Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

Restaurant de Beuze Prix

CDI-3* Big Tour
FEI Grand Prix Special, edition 2014, update 2015
Friday April 10th 2015            Arena: 3            Class: 8
Judges
E Ms. M. Stukelj (SLO)
H Mr. A. Hamoen (NED)
C Ms. S. Rhode (RSA)
M Mr. R. Saleh (FRA)
B Ms. J. Wolfs (NED)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
27
18:55 RAMONEUR 6
OLDBG/Stallion/Other/2002/19YO/ROHDIAMANT x ALABASTER/102XN43
Tanya SEYMOUR
Tanya Seymour
RSA
2
18
19:04 Victor Epona
KWPN/Gelding/Bay/2002/19YO/Oscar x Cabochon/103QC04
Leslie Goethals
Luc Goethals (10401779)
BEL
3
4
19:13 Adelprag Anders 451
Stallion/Black/2000/21YO/Adel x Ouke/BEL42497
Chere Burger
Njc Pienaar
RSA
4
13
19:22 Don Corleone
SWB/Gelding/Bay/2001/20YO/Don Schufro x Bolero/SWE40923
Johanna Due Boje
B„cka„ngs G†rd
SWE
5
16
19:31 Wenicienta
KWPN/Mare/Black/2003/18YO/Rosario x El Corona/104PM31
Dominique Filion
E.M.J.H.Uytdewilligen & F.M.Van De Erve
NED
6
6
19:40 MR HYDE
/Bay/2005/16YO/ x /104QR54
Stephanie CROXFORD
Mr & Mrs S Croxford
GBR
Break (10 minutes)
7
22
19:59 ZUIDENWIND 1187
KWPN/Stallion/Bay/2004/17YO/OO Seven x Jazz/104RQ40
Rose MATHISEN
Gr„nsbo Stuteri & VDL Stud
SWE
8
12
20:08 TIN TIN
KWPN/Gelding/Grey/2000/21YO/ x /103FB67
Claudia DORPMANS
Claudia Dorpmans
BEL
9
19
20:17 SINI SOLINA
HANN/Mare/Bay/2003/18YO/Goodman x Falkland/103WU75
Emma KANERVA
Sinituote Oy
FIN
10
20
20:26 Daintree 3
HANN/Gelding/Chestnut/2002/19YO/De Niro x Wanderbursch II/103KZ55
Kathleen Keller
Boeckmann-Heinrich, Cornelia
GER
11
33
20:35 VORST
KWPN/Gelding/Black/2002/19YO/NEGRO x WHINNY JACKSON/103WD62
Anne VAN OLST
Dressage Promotion & Anne van Olst
DEN
12
34
20:44 WILCO V
KWPN//Black/2003/18YO/Rousseau x Centauer Z/103AL99
Mario VAN ORSHAEGEN
Mario Van Orshaegen (10431153)
BEL
Break (20 minutes)
13
25
21:13 XEREZ
Stallion/Dark Bay/2003/18YO/ x /104DN97
Britta RASCHE-MERKT
Rasche-Merkt, Britta
GER
14
5
21:22 Pasoa
KWPN/Mare/Bay/1997/24YO/Damocles x Hamilton/GBR42285
Nikki Crisp
Miss N Crisp
GBR
15
30
21:31 Hermes
Stallion/Chestnut/2001/20YO/Rambo x Urbino/SWE40119
Anna Svanberg
Ann Pehrsson Torsten Pehrsson
SWE
16
7
21:40 Sir Donato
OLDBG/Gelding/Bay/2005/16YO/Sir Donnerhall x Sally/104HN43
Anders Dahl
Penny and Fiona Bigwood
DEN
17
3
21:49 Westpoint
KWPN/Stallion/Black/2003/18YO/Jazz x Michelangelo/NED42383
Kirsten Beckers
Stoeterij Broere B.V.
NED
18
9
21:58 Kingsley Lucky Dance
HANN/Stallion/Bay/2001/20YO/Lucky Lionell x Placido - Sun/102OE64
Julie De Deken
De Deken - De Vos
BEL
19
36
22:07 Bonzanjo
KWPN/Gelding/Chestnut/2006/15YO/Jazz x Contango/104EN90
Diederik VAN SILFHOUT
De Dalhoeve, Alex en Jannet van Silfhout
NED
20
11
22:16 ERES DL
BWP/Gelding/Bay/2004/17YO/SIR LUI x BALZFLUG/104JB56
Jeroen DEVROE
D. Lousberg
BEL

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 24-10-2021 21:42