Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

P Ind Cons - Pony Individual Competition Consolation

MRC VIP Rockanje Prix

CDI Zeeland Outdoor 2019

CDIP
Sunday, April 14, 2019   Competition: D25   Arena 1

 

Judges
H Mr. Jacques van Daele (BEL)
C Ms. Mara de Bel Groenenboom (NED)
B Ms. Maja Stukelj (SLO)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
111
13:00 DANCING Q
WESTF/Mare/PALOMINO//HEMINGWAY B x DORNIK B/106KU69
Dagmar Sofie OXLUND
Debbie Henneberg OXLUND
DEN
2
123
13:08 OOSTERBROEK FENIX
/Black//ORLANDO x BURLEY PHANTOM/106HN09
Robin HEIDEN
Robin HEIDEN, Scholtens-Moerkoert T
NED
3
120
13:16 DOMINO
WESTF/Stallion/Bay//DOMINGO x NAVAJO II/NED40129
Esmee BOERS
M.R. Vitale & Noa Prijs
NED
4
119
13:24 TWENTY TWO
PZHK/Stallion/Bay//DURELLO TOP DRP x MISTER MAN DRP/103MR80
My SANDGREN
Per JOHANSSON
SWE
5
116
13:32 MAVERICK S
/Dun//THE BRAES MY MOBILITY x MICHELANGELO/104RE71
Sadhbh O'TOOLE
Judy Cazabon
IRL
6
132
13:40 CHAMP OF DAILY
NRPS/Mare/Bay//FS DON’T WORRY x SCAPINO BB OX/105MY17
Floor VAN DER KUIJL
K. van der Kuijl
NED
7
115
13:48 BLOKLAND'S HOEVE'S AMOR
/Chestnut//ORCHARD BOGINOV x LEUNS VELD'S LORD/105DO14
Finn CURRAN
N.G.M. van Doorne
IRL
8
103
13:56 RAVELLI
Gelding/Bay//POLSBURY PIRELLI x VALENTINO/105SI18
Jette DE JONG
Marielle Hoefsmit & Jette De Jong
BEL
9
113
14:04 BRASIL
Gelding/Darkbay//SANDOKAN'S LEONARDO x ORCHARD D' AVRANCHES/104DZ49
Hermione TOTTMAN
Nicola Tottman
GBR
10
125
14:12 WADDENHOEK'S MERLIN
Gelding/Bay//HEITRAK'S MARVIN x /105OX36
Isabelle JOCHEMS
J E JOCHEMS
NED
Break (25 minutes)
11
126
14:45 NEXT BLACK MAGIC
WESTF/Gelding/Black//NABUCCO R x POUR L'AMOUR/105PQ91
Jill KEMPES
Dutch Spirit Horses / Jill Kempes
NED
12
104
14:53 MISS MIRACLE
WESTF/Mare/Bay//PR. .H. MARCO x SITA/106FC14
Noa JOOSEN
Liesbeth NEEFS
BEL
13
135
15:01 BROUWERSHAVEN'S NAIROBI
Gelding/Bay//WOLDHOEVE'S SILCO x NAIVNYI/103SR38
Lara VAN NEK
STAL 104 BV, Lara VAN NEK
NED
14
128
15:09 DON JUAN
Gelding/Bay//DREIDIMENSIONAL I AT x /106GV67
Rowi PILLE
Rowi PILLE, X.j. PILLE
NED
15
124
15:17 BROUWERSHAVEN UTHOPIA II
Gelding/Bay//METALL x VITA NOVA'S HANASSIE/106DB99
Sita HOPMAN
Liesbeth SPOOR
NED
16
118
15:25 DAYLIGHT
RHEIN/Gelding/Chestnut//DIJON S x TILL DE CHAMP/103ZY76
Ellen OLSSON
Jessica Olsson
SWE
17
112
15:33 STEENDIEKS CADILLAC
Gelding/Chestnut// x /106ID14
Lily LAUGHTON
Alicia LAUGHTON
GBR
18
106
15:41 OH SO GOOD
BWP/Gelding/Chestnut//DON'T WORRY x TOP NONSTOP/106JU88
Jiska VAN NUFFELEN
Hilde HELSEN
BEL
19
101
15:49 KRONIO VAN DE DELTHOEVE
BWP//Chestnut//EMMICKHOVEN S DIEGO x TEN ANKERS JEROLIANCO/104ZF58
Emilie BIERMANS
Hilde HELSEN
BEL
20
105
15:57 DOLLARBOY S-G
RHEIN/Stallion/Bay//DON T WORRY x DESTENY/BEL41452
Amelie VAN DER STEICHEL
WIM SANDERS
BEL

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 14-10-2019 13:36