Sluiten Terug naar Concours.nl
CDI Lier

Ponies Freestyle

Kingsley Prix

FEI Pony Freestyle Test Edition 2012 Update 2016
Sunday March 5th 2017  Competition: 14

Judges
H Mr. Olivier Smeets (BEL)
C Mr. Jacques van Daele (BEL)
B Ms. Susanne Baarup (DEN)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
8
09:00 ORCHID'S BORNEO II
Gelding/Bay/2005/17YO/JUSTICE H.R. x BRUMMERHOEVE'S BOSS/103EJ00
Laura POPPE
Pieters Ann
BEL
2
13
09:08 JARNO
Stallion/Palomino//COELENHAGENS PURIOSO x COELENHAGENS LETS BE THE BEST/103CM76
Amanda BARNESTAM OLSSON
Karin Levin AngergArd
SWE
3
15
09:16 VEENSTRA S BENTON
Gelding/Chestnut/2006/16YO/KEULSE HOEVE S ZICO x KOMPAS SOLFERINO/105IJ05
Marieke VAN NESPEN
Van Nespen Wim
BEL
4
14
09:24 OSBOURNE
Gelding/Chestnut/2004/18YO/Othello (drpon) x Benetton S/104FD40
Aurore THEVENOT
Madame Estelle Thevenot
FRA
5
3
09:32 INTERBREW DE RECHRI
BWP/Gelding/Bay/2004/18YO/CALIPSO VAN DE VONDELHOEVE x EN ANKERS JEROLIANCA/104FS94
Lynn THILL
Thill Lynn
LUX
6
9
09:40 UNDER COVER FAST
Stallion/Black/2008/14YO/LATIMER (DE) TRAK x CANSAS/104RF87
Charlotte PALAS
Madame NOLWEN ROUXEL
FRA
7
5
09:48 REEDBORDER AMAZING
Gelding/Chestnut/2008/14YO/BODO x BOKKESPRONG CZARDAS/105BX84
Kiki ROMNEY
K.L.L. Romney
NED
8
18
09:56 FLAMENCO STAR 2
Stallion/Bay/1997/25YO/FLYING DREAM x DANNY BLACK/GER27224
Lilli VAN DEN HOOGEN
paprocka anna kataryha
NED
Break (21 minutes)
9
11
10:25 FLEURAMO'S JUSTIN
/Bay/2008/14YO/Heitrak?s Marvin x Bokkesprong Czardas/104XW07
Linnea HOLMGREN
Stall Buskhaga, Malin Holmgren, Sumab
SWE
10
4
10:33 CASIMIR DE LUXE
Nrps/Gelding/Other/2008/14YO/ x /105JE41
Danique SWINKELS
M.kort V.d. Meijden & N.p. Kort
NED
11
7
10:41 GRAYSWOOD ORLANDO
Gelding/Chestnut/2001/21YO/GRAYSWOOD MAGIC BUCCANEER x ADMIRAL/103XI92
Jessie KIRBY
Jessie Kirby
GBR
12
16
10:49 BAUMANN'S DESPINO
WESTF/Gelding/Chestnut//FS DON’T WORRY x /105KC04
Thessa GILBERS
STAL 104 BV, Lara VAN NEK
NED
13
17
10:57 N-CONSTANTINO V/D BOLKERHOEVE
BWP//Bay/2009/13YO/ x /105MR73
Maud ADRIAENSEN
Staf Goovaerts
BEL
14
10
11:05 DER KLEINE LORD
WESTF/Gelding/Brown/2007/15YO/DER FEINE LORD x /103WE00
Gemma OWEN
Gemma Owen
GBR
15
6
11:13 DEN OSTRIKS DAILAN
Gelding/Chestnut/2002/20YO/Leuns Veld's Lord x Kraneveld's Kadans/NED42599
Sophia RITZINGER
Ritzinger, Thomas
GER
16
1
11:21 ELIN'S NONCISDADOR
HANN/Stallion/Grey//NOSTRADAMUS x LP NIXEN/102YK97
Micky SCHELSTRAETE
R. VAN DER LOF- ROUWHOF
NED

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 1-7-2022 00:26