Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

PSG - Prix St-Georges

VMF Stables Prix

CDI Zeeland Outdoor 2019

CDI3*
Wednesday, April 10, 2019   Competition: D01   Arena 1

 

Judges
E Ms. Eva-Maria Vint-Warmington (EST)
H Mr. Vincenzo Truppa (ITA)
C Mr. Henning Lehrmann (GER)
M Ms. Maja Stukelj (SLO)
B Ms. Elke Ebert (GER)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
615
12:30 BALORIG Z
ZANG/Gelding/Bay/2004/18YO/BALOUGRAN Z x CARETANO Z/105DP42
Jessica NIJPJES
U.M. van Splunder
NED
2
618
12:38 EASTPOINT
KWPN/Gelding/Bay/2009/13YO/WESTPOINT x WELLBORN/106HO37
Angelique VAN DIJK
Stal van Dijk, Angelique VAN DIJK
NED
3
601
12:46 DINZINDEE
KWPN/Mare/Bay/2008/14YO/ZIZI TOP x TOLANDO/106JZ59
Frederik BOGAERT
Bogaert
BEL
4
606
12:54 ESQUIRE
KWPN/Stallion/Bay/2009/13YO/ x /105SF42
Kerry MACKIN
Angela Jones
GBR
5
611
13:02 DOWNTOWN
KWPN/Gelding/Bay/2008/14YO/UPTOWN x FLEMMINGH/105VZ02
Astrid LANGEBERG
Jan Frido SIJP, Daan VREES
NED
6
608
13:10 BALTIMORE
KWPN/Gelding/Bay/2006/16YO/JOHNSON TN x CONTANGO/105NP14
Vincent BOL
De Kroo Ruitersport/ dhr. M.J. de Kroo
NED
7
604
13:18 EXIT LW
KWPN/Gelding/Bay/2009/13YO/JOHNSON x DICK Z/106GZ81
Rodrigo LASERNA RIEGNER
Rodrigo LASERNA RIEGNER
COL
8
613
13:26 FANTASTIQUE
KWPN/Mare/Black Bay/2010/12YO/VIVALDI x FLORENCIO 2/105QW05
Lynne MAAS
J.G. Borneman
NED
9
610
13:34 DAMIREZ
KWPN/Gelding/Black/2008/14YO/SANDRO HIT x /105VT17
Danielle HEIJKOOP
W.j. HEIJKOOP
NED
10
619
13:42 ERINA
KWPN/Mare/Bay/2009/13YO/JAZZ x /105YQ93
Thamar ZWEISTRA
A.a.j. GEERTS, H. SANDERS
NED
Break (30 minutes)
11
603
14:20 CONDIBLESSE V/D KEMPENHOEVE
SBS/Stallion/Bay/2008/14YO/DON CORAZON x DON RENOIR/106CL60
Nicky PEETERS
Nicky PEETERS
BEL
12
616
14:28 ESTADOS
KWPN/Gelding/blackbay/2009/13YO/KRACK C x JAZZ/106HL40
Maxime OSSE
Maxime OSSE
NED
13
617
14:36 CRISTALL'S IL DIVO
KWPN/Gelding/Bay/2002/20YO/GRIBALDI x DEMOCRAAT/104JZ55
Rienke VAN DE VEN - VEENEMAN
Guus VAN DE VEN, Rienke VAN DE VEN - VEENEMAN
NED
14
605
14:44 GREVENS ZORRO
DWB/Gelding/Black/2010/12YO/BLUE HORS ZACK x /105LB10
Anna TALLBERG
Nissala Oy & Ritva v„h„kyl„ & Tero V„h„kyl„
FIN
15
612
14:52 DUTCH DANDY D.J.
KWPN/Gelding/Bay/2008/14YO/LORD LEATHERDALE x DARNELS/105ZL16
Annemieke LIPS-MAASKANT
J GRONINGEN
NED
16
609
15:00 FARMANA ANGEL
KWPN/Mare/Black/2010/12YO/ARMANI x SANDRO HIT/106CH68
Stephanie DE FREL
L VAN OOSTEN, VMF Stables
NED
17
602
15:08 JANE TOJA
BWP/Mare/Bay/2009/13YO/TUSCHINSKI ( EX TOUCH DAWN ) x CONCRETO 210257998/106HT31
Linda MEISCH
Meisch
BEL
18
614
15:16 FERRARI
KWPN/Gelding/Chestnut/2010/12YO/APACHE x JAZZ/105HH79
Jeanine NEKEMAN
L. Nekeman & B. Nekeman-Alteveer
NED
19
607
15:24 CON CENTO
WESTF/Gelding/darkbay/2009/13YO/CHRIST 3 x SIR DONNERHALL/106KB13
Juliane BURFEIND
Birgit MADSEN, Hans-Peter RITZ
GER

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 23-5-2022 10:17