Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

2Fit Horses Prix

CDI-U25
FEI Grand Prix 16-25, edition 2009, update 2015
Friday April 10th 2015            Arena: 3            Class: 9
Judges
E Ms. M. Peutz (NED)
C Ms. H. Trulsen (NOR)
M Mr. M. vd Heijden (NED)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
105
08:30 TIMOR
KWPN/Gelding/Bay/2000/21YO/MATTERHORN x INDOCTRO/103WC90
Alexa FAIRCHILD
Madame Laurence BONIFAY
BEL
2
108
08:39 Paso Doble
KWPN/Mare/Bay/1997/24YO/Krack C x /NED06907
Machteld Hoeflake
A. NETJES
NED
3
125
08:48 Rentino
HANN/Stallion/Black/2004/17YO/Rosario x De Niro/104JV84
Anna Zibrandtsen
BREGNERDGAARD APS
DEN
4
104
08:57 Atterupgaards Cassidy
DWB/Gelding/Chestnut/2003/18YO/Caprimond E.H. x Donnerhall/DEN40739
Cathrine Dufour
DUFOUR FAMILY
DEN
5
115
09:06 WILKE C VAN DE WIJDEWORMER
Stallion/Black/1999/22YO/Fabe 348 x Tjimmie/104DI96
Melanie MOUTHAAN
Dhr. J.W. Mouthaan
NED
6
101
09:15 Famous Boy 2
OLDBG/Gelding/Bay/1996/25YO/Feiner Stern x Landadel/GER40762
Sabrina Ackermann
Ackermann Monica
SUI
7
113
09:24 WELTLIEBE
DWB/Gelding/Chestnut/2003/18YO/WELTJUNGE x ANDIAMO/103GG91
Nanna Skodborg MERRALD
Susanne Tovek
DEN
8
124
09:33 Artemis
WESTF/Gelding/Bay/1999/22YO/Florestan x Delphi/CAN02525
Philine Von Bremen
von Bremen Philine
SUI
9
120
09:42 Select Ecco
OLDBG/Gelding/Bay/1999/22YO/Sando Hit x Grundstein/DEN40502
Victoria E. Vallentin
KASPRZAK FAMILY
DEN
10
123
09:51 TIAMO
KWPN/Gelding/Bay/2000/21YO/LESTER x HEMMINGWAY/103CA97
Jorinde VERWIMP
Verwimp (dressuurstal)
BEL
11
119
10:00 THEODOOR
KWPN/Gelding/Grey/2000/21YO/METALL x PURIOSO/103TI99
Kim SCHMID
K.M. Schmid & I.D. van der Waal
NED
Break (20 minutes)
12
116
10:29 Lykkes De Niros
DWB/Gelding/Black/2004/17YO/De Noir x Sidney/103MI79
Carina NEVERMANN TORUP
NINA INGVERSEN EBERT
DEN
13
112
10:38 HELIOS
SWB/Gelding/Bay/2000/21YO/Bolero 897 x Chirlon 870/NOR02389
Catharina Lorentzen LUND
Mette Ono Njoten
NOR
14
114
10:47 BARCLAY 20
HANN/Stallion/Other/2005/16YO/BELISSIMO x PRESTIGE PILOT/102ZM37
Petra MIDDELBERG
Middelberg, Wilhlem
GER
15
109
10:56 ZAMACHO Z
KWPN/Gelding/Bay/2004/17YO/ROUSSEAU x ROSSINI/103BS93
Jill HUYBREGTS
C.C.W. HUIJBREGTS
NED
16
118
11:05 FIL ROUGE
BWP//Bay/2005/16YO/STEDINGER x ARGENTINUS/102NO69
Laurence ROOS
Laurence Roos
BEL
17
103
11:14 EMERIO'S UREKA
KWPN/Gelding/Bay/2001/20YO/Krack C x Zandman/102VS87
Chaneequa DAM
C. Dam
NED
18
111
11:23 DOKTOR SCHIWAGO 3
HANN/Gelding/Black/2004/17YO/DON FREDERICO x WELTRUHM/104ES24
Florine KIENBAUM
Kienbaum, Florine
GER
19
122
11:32 Pari Lani
Gelding/Bay/2000/21YO/Solos Landtinus x Fanal/103LC69
Jorinde VERWIMP
Verwimp Dressuurstal 10021840
BEL
20
110
11:41 Dick Tracy Old
OLDBG/Stallion/Black/2000/21YO/De Niro x Argentinus/GER44764
Kathleen Keller
Boeckmann-Heinrich Cornelia
GER
21
117
11:50 Golden Choice DC
HANN/Mare/Chestnut/1999/22YO/Grand Cru x Westbury/USA09742
Elizaveta OREKHOVA
E. Orekhova
RUS
22
121
11:59 Hexagons Roumanda
KWPN/Mare/Bay/1998/23YO/Rubiquil x Matador II/NED07790
Dinja Van Liere
L.A. van Lieren E.C.L. Janse
NED

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 21-9-2021 01:54