Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

DMM Montage Prix

CDI-P (Group B)
FEI Team Test Pony's, edition 2012, update 2015
Friday April 10th 2015            Arena: 2            Class: 4B
Judges
E Ms. H. Trulsen (NOR)
C Ms. E. Koffmahn (AUT)
M Ms. M. Peutz (NED)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
450
14:55 COELENHAGE'S LAS VEGAS
Gelding/Chestnut/2005/16YO/Speyksbosch Nando x Ox El Khafif/104QH62
Eveline DEES
E. Dees & A.M.C. v. Peperstraten
NED
2
419
15:03 MISTER SNOWMAN
/Liver Chestnut/2006/15YO/The Braes my Mobility x Llanarth Most Triton/103XW06
Lara KUROPATWA
Mrs S Kuropatwa
GBR
3
442
15:11 Ald Feart's Michael
Gelding/Chestnut/2006/15YO/Keulse Hoeve's Zico x Cocky Dundas/104NG56
Felice BLAAUW
H. Blaauw & F.J.G. Koning
NED
4
429
15:19 INTERBREW DE RECHRI
BWP/Gelding/Bay/2004/17YO/CALIPSO VAN DE VONDELHOEVE x EN ANKERS JEROLIANCA/104FS94
Suraya HENDRIKX
Thill Lynn
BEL
5
411
15:27 DON CAMILLO DU BOIS
NRPS/Gelding/Buckskin/2004/17YO/DORNICK x EDUARD/103HX59
Daphne VAN PEPERSTRATEN
H. Baars
NED
6
441
15:35 ENZO LECO
NRPS/Stallion/Bay/2007/14YO/EINDERSHOF JAMAI x MISCHAZ/104MY30
Yana RYNDERS
Yana Rynders
BEL
7
403
15:43 KLAVERTJE CHARACTER
NRPS/Gelding/Bay/2001/20YO/CONDOR x HASSAN/103RN10
Guusje VAN HEESWIJK
Frank Ongena
NED
8
408
15:51 Bjirmen?S Tsjalling
Gelding/Chestnut/1997/24YO/Leuns Veld'S Elegant(Nl) x Downland Folklore/FRA10778
Linnea HOLMGREN
Victoria Darling
SWE
9
426
15:59 Sandokan's Pardo
Gelding/Bay/2004/17YO/Orchard Boginov x Marieton's Jasper/104PG27
Ilse Vergouwen
D.C. Bogers
NED
10
425
16:07 Castenrayseweg'S Evita
Mare/Bay/2008/13YO/Hagelkruis Valentijn x Leuns Veld'S Lord/104RL35
Ann-Sophie GOETHALS
Goethals Ann-Sophie
BEL
11
446
16:15 DORNIER
WESTF/Gelding/Chestnut/2005/16YO/D'ARTANGNON x LANDOIS AS/104NO16
Jildou Kooistra
J. Kooistra
NED
12
407
16:23 Dhi Langar
Gelding/Bay/1996/25YO/Lukas x /GBR11055
Isobel BERRINGTON
Penelope Berrington
GBR
Break (25 minutes)
13
413
16:56 ELIN'S NONCISDADOR
HANN/Stallion/Grey//NOSTRADAMUS x LP NIXEN/102YK97
Zoe KUINTJES
R. VAN DER LOF- ROUWHOF
NED
14
439
17:04 MISTERY
Gelding/Black/2005/16YO/Make My Day x Jasper/104LI55
Romy - Anisa ROZESTRATEN
R.A. Rozestraten & M. Rozestraten
NED
15
428
17:12 Diamonds Are Forever
HANN/Gelding/Blackbay/2005/16YO/Diamond x Boss/103DN16
Rianne Kooistra
Rianne Kooistra & Jan De Jonge
NED
16
406
17:20 B CAPRIOLE
Stallion/Chestnut/2003/18YO/Cippyn Red Crusador x Karlsf„lts Caruso/102XZ73
Emma Tegelskar
Johanna Aspn„s
SWE
17
401
17:28 SL LUCCI
Gelding/Bay/2002/19YO/LUKAS x BAZAR/102NZ23
Phoebe PETERS
Phoebe Peters
GBR
18
432
17:36 ADRIANO B
RHEIN/Gelding/Chestnut/2006/15YO/DE ANGELO B x FLYING DREAM/104IH52
Karoline ROHMANN
CAMILLA BACH SORENSEN
DEN
19
438
17:44 Diamond Hit
Stallion/Bay/2007/14YO/Wengelo's Ricardo x Valentino/104PN57
Meike KROOT
W.J.P.M. Kroot
NED
20
420
17:52 VALENTINO
RHEIN/Gelding/Other/2004/17YO/DORNIK-DOUBLE x POWER STAR B/103EP68
Eveline Bos
Riegel, Arthur
NED
21
430
18:00 FARBENFROH
Gelding/Bay/2003/18YO/FAREWELL I x RAKT'S ROCKY/104DI60
Sara Van Deurs PETERSEN
Mrs S Pidgley
DEN
22
436
18:08 Icarus Van De Bulksehoeve
NRPS/Gelding/Chestnut/2004/17YO/Isarco x Elegant/103PB82
Inne Peytier
Hans Peytier
BEL
23
448
18:16 UNTOUCHABLE II
Gelding/Bay/2004/17YO/Verona's Gerswin x Urbino 430/104PX93
Kristiane Askim HILLERN
Magnus Hillern
NOR
24
416
18:24 Nieuwmoeds Rudo
KWPN/Gelding/Bay/2005/16YO/Nieuwmoeds Patrick x Hopperhofs Vivaldi/103ZK26
Laura LUYTEN
Gerlinde Lauwers
BEL
25
405
18:32 VALIDO'S STARLIGHT
Gelding/Bay/2004/17YO/VALIDO x CAPRI MOON/103WB79
Rebecca BELL
Mrs Susan Barratt
GBR

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 24-10-2021 21:04