Sluiten Terug naar Concours.nl
http://www.cdilier.be/wp-content/uploads/2019/02/kingsley.png CDI Lier

Kingsley Prix

Pony Individual Competition

CDI Lier

CDIP
Friday, March 1, 2019   Competition: 09   

 

Judges
E Ms. Janine van Twist (NED)
C Mr. Thomas Kessler (GER)
M Ms. Jo Graham (GBR)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
71
09:00 MASTRO'S NIGHT AND DAY
DSP/Stallion/Other/2009/13YO/WENGELO'S NELSON x NAMAJAN/104YC79
Nina BAKEL
J. Felix
NED
2
51
09:08 FS CAPELLI DE NIRO
RHEIN/Gelding/Other/2011/11YO/FS CHAMPION DE LUXE x FS DONT WORRY/106IQ21
Liezel EVERARS
J. Everars
BEL
3
63
09:16 BAUMANN'S DESPINO
WESTF/Gelding/Chestnut//FS DON’T WORRY x /105KC04
Lara VAN NEK
STAL 104 BV, Lara VAN NEK
NED
4
60
09:24 ELIN'S NONCISDADOR
HANN/Stallion/Grey//NOSTRADAMUS x LP NIXEN/102YK97
Micky SCHELSTRAETE
R. VAN DER LOF- ROUWHOF
NED
5
50
09:32 ICO VAN DE BEEKERHEIDE
NRPS/Gelding/Chestnut//ICOON x KOOIHUSTER FOLKERT/104TG77
Jette DE JONG
H.J. Groeneveld
BEL
6
69
09:40 VANITY FAIR
/Bay/2007/15YO/ x /105QP58
Emelina SJOBLOM
P. Sj”blom
SWE
7
55
09:48 DER KLEINE SUNNYBOY WE
OLDBG/Gelding/Other/2010/12YO/DER FEINE LORD x VALENTINO/104ZR98
Shona BENNER
S. Benner, P./T. SchulzSchulz-Isenbeck
GER
8
57
09:56 CHAMP OF CLASS
RHEIN/Gelding/Other/2004/18YO/FS CHAMPION DE LUXE x DORNIK B/102ZV36
Johanna KULLMANN
C. Kullmann
GER
9
64
10:04 KING STAYERHOF'S JANGO
NRPS/Gelding/Bay//KOSMO VAN ORCHID'S x JACOBSPEEL'S ROCKY/105MV19
Evi VAN ROOIJ
A.M.H. van Rooij
NED
10
56
10:12 DAILY PLEASURE WE
Stallion/Chestnut/2011/11YO/HB DAYLIGHT x DRESSMAN 16/106CG79
Antonia BUSCH-KUFFNER
A. Rieg
GER
11
70
10:20 FS DORIAN GRAY
RHEIN/Stallion/Chestnut/2010/12YO/FS DON?T WORRY x FS COCKY DUNDEE/105NM45
Emma LUERSMAN
E. Luersman
USA
Break (23 minutes)
12
65
10:51 DEVILL'S KISS NAONI
Mare/Black//DON CREMELLO DU BOIS x /106AK94
Morgan WALRAVEN
Morgan WALRAVEN, Rolina WELMERS
NED
13
58
10:59 DOMINO
WESTF/Stallion/Bay//DOMINGO x NAVAJO II/NED40129
Esmee BOERS
M.R. Vitale & Noa Prijs
NED
14
66
11:07 MADAM'S MENNO
Gelding/BLACK BAY//KIELSHOOP HONEYHILL x WESTER AIKEMA'S ADIOS/106IB13
Nina WOERTS
F WOERTS, Nina WOERTS
NED
15
67
11:15 DANNY BEAU
WESTF/Gelding/Chestnut/2001/21YO/DANNY GOLD x NOTRE BEAU/102UG95
Siri EHRNROOTH
J. Ehrnroot, P. Gustavsson
SWE
16
53
11:23 MISS MIRACLE
WESTF/Mare/Bay//PR. .H. MARCO x SITA/106FC14
Noa JOOSEN
Liesbeth NEEFS
BEL
17
62
11:31 NOORDHOF'S SURPRISE
Stallion/Bay//BRUMMERHOEVE'S BOSS x /105II15
Tessa VAN HEMERT
G.P.Spijkers
NED
18
61
11:39 CASTENRAYSEWEG'S DREAMBOY
Stallion/Bay//MOLENHORN'S LUCKY BOY x LEUNS VELD'S LORD/105ZK26
Floor VAN DER KUIJL
Kim VAN DER KUIJL
NED
19
59
11:47 COLOURFULL CANNONBALL
DSP//Palomino//CAN DANCE x /105ZJ95
Robin HEIDEN
Robin HEIDEN, Tamara VAN DER VELDEN
NED
20
52
11:55 BACARDI BREEZER
Gelding/Grey/2003/19YO/BRILLANT x BLACK BOY/103AK37
Seppe HERTOGS
K. Hertgogs
BEL
21
68
12:03 DA VINCI
RHEIN/Stallion/Bay/2004/18YO/FS DON'T WORRY x RAMAGUN/104JZ08
Villiam GRONBERG
M. Gr”nberg
SWE
22
54
12:11 ZINQ CORIANDER FH
Gelding/Chestnut/2009/13YO/FS CHAMBERTIN x DONNERTRAUM 2/105UP83
Lucie-Anouk BAUMGUERTEL
Gestuet Freiberger Hof / Baumguertel
GER

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 23-5-2022 11:06