Sluiten Terug naar Concours.nl
CDI Lier

Masterlist CDI4* ST

List

Hnr
Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
250
FREEDOM TC
KWPN/Gelding/Chestnut/2010/13YO/BELISSIMO M x GOUVERNEUR/105WJ13
Isabel COOL
I. Cool
BEL
251
BASALI
Gelding/Chestnut/2011/12YO/BELISSIMO M x WELTMEYER/105SG32
Flore DE WINNE
De Winne
BEL
252
BALTIMORE
KWPN/Gelding/Bay/2006/17YO/JOHNSON x FURIOSO/106IQ33
Tom FRANCKX
Bourguignon
BEL
253
ELIVIA
KWPN/Mare/Bay/2009/14YO/JAZZ x PARDON/105TX00
Jessica GHEKIERE
Ghekiere
BEL
254
KOZINSKY VD DRIES
BWP/Stallion/Bay/2010/13YO/QUATERBACK x CLAVECIMBEL/104VZ73
Kevin LAEVENS
K. Laevens
BEL
255
JERSEY GIRL
BWP/Mare/Bay/2009/14YO/JOHNSON x ROSSO DI SERA/106DO25
Barbara MASSELUS
B. Masselus
BEL
256
ZELDZAAM B
KWPN/Gelding/Bay/2004/19YO/ROUSSEAU x ELCARO/104VC76
Danique VAN ZWOL
J. v Zwol
BEL
257
SANTIAGO SONG
Gelding/Bay/2007/16YO/SIR DONNERHALL x LAROME/105ZJ65
Thibault VANDENBERGHE
Vandenberghe
BEL
258
KASTAR HOF TER ZEEDYCKE D'12
BWP//Bay/2010/13YO/ x /105PP38
Jorinde VERWIMP
L. Philippaerts
BEL
259
EXIT LW
KWPN/Gelding/Bay/2009/14YO/JOHNSON x DICK Z/106GZ81
Rodrigo LASERNA RIEGNER
Rodrigo LASERNA RIEGNER
COL
260
QUATERBACK'S LADY
OLDBG/Mare/Chestnut/2008/15YO/QUATERBACK DE DP x ROHDIAMANT/103ZB79
Claudia CHAUCHARD
C. Chauchard
FRA
261
FENDI T
KWPN/Gelding/Chestnut/2010/13YO/NEGRO x LESTER/105HC82
Charlotte FRY
Van Olst Horses
GBR
262
GEISHA
DWB/Mare/Black/2002/21YO/GRIBALDI x HESLEGAARD'S WELTMEISTER/104KE27
Semmieke ROTHENBERGER
Rothenberger Im Gestuet Erlenhof
GER
263
DON CARISMO 2
HANN/Gelding/Black/2010/13YO/DON CRUSADOR x 905 CARISMO/106HS27
Andrea TIMPE
Reitzentrum Hattingen/Velbert
GER
264
NYMPHENBURGS FIRST CHOICE
HANN/Gelding/Dark Bay/2011/12YO/FIDERTANZ 2 x DE NIRO 6/106IB15
Ann-Christin WIENKAMP
Gestuet Nymphenburg
GER
265
CHAMEUR
KWPN/Gelding/Bay/2007/16YO/UPHILL x /106FZ33
Heike HOLSTEIN
H. Holstein
IRL
266
ARIE SOLLENBURG
KWPN/Gelding/Black/2005/18YO/OLIVI x FERRO/104RL34
Sungju PARK
Stoeterij Sollenburg
KOR
267
MOCCA IV
OLDBG/Gelding/Dark Bay/2006/17YO/WELTMEYER x KARON/104BQ98
Leonie GUERRA
O. Hofer
LIE
268
STANDING O'VATION TSF
TRAK/Mare/Bay/2010/13YO/IMPERIO 3 x CONSUL/104VR61
Kristine MOLLER
J. Thorsen
LUX
269
DARABEL
KWPN/Mare/Chestnut/2008/15YO/WESTPOINT x DON SCHUFRO/104MA36
Vai BRUNTINK
Stal 104
NED
270
FARMANA ANGEL
KWPN/Mare/Black/2010/13YO/ARMANI x SANDRO HIT/106CH68
Stephanie DE FREL
L VAN OOSTEN, VMF Stables
NED
271
GOLDENBOY VINCKENBURGH
KWPN/Gelding/Dark Chestnut/2011/12YO/APACHE x OLIVI/106CV73
Nars GOTTMER
J. Sturkenboom, J. Vernooy
NED
272
COFFEEBAY
RHEIN/Gelding/Dark Bay/2009/14YO/CHRIST 3 x DONNERRUF/106IU67
Joyce LENAERTS
P. Thongpradup
NED
273
PAINTED
OLDBG/Gelding/Black/2010/13YO/PAINTED BLACK x SANDRO HIT/106CV03
Geert Jan RAATELAND
G. Raateland
NED
274
EASTPOINT
KWPN/Gelding/Bay/2009/14YO/WESTPOINT x WELLBORN/106HO37
Angelique VAN DIJK
Stal van Dijk, Angelique VAN DIJK
NED
26
276
FYEO
KWPN/Stallion/Bay/2010/13YO/UNITED x JAZZ/106FV51
Febe VAN ZWAMBAGT
A. Both, S. Kat
NED
277
FIREFLY
KWPN/Gelding/Black/2010/13YO/WYNTON x KOSTOLANY/106EH44
Wenda WELTEN
Dressuurstal Wenda Welten, J. Welten
NED
278
R.S.RAPHAEL
BHHS/Gelding/