Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

Bakker de Houthandel Prix

CDI-J
FEI Team Test Juniors, edition 2009, update 2015
Friday April 10th 2015            Arena: 1            Class: 5
Judges
E Mr. J. Campos (ESP)
C Ms. M. Sanders (NED)
M Mr. Y. Romanov (RUS)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
302
08:00 Fabrix Miss Esandri
DWB/Mare/Other/2006/15YO/Sandro King x Quilted Xx/103CB85
Fabienne Claeys
Frederique Buck
LUX
2
304
08:08 Wictory D
SWB/Gelding/Grey/1998/23YO/D-Day 935 x Trof‚ 703/102PQ00
Marie Haland
Eldbj›rg Haaland
NOR
3
332
08:16 Dabanos
BWP/Gelding/Chestnut/2003/18YO/Abanos x Kilian Vh Kluitenhof/104DN06
Julie KONINX
Jaak Koninx
BEL
4
310
08:24 Zwetcher
KWPN/Gelding/Bay/2004/17YO/Sir Sinclair x Jetset D/103ZU42
Kristin Biermann
Sprehe, Albert
GER
5
301
08:32 Fulltime
RHEIN/Stallion/Darkbay/2004/17YO/Fidermark x Rosenkavalier/103QR42
Marjan HOOGE
J. Hooge
NED
6
335
08:40 Wup
KWPN/Stallion/Dark bay/2001/20YO/Welt Hit x Wolfgang/NED40913
Romee Van Paassen
R.C.W. Van Paassen
NED
7
318
08:48 WIOLITA
KWPN/Mare/Bay//SAN REMO x RENVILLE/104PP91
Mercedes VERWEY
Nina RYBCHAK
NED
8
313
08:56 Oestersoeens Don Juan
DWB/Gelding/Other/2002/19YO/Blue Hors Don Schufro x Matcho Aa/104KE58
Ingrid Rimestad
Kjell Rimestad
NOR
9
337
09:04 DER PRINZ 4
HANN/Gelding/Dark Bay/2007/14YO/DIAMOND HT x DAVIGNON I/104QB51
Alexa WESTENDARP
Westendarp, Johannes
GER
Break (20 minutes)
10
316
09:32 Barreiro
KWPN/Gelding/Chestnut/2006/15YO/United x Balzflug/104KP31
Lina JONSSON
Bcap Dressage Ab
SWE
11
303
09:40 DONNA RAY
KWPN/Mare/Bay/2008/13YO/UNITED x NEGRO/104HD25
Lina UZUNHASAN
R.A. Uzun Hasan
USA
12
322
09:48 Soleado Old
OLDBG/Gelding/Other/2005/16YO/Sandro Hit x Argentinus/104GG40
Maike Mende
Wendeln, Paul
GER
13
330
09:56 Worsteiner
Gelding/Bay/2000/21YO/Wolkentanz Ii x Warkant/NOR40282
Marthe Roberg
Grethe D›rum
NOR
14
320
10:04 BOY BENTLEY
KWPN/Gelding/Black/2006/15YO/Johnson x G. Ramiro Z/104RC74
Veronique VAN DER PANNE
V.H.M.van der Panne & Stal Hexagon (L.A.v.Lieren)
NED
15
331
10:12 Jouleen Af Hogberget
SWB/Mare/Chestnut/2004/17YO/Biggles x Marino/104IV59
Lina DOLK
Lina Dolk
SWE
16
328
10:20 SCAMPALO 6
OLDBG/Gelding/Dark Bay/2002/19YO/SANDRO HIT x FLORESTAN I/103NM52
Aleksandra MAKSAKOVA
A. Maksakova
RUS
17
311
10:28 Fanfani 4
OLDBG/Stallion/Bay/2005/16YO/Florencio I x Rubinstar/104RK51
Kristin Biermann
Sprehe, Albert
GER
18
326
10:36 Pay Back Tp
SWB/Gelding/Bay/2000/21YO/Come Back Ii x Bernstein 761/102PP02
Felicia BRENNSTROM
Patrik Hannell
SWE
Break (25 minutes)
19
314
11:09 RIVERDANCE
