Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

Compleet Schilderwerken Prix

CDI3* Small Tour
FEI Prix St-Georges edition 2009 update 2015
Thursday April 9th 2015            Arena: 2            Class: 1
Judges
E Ms. H. Trulsen (NOR)
H Ms. E. Koffmahn (AUT)
C Ms. U Nivelle (GER)
M Ms. M. Stukelj (SLO)
B Mr. P. Storr (GBR)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
46
10:00 AARON
KWPN/Stallion/Chestnut/2005/16YO/FLORENCIO 2 x RECORD/102ZN66
Jeroen DEVROE
L. Lievens
BEL
2
45
10:09 WINSTON
KWPN/Gelding/Black/2003/18YO/Jazz x Gribaldi/104PA61
Stephanie DE FREL
VMF Stables & L. van Oosten
NED
3
56
10:18 Caramelle
SWB/Mare/Bay/2007/14YO/Silvano x Campari M/104PP88
Jennie LARSSON
Absolut Dental AB
SWE
4
48
10:27 Aduschinski Epona
KWPN/Gelding/Bay/2005/16YO/Tuschinski x Kennedy/103RO27
Leslie Goethals
Leslie Goethals (10438923)
BEL
5
52
10:36 Dark Diamond 22
WESTF/Mare/Other/2001/20YO/Diamond Hit x Ramiro'S Son/102XU82
Emma JONSSON
B Cap Dressage AB/ Fam Aspn„s
SWE
6
63
10:45 Bueno Hit
KWPN/Gelding/Black/2006/15YO/Sandreo x /103HB70
Fie Christine SKARSOE
MADAME MARIE LORRAINE ROSE
LUX
7
41
10:54 Uniek
KWPN/Stallion/Bay/2001/20YO/Nourejev x Joris/102PR75
Ellen Breugelmans
LUC BREUGELMANS
BEL
8
51
11:03 ASTERIX THURINGIA
Gelding/Grey/2004/17YO/ASTERIX BAVARIA x LONE STAR/103MU52
Alexandra HIDIEN
Laplume Carine
LUX
9
44
11:12 Carstenwaard
KWPN/Gelding/Other/2007/14YO/Don Schufro x Jazz/104PB40
Stephanie DE FREL
S.P.E. de Frel & de Frel Goosens
NED
Break (20 minutes)
10
69
11:41 Dos Primus
HANN/Gelding/Bay/2003/18YO/Don Larino x Akzent II/104RD68
Lena Waldmann
Schorsch, Eva-Maria
GER
11
42
11:50 MOLIERE
SWB/Gelding/Bay/2000/21YO/De Niro x Amiral/BEL42393
Saidja BRISON
Pol Brison
BEL
12
67
11:59 BOND'S PAINTING
KWPN/Gelding/Bay/2006/15YO/OO-SEVEN x SILVANO N/104RU54
Hans VAN BEDAF
J.C.M.Timmers & Dressuurstal van Bedaf
NED
13
59
12:08 SIRIKIT
DWB/Mare/Bay/2007/14YO/BLUE HORS HOTLINE x BLUE HORS DON SCHUFRO/103MK63
Carina NEVERMANN TORUP
PETER CHRISTIANSEN
DEN
14
60
12:17 ROLLING STONE
NRPS/Gelding/Grey/2007/14YO/RAVEL x LANCET/103NW48
Jeroen OKKEMA
J.R. Okkema & J.L. Heijstek
NED
15
49
12:26 WITSCHGE
KWPN/Gelding/Bay/2003/18YO/FERRO x DUTCHBOY/102RN57
Kebie Van Der HEIJDEN
K.A.E. vd Heijden & J. Hamminga
NED
16
65
12:35 CATCH ME
KWPN/Gelding/Other/2007/14YO/DREAMCATCHER x GOODTIMES/103OX62
Margo TIMMERMANS
Mevr. M. Timmermans & Dhr. D. v. Kreij
NED
17
47
12:44 Amd Don Rosso Ii
OLDBG/Gelding/Black/2005/16YO/ x /103MU02
Matt FROST
Mr Matthew Frost & Dedi Leech
GBR
18
54
12:53 ROOSENS WESTPOINT
KWPN/Mare/Other/2003/18YO/LANCET 2 x FORREST XX/104NY82
Jiochanna-Androniki KORDATZAKI
J.A. Kordatzaki
GRE
19
58
13:02 PRESIDENTS CHAGALL DR
KWPN/Stallion/Chestnut/2007/14YO/JAZZ x DE NIRO/104RE30
Patrick VAN DER MEER
President Investment B.V. & C.de Roo-Kooiman
NED
Break (30 minutes)
20
64
13:41 Schoene Aussicht
OLDBG/Mare/Other/2005/16YO/Sandro Hit x Donnerhall/103VE32
Julia Tallberg
Nissala Oy
FIN
21
70
13:50 CENNIN
KWPN/Stallion/Chestnut/2007/14YO/Vivaldi x DONNERHALL/104MY84
Madeleine WITTE-VREES
N.F. Witte & J.E.J. Cuppen
NED
22
53
13:59 Desperados 29
HANN/Gelding/Other/2005/16YO/Danone x Werther/103UV39
Kathleen Keller
Stall Keller GmbH & Co KG
GER
23
66
14:08 FIRST CLASS 78
OLDBG/Gelding/Dark Bay/2006/15YO/FIDERTANZ 2 x ROULETTO/103KX67
Andrea TIMPE
Timpe, Wulf & Andrea
GER
24
43
14:17 Waika 76
HANN/Mare/Chestnut/2002/19YO/Wolkentanz I x Westerland/102XN38
Natalie Ciappara
Ciappara, Natalie Helen
AUS
25
38
14:26 BLUF
KWPN/Gelding/Bay/2006/15YO/UPTOWN x INSPEKTEUR/104MJ30
Marlies VAN BAALEN
Dressuurstal van Baalen, M. Dorresteijn & H. Broekhuizen
NED
26
57
14:35 Coco Chanel
KWPN/Mare/Bay/2007/14YO/Sandreo x San Remo/104BH55
Patrick VAN DER MEER
R van der Linden & E.Langhorst
NED
27
55
14:44 Miro
SWB/Gelding/Chestnut/2004/17YO/De La Gardie x Trombon/104NP97
Jennie LARSSON
Kr”nfeldt Dressage AB
SWE
28
61
14:53 Bizet Gersdorf
DWB/Mare/Bay/2003/18YO/Come Back II x Leandro/104HT71
Nina RADEMAEKERS
Nina Rademaekers
SWE
29
50
15:02 Highlight
HANN/Gelding/Bay/2003/18YO/Hofrat x Legat/103TH54
Alexandra HIDIEN
Klemann-Federspiel Isabelle
LUX
Break (20 minutes)
30
68
15:31 Bon Jovi
KWPN/Gelding/Chestnut/2006/15YO/UB40 x Krack C/104SZ37
Diederik VAN SILFHOUT
De Dalhoeve & Alex en Jannet van Silfhout
NED
31
40
15:40 CUPIDO
KWPN/Gelding/Bay/2007/14YO/RHODIUM x SAN REMO/104KX92
Seth BOSCHMAN
RS2 Dressage Center de Horst
NED
32
62
15:49 Sweet Kiss
OLDBG/Gelding/Bay/2002/19YO/Sandro Hit x Rubinstein I/104NV88
Britta RASCHE-MERKT
Junghanns, Karla
GER

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 24-10-2021 20:05