Sluiten Terug naar Concours.nl
http://www.cdilier.be/wp-content/uploads/2019/02/lannoo.png CDI Lier

Voeders Lannoo Prix

Young Riders Individual Competition

CDI Lier

CDIY
Thursday, February 28, 2019   Competition: 07   

 

Judges
E Ms. Jeanette Wolfs (NED)
C Ms. Jo Graham (GBR)
M Mr. Jacques van Daele (BEL)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
154
13:30 J2L LAMBORGHINI
BWP/Gelding/Bay/2011/11YO/BRAVOUR B x SAN REMO/106DL62
Laura LUYTEN
J2L Dressage Horses Bvba
BEL
2
166
13:38 FS LAS VEGAS
RHEIN/Gelding/Chestnut/2007/15YO/LORD LOXLEY I x LOUIS LE BON/104JU19
Febe VAN ZWAMBAGT
Fam. v Zwambagt
NED
3
157
13:46 GIORGIO ARMANI
WESTF//Chestnut/2003/19YO/GOETHE x DONNERHALL/103TA74
Marieke VAN NESPEN
De Steenbeekhoeve Bvba
BEL
4
156
13:54 DON DOMINGO
KWPN/Gelding/Chestnut/2008/14YO/WEBSTER x JETSET-D/104ZC16
Aurelie VAN DER VOORT
A. vd Voort
BEL
5
159
14:02 RUE NOBLESSE
HANN/Mare/Dark Bay/2004/18YO/ROSENTAU x CORDOBA/105IU61
Sophie REEF
J. Reef
GER
6
169
14:10 ADOBE MB
SWB/Mare/Bay//DON PRIMERO x LOOPING/106EL83
Lovisa WESSBLAD
Lovisa WESSBLAD
SWE
7
152
14:18 EMAICO
KWPN//Black// x /105MH28
Dente DE SCHEPPER
Nico De Schepper (10962023)
BEL
8
163
14:26 CHIREINE
KWPN/Mare/Black//PAINTED BLACK x CABOCHON/105MX25
Jade OORD
M.H. Ansems-Rozendaal
NED
9
151
14:34 BATIQAR
KWPN/Gelding/Black//OBELISK x JUVENTUS/106HG47
Xanthe DE BACKER
Moons
BEL
Break (33 minutes)
10 15:15
11
164
15:23 VLOET VICTORY
KWPN/Gelding/Dark bay//JAZZ x ULFT/104EG64
Kimberly PAP
Joop UYTERT, Renate VAN VLIET
NED
12
167
15:31 ZILVERSTAR
KWPN/Gelding/Bay//ROUSSEAU x ROSSINI/102MA81
Lisanne ZOUTENDIJK
CHRIS VON MARTELS & LISA VON MARTELS
NED
13
161
15:39 BENVENUTO 11
BAVAR/Gelding/Dark Bay/2010/12YO/BOSTON x PIK BUBE I/105VQ84
Leonie GUERRA
S. Durrer
LIE
14
168
15:47 LAUDA
WESTF/Gelding/Bay/2005/17YO/LAUDABILIS x FLORESTAN/104TD00
Anna GUSEYNOVA
M. Zaz
RUS
15
150
15:55 ZELION B
KWPN/Gelding/Bay/2004/18YO/FARRINGTON x SIT THIS ONE OUT XX/104DO92
Delphine BECK
D. Beck
BEL
16
165
16:03 GERDA NOVA
KWPN/Mare/Bay//ROMANOV x /106BF85
Thalia ROCKX
Johan ROCKX, Penny ZAVITZ-ROCKX
NED
17
153
16:11 DEAR FRIEND 2
WESTF/Gelding/Black//DANONE 1 x DOLLMANN/105HC85
Suraya HENDRIKX
Hendrikx Suraya
BEL
18
162
16:19 BOTTICELLI
KWPN/Gelding/Bay//OBELISK x GLENDALE/105CG03
Fabienne JONGEN
F.M. Jongen
NED

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 23-5-2022 09:37