Sluiten Terug naar Concours.nl
CDI Lier

Young Riders Team Test

Lannoo Prix

FEI Young Riders Team Test Edition 2009 Update 2017
Thursday March 2nd 2017  Competition: 02

Judges
H Mr. Jacques van Daele (BEL)
C Mr. Rafael Saleh (FRA)
B Ms. Jeanette Wolfs (NED)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
213
12:15 CHAINA
KWPN/Mare/Black//SIR DONNERHALL x RUBIOSO N/105EA08
Esmee DONKERS
N.L.H. Donkers
NED
2
219
12:22 WINNETOU
KWPN/Mare/Black/2003/16YO/REDFORD x ROYAL DIAMOND/105BW36
Yoeki BOS
R.J.C. Bos
NED
3
212
12:30 CATCHER
KWPN//Bay/2007/12YO/DREAMCATCHER x JAZZ/105MR76
Flore DE VOS
Ilse Sinsinian
BEL
4
208
12:37 HERKULES
Dwb//Bay/2002/17YO/Linaro x Temple Xx/105DW70
Charlotte REMY
Remy Charlotte
LUX
5
217
12:45 VERDI DE LA FAZENDA
KWPN/Gelding/Bay//FLORETT AS x SANDRO HIT/NED42406
Thalia ROCKX
P.A. Zavitz-Rockx & J.M.M. Rockx & J.J.M. Rockx
NED
6
206
12:52 BACARDI KROGSAGERGAARD
DWB/Gelding/Bay/2003/16YO/MILTON SKYTTEGARD x RINALDO/104UY39
Patricia ARROYO BAUDET
Arroyo Baudet, Patricia
ESP
7
205
13:00 VIAN SANDRO
OLDBG//Bay/2004/15YO/SANDRO HIT x DON PRIMERO/103ES08
Mercedes VERWEY
LLC VIAN GROUP
NED
8
209
13:07 HAYA KARENINA
Bwp/Mare/Black/2007/12YO/Polansky x Pik Solo/105JX00
Noa MOERMANS
Christa Jacques
BEL
Break (20 minutes)
9
201
13:35 RENDEZVOUS 91
RHEIN/Gelding/Bay/2008/11YO/RICCIONE x WELTMEYER/104QM37
Luca MICHELS
Michels, Stefan & Birgit
GER
10
204
13:42 DER PRINZ 4
HANN/Gelding/Dark Bay/2007/12YO/DIAMOND HT x DAVIGNON I/104QB51
Alexa WESTENDARP
Westendarp, Johannes
GER
11
210
13:50 RIO DE JANEIRO 21
Hann/Gelding/Other/2005/14YO/Riccione x De Niro/104PJ66
Ann-kristin ARNOLD
Arnold, Monika & Arnold, Ann-kristin
GER
12
203
13:57 WILHELM 39
Hann/Gelding/Chestnut/2005/14YO/Weltmeyer x Caprimond/105IC66
Marie-louise COLLING
Colling, Melanie
GER
13
216
14:05 BLACK BOY
KWPN/Gelding/Black/2006/13YO/I.P.S. GRIBALDI x FERRO/105JC89
Skylar BOS
Skymax I Holding BV
NED
14
207
14:12 ZELION B
KWPN/Gelding/Bay/2004/15YO/FARRINGTON x SIT THIS ONE OUT XX/104DO92
Delphine BECK
D. Beck
BEL
15
211
14:20 ROSSINI
Dsp/Gelding/Chestnut/2003/16YO/Rivero Ii x /102RK69
Paul LAUTIER
Laboratoires Biosem
FRA
16
215
14:27 UFANO
Stallion/Grey/2001/18YO/Ideciso x Forcado/104AW11
Rebecca Jane EDWARDS
Dr M Cox
GBR
17
202
14:35 SERENISSIMA RH
RHEIN/Mare/darkbay/2007/12YO/SIR DONNERHALL I x FIDERMARK/104SH42
Lisa PRUMMENBAUM
Henn- Rudi
GER

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 16-12-2019 04:36