgang x
GBR
188 Isabelle Boon
I.E.A. Boon
Zen
Ruin/Bay/2004/Lupicor x
NED
275 Valentin Marcotte
Monsieur Jean-Marc Hazebrouck
Balou Boy TM
Hengst/ALEZAN FONCE/2005/Baloubet Du Rouet SF x
FRA
154 Dennis Caubergs
Ashford Farming
Hislop Preem
Hengst/Chestnut/2006/Hip Hop x
BEL

Equestrian results processing & online scoring by: Yvonnevanbergen.nl i.s.m. Concours.nl - versie: 14-10-2019 13:33