Sluiten Terug naar Concours.nl
http://www.cdilier.be/wp-content/uploads/2019/02/debrabander.png CDI Lier

Den Brabander Prix

J Team - Junior Team Competition

CDI Lier

CDIJ
Wednesday, February 27, 2019   Competition: 03   

 

Judges
E Mr. Jacques van Daele (BEL)
C Ms. Jo Graham (GBR)
M Ms. Jeanette Wolfs (NED)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
107
15:30 FANTASTIQUE 16
OLDBG/Stallion/Bay/2007/15YO/FIDERTANZ x DREAM OF HEIDELBERG I/106AY37
Lea BONIFAY
L. Bonifay
FRA
2
102
15:38 IBOU VAN DE KAPELHOEF
BWP/Gelding/Black//LORD LOXLEY 432171099 x FAVEUR 411112493/105XQ42
Katelijne MAES
Karen BLEYEN
BEL
3
106
15:46 JUNIOR HIT
BWP/Gelding/Bay//SANDRO HIT x CALVANI/106BG52
Karoline Sofie VESTERGAARD
Charlotte KNUDSEN
BEL
4
109
15:54 FAIRWAY 20
WESTF/Gelding/Bay/2011/11YO/FUERST FUGGER x FIDERMARK/106ED56
Nele LOEBBERT
J. Loebbert
GER
5
104
16:02 FAME
KWPN/Gelding/Bay//AMPERE x SULTANO/105XQ38
Amber VAN DEN STEEN
Vandensteen
BEL
6
115
16:10 GOMINKA EST
KWPN/Mare/Bay//LORD LOXLEY I x /106IR91
Thessa GILBERS
STAL 104 BV
NED
7
119
16:18 BELISKO
SWB/Stallion/Chestnut/2008/14YO/BELISSIMO M x BELLINI/104LI56
Nina JENEMARK
K. Rosberg / S. Tellman
SWE
8
118
16:26 FERNANDO TORRES
OLDBG/Gelding/Chestnut//FLORENCIO 2 x SANDRO SONG/106FV45
Pem VERBEEK
Fernando Torres Dressage, N S VERBEEK
NED
9
108
16:34 ZINQ SWEETHEART FH
HANN/Mare/Bay/2009/13YO/SCOLARI x HOHENSTEIN/104WE04
Lucie-Anouk BAUMGUERTEL
Gestuet Freiberger Hof / Baumguertel
GER
Break (33 minutes)
10
121
17:15 TOSCHAM SD
SWB/Gelding/Chestnut//TOPAASCH 1090 x DE NIRO 6/106BZ28
Emelie SVANSTROM
Maria SVANSTRÖM
SWE
11
117
17:23 GRAND-CHARMEUR
KWPN/Gelding/Bay//APACHE x GESTION COCKTAIL/105HI07
Micky SCHELSTRAETE
Schelstraete Paarden BV & Ad Valk Dressage Horses BV
NED
12
101
17:31 KALAHARI
BAD-Wš/Mare/Bay/2006/16YO/K™PENICK x ARGENTINUS/106AR83
Emma DRIESEN
Dressuurstal Verwimp
BEL
13
105
17:39 BONITO S.
KWPN/Gelding/Bay/2006/16YO/SIR DONNERHALL x RUBINSTEIN I/106IQ17
Paulien VAN LAERE
Claeye
BEL
14
114
17:47 WALKUERE
OLDBG/Mare/Bay/2005/17YO/ROMANOV x DONNERSCHNEE/103WG02
Emma-Lou BECCA
E. Becca
LUX
15
110
17:55 RIGAMENTO ROYAL
RHEIN/Stallion/Bay/2010/12YO/RIGAMENTO x SHOW STAR 2/105XP46
Franziska NOELKEN
A. Noelken, E. Noelken
GER
16
120
18:03 BELLMAN
SWB/Stallion/Chestnut/2006/16YO/HERMES x PRESTIGE VDL/103HW80
Felicia OLOFSSON
C. - F. Olofsson
SWE
17
103
18:11 WIPSY VH HEIHOF
BWP//Bay/1999/23YO/FLEMMINGH x SAYGON/102OK89
Charlotte VAN DEN BERGH
C. Kesteleyn
BEL
18
116
18:19 SANDMAN
KWPN/Gelding/Bay//RAGAZZO x DONNERHALL/NED40947
Nikita KOK
R.J.C. Bos
NED
19
100
18:27 LEHMANN 15
DSP/Gelding/Bay/2005/17YO/LORD ROMADOUR x LANDS RIVER/103LT82
Daria HOHENWARTER
D. Hohenwarter, C. Rummenigge
AUT

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 23-5-2022 11:36