HANN/Gelding/Bay/1998/23YO/WOLKENTANZ x HILL HAWK XX/NED07178
Numa VERBERNE
Leon Verberne
BEL
20
308
11:17 KOSTENDRUKKERS RINGO STAR
RHEIN/Gelding/Other/2003/18YO/RICCIONE x LAREDO/104DT34
Lisanne ZOUTENDIJK
Mevr. S. Zoutendijk van Hoewijk
NED
21
333
11:25 AVANTI
KWPN/Gelding/Bay/2005/16YO/ x /102ZS61
Julie KONINX
Piet Westveer
BEL
22
324
11:33 ZAFFIER
KWPN/Mare/Darkbay/2004/17YO/PAINTED BLACK x PION/104IW88
Esmee DONKERS
Dhr. N.L.H. Donkers
NED
23
325
11:41 Zidane
KWPN/Gelding/Other/2004/17YO/Flemmingh x Gershwin/104RS71
Ellen Karina Horn
Horn Family
NOR
24
305
11:49 Wodan
KWPN/Gelding/Black/2003/18YO/Osmium x Ahoy/104IM28
Zoe DE BOOIJ
Z. De Booij
NED
25
334
11:57 VELAZQUEZ
KWPN/Stallion/Grey/2002/19YO/KRACK C x ALASCA/NED40935
Laura QUINT
Hb BERNOSKI, P LUERSMAN
NED
26
339
12:05 Toto Divette
KWPN/Mare/Dark Bay/2000/21YO/Metall x Carprilli/104MJ21
Imke Been
A.M.M. Been - Tiktak & R.L. Been
NED
27
329
12:13 Bojengels
KWPN/Gelding/Chestnut/2006/15YO/Samba Hit Ii x Aktion/104KM49
Aleksandra MAKSAKOVA
A.D. Maksakova
RUS
28
315
12:21 SAN DIOR
Stallion/Bay/2006/15YO/SANDRO HIT x DAVIGNON I/104QI92
Olivia Nistrup LAMM
Trine Lamm
DEN
29
307
12:29 FS LAS VEGAS
RHEIN/Gelding/Chestnut/2007/14YO/LORD LOXLEY I x LOUIS LE BON/104JU19
Febe VAN ZWAMBAGT
Fam. v Zwambagt
NED
Break (15 minutes)
30
323
12:52 Dandy 472
HANN/Gelding/Bay/2007/14YO/Diamond Hit x Hohenstein/104SN60
Maike Mende
Sti Sporthorses Trading International Gmbh
GER
31
306
13:00 Donna Samba Nds
SWB/Mare/Other/2003/18YO/Sandro'S Bube x Bernstein 761/103VU25
Sofie Andersson
Team Grocer Ab
SWE
32
317
13:08 Zarah
KWPN/Mare/Chestnut/2004/17YO/Oscar x Montecristo/102ZQ69
Mercedes VERWEY
M.Verwey
NED
33
321
13:16 ZELION B
KWPN/Gelding/Bay/2004/17YO/FARRINGTON x SIT THIS ONE OUT XX/104DO92
Delphine BECK
D. Beck
BEL
34
319
13:24 WHATEVER
KWPN/Mare/Bay/2003/18YO/Truppa x Doruto/103XR86
Veronique VAN DER PANNE
V.H.M.vd Panne
NED
35
309
13:32 KOSTENDRUKKERS WATTEAU
KWPN/Gelding/Chestnut/2003/18YO/JAZZ x HOUSTON/104MY79
Lisanne ZOUTENDIJK
S. Zoutendijk-van Hoewijk & F.C.J. Zoutendijk
NED
36
327
13:40 DARK CHOCOLATE
Gelding/Chestnut/2007/14YO/DAMON HILL x FLORESTAN I/104SH20
Laura LUYTEN
J2L Dressage Horses bvba
BEL
37
312
13:48 Darius
RHEIN/Gelding/Black/2003/18YO/Donnerloh x Pik Solo/104RZ73
Sille Engermann
Engermann Family
DEN
38
340
13:56 Labanos
DWB/Gelding/Bay/2004/17YO/Abanos x Solox Carex/104SI97
Fiji Kjaer Lynge
Kj‘r Lyng Family
DEN
39
336
14:04 SABATINI
HANN/Mare/Dark Bay//STEDINGER x SHERLOCK HOLMES/104PB81
Charlotte DICKER
Charlotte DICKER
GBR

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 24-10-2021 20:43