Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

Meulendijks Rondhout Prix

CDI3* Big Tour
FEI Grand Prix edition 2014, update 2015
Thursday April 9th 2015            Arena: 1            Class: 2
Judges
E Mr. M. Ringmark (SWE)
H Mr. J. Campos (ESP)
C Mr. E. de Wolff (NED)
M Ms. M. Colliander (FIN)
B Mr. Y. Romanov (RUS)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
4
10:00 Adelprag Anders 451
Stallion/Black/2000/21YO/Adel x Ouke/BEL42497
Chere Burger
Njc Pienaar
RSA
2
31
10:09 Utah
KWPN/Gelding/Bay/2001/20YO/Metall x Animo/102MW97
Margo TIMMERMANS
M. TIMMERMANS & D. VAN KREIJ
NED
3
37
10:18 ANNARICO
KWPN/Mare/Bay/2005/16YO/Lord Loxley x Havel/103VJ44
Fanny VERLIEFDEN
Fanny Verliefden
BEL
4
13
10:27 Don Corleone
SWB/Gelding/Bay/2001/20YO/Don Schufro x Bolero/SWE40923
Johanna Due Boje
B„cka„ngs G†rd
SWE
5
33
10:36 VORST
KWPN/Gelding/Black/2002/19YO/NEGRO x WHINNY JACKSON/103WD62
Anne VAN OLST
Dressage Promotion & Anne van Olst
DEN
6
12
10:45 TIN TIN
KWPN/Gelding/Grey/2000/21YO/ x /103FB67
Claudia DORPMANS
Claudia Dorpmans
BEL
7
36
10:54 Bonzanjo
KWPN/Gelding/Chestnut/2006/15YO/Jazz x Contango/104EN90
Diederik VAN SILFHOUT
De Dalhoeve, Alex en Jannet van Silfhout
NED
8
24
11:03 ZIPPO
KWPN/Gelding/Chestnut/2004/17YO/ROUSSEAU x HAARLEM/103NA98
Patrick VAN DER MEER
Trainingsstal De Hoeve
NED
9
2
11:12 Zigeuner Dvb
KWPN/Gelding/Bay/2004/17YO/Gribaldi x Ehrentusch/103LE84
Marlies VAN BAALEN
Dressuurstal Van Baalen
NED
Break (20 minutes)
10
32
11:41 DON DARWIN
OLDBG/Gelding/Black/2003/18YO/BLUE HORS DON SCHUFRO x WARKANT/102VI02
Andrea TIMPE
T. Wulf
GER
11
20
11:50 Daintree 3
HANN/Gelding/Chestnut/2002/19YO/De Niro x Wanderbursch II/103KZ55
Kathleen Keller
Boeckmann-Heinrich, Cornelia
GER
12
25
11:59 XEREZ
Stallion/Dark Bay/2003/18YO/ x /104DN97
Britta RASCHE-MERKT
Rasche-Merkt, Britta
GER
13
26
12:08 Sacre Coeur
HANN/Gelding/Bay/2005/16YO/Sir Donnerhall x Pik Bube II/102YL79
Sascha Schulz
S.Schulz&Ch.Umbach
LUX
14
21
12:17 ZIRCOON SPRING FLOWER
KWPN/Gelding/Bay/2004/17YO/Painted Black x Armstrong/103CY30
Jennie LARSSON
L”vsta Stuteri AB
SWE
15
27
12:26 RAMONEUR 6
OLDBG/Stallion/Other/2002/19YO/ROHDIAMANT x ALABASTER/102XN43
Tanya SEYMOUR
Tanya Seymour
RSA
16
19
12:35 SINI SOLINA
HANN/Mare/Bay/2003/18YO/Goodman x Falkland/103WU75
Emma KANERVA
Sinituote Oy
FIN
17
11
12:44 ERES DL
BWP/Gelding/Bay/2004/17YO/SIR LUI x BALZFLUG/104JB56
Jeroen DEVROE
D. Lousberg
BEL
18
29
