Sluiten Terug naar Concours.nl

BVR Group Prix

CDI 3* Big Tour
FEI International Dressage Test Grand Prix, edition 2009, revision 2014
Thursday, 4th December 2014      Competition: 4      BVR Groep Arena
Judges
E Mr. R. Saleh (FRA)
H Ms. M. Sanders (NED)
C Ms. F. Verbeek (NED)
M Mr. J. van Daele (BEL)
B Mr. P. Holler (GER)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
20
19:45 Vian Stallone
KWPN/Gelding/Bay/1999/23YO/Lancet x Symfonie/103EF13
Alisa Kovan ko
Vian Group
UKR
2
19
19:54 VICTORIA
BWP/Mare/Bay/1998/24YO/Havidoff x El Corona/102OC46
Nicole SMITH
G.N. Smith & J. Clifford-Smith, N.E. Smith & D.L. Smith
RSA
3
18
20:03 UNIVERSALIS
KWPN/Stallion/D.bay/2001/21YO/Ferro x Acord Ii/ESP40172
Inna LOGUTENKOVA
LLC Vian-Group
UKR
4
9
20:12 Ulysses La Haya
KWPN/Gelding/Darkbay/2001/21YO/Gribaldi x Ulft/103VL24
Laurens van Lieren
O. Boucher & J. Alberts
NED
5
4
20:21 RONAN 2
OLDBG/Stallion/Bay/2000/22YO/Riccione x Contender/GER26673
Kristy OATLEY
Robert u. Roslind Oatley
AUS
6
12
20:30 Utah
KWPN/Gelding/Bay/2001/21YO/Metall x Animo/102MW97
Margo TIMMERMANS
M. TIMMERMANS & D. VAN KREIJ
NED
7
21
20:39 XEREZ
Stallion/Dark Bay/2003/19YO/ x /104DN97
Britta RASCHE-MERKT
Rasche-Merkt, Britta
GER
8
11
20:48 Vitana V
KWPN/Mare/Bay/2002/20YO/Donnerhall x Hemmingway/103CD42
Morgan Barbancon Mestre
J.Cuppen
ESP
9
17
20:57 Merlot
TAF/Gelding/Chestnut/2005/17YO/Buddenbrock x Mago Xx/102ZC95
Kristine MOLLER
J. Thorsen
LUX
10
8
21:06 Privaldi
KWPN/Gelding/Bay/1997/25YO/Gribaldi x Doruto/GBR41110
Kay Maxted
K Maxted
GBR
11
10
21:15 Dablino FRH
HANN/Gelding/Dark chestnut/2000/22YO/De Niro x Wanderbursch Ii/GER41335
Anabel Balkenhol
Fam. Balkenhol
GER
Break and prize giving Small Tour (20 minutes)
12
13
21:44 Pasoa
KWPN/Mare/Bay/1997/25YO/Damocles x Hamilton/GBR42285
Nikki Crisp
Miss N Crisp
GBR
13
2
21:53 ANNARICO
KWPN/Mare/Bay/2005/17YO/Lord Loxley x Havel/103VJ44
Fanny VERLIEFDEN
Fanny Verliefden
BEL
14
14
22:02 Capetto Vestervang
Gelding/Chestnut/1998/24YO/Come Back II x /103HL96
Belinda Skipper
Mrs Belinda Skipper
GBR
15
16
22:11 Urbanes
KWPN/Gelding/Black Bay/2001/21YO/Gribaldi x Welt Hit II/104JB95
Wijnanda van Brenk
S.J. Kat
NED
16
3
22:20 WEIHENSTEPHANER
SWB/Gelding/Bay/1998/24YO/WARSTEINER 946 x DWIGHT/102YK53
Mads HENDELIOWITZ
Trions Dressyr AB
SWE
17
7
22:29 Whoopy
KWPN/Mare/Chestnut/2003/19YO/Rubiquil x Sit This One Out/103ZQ49
Thamar ZWEISTRA
F. Maat & Stal Hexagon
NED
18
15
22:38 Amoricello
HANN/Gelding/Bay/2002/20YO/Abanos x Lord Sinclair/104FB35
Thomas Wagner
T. Wagner
GER
19
1
22:47 ERES DL
BWP/Gelding/Bay/2004/18YO/SIR LUI x BALZFLUG/104JB56
Jeroen DEVROE
D. Lousberg
BEL
20
6
22:56 Unlimited
KWPN/Gelding/Chestnut/2001/21YO/Jazz x Winckenburgh/103LC05
Madeleine WITTE-VREES
B. Vonk & Stal Perlee
NED
21
5
23:05 Zigeuner Dvb
KWPN/Gelding/Bay/2004/18YO/Gribaldi x Ehrentusch/103LE84
Marlies VAN BAALEN
Dressuurstal Van Baalen
NED

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 23-5-2022 11:38