12:53 Capetto Vestervang
Gelding/Chestnut/1998/23YO/Come Back II x /103HL96
Belinda Skipper
Mrs Belinda Skipper
GBR
19
7
13:02 Sir Donato
OLDBG/Gelding/Bay/2005/16YO/Sir Donnerhall x Sally/104HN43
Anders Dahl
Penny and Fiona Bigwood
DEN
Break (30 minutes)
20
35
13:41 Vorst D
KWPN/Gelding/Chestnut/2002/19YO/Hors La Loi II x Lancelot/102PU31
Diederik VAN SILFHOUT
E. Beersen & M. Yeh
NED
21
17
13:50 CRISTOBAL 14
HOLST/Gelding/D.bay/1999/22YO/Coriander x Caribo/GER46239
Annabel FRENZEN
Frenzen, Achim & Lange, Irmgard
GER
22
15
13:59 WOLTAIR TSF
TRAK//Black/2003/18YO/KING ARTHUR x POLARPUNKT/103ME26
Diane ERPELDING
D. Erpeldine
LUX
23
34
14:08 WILCO V
KWPN//Black/2003/18YO/Rousseau x Centauer Z/103AL99
Mario VAN ORSHAEGEN
Mario Van Orshaegen (10431153)
BEL
24
8
14:17 Santo
HANN/Stallion/Grey/2001/20YO/Santini x Weltmeyer/102ZF51
Kevin De Bruin
C.P.J. de Bruin
NED
25
28
14:26 For My Life
OLDBG/Gelding/Bay/2006/15YO/Frst Heinrich x Don Schufro/103SP51
Fie Christine SKARSOE
Conle-Httner Beate
LUX
26
10
14:35 VMF ZETHAR
KWPN/Stallion/Chestnut/2004/17YO/Parcival x Cabochon/103ZV28
Stephanie DE FREL
Mevrouw E.van Oosten-Hoogendijk
NED
27
18
14:44 Victor Epona
KWPN/Gelding/Bay/2002/19YO/Oscar x Cabochon/103QC04
Leslie Goethals
Luc Goethals (10401779)
BEL
28
5
14:53 Pasoa
KWPN/Mare/Bay/1997/24YO/Damocles x Hamilton/GBR42285
Nikki Crisp
Miss N Crisp
GBR
29
22
15:02 ZUIDENWIND 1187
KWPN/Stallion/Bay/2004/17YO/OO Seven x Jazz/104RQ40
Rose MATHISEN
Gr„nsbo Stuteri & VDL Stud
SWE
Break (20 minutes)
30
3
15:31 Westpoint
KWPN/Stallion/Black/2003/18YO/Jazz x Michelangelo/NED42383
Kirsten Beckers
Stoeterij Broere B.V.
NED
31
30
15:40 Hermes
Stallion/Chestnut/2001/20YO/Rambo x Urbino/SWE40119
Anna Svanberg
Ann Pehrsson Torsten Pehrsson
SWE
32
14
15:49 ROYAL RUBINSTEIN
HANN//Bay/2005/16YO/RUBIN ROYAL OLD x SAO PAULO/103ZK84
David ENGELEN
David Engelen
BEL
33
9
15:58 Kingsley Lucky Dance
HANN/Stallion/Bay/2001/20YO/Lucky Lionell x Placido - Sun/102OE64
Julie De Deken
De Deken - De Vos
BEL
34
23
16:07 Beckham
SWB/Gelding/Chestnut/2002/19YO/Bernstein x Koncertz Xx/102UP49
Marina MATTSSON
Lottie Mattsson
SWE
35
16
16:16 Wenicienta
KWPN/Mare/Black/2003/18YO/Rosario x El Corona/104PM31
Dominique Filion
E.M.J.H.Uytdewilligen & F.M.Van De Erve
NED
36
6
16:25 MR HYDE
/Bay/2005/16YO/ x /104QR54
Stephanie CROXFORD
Mr & Mrs S Croxford
GBR

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 24-10-2021 19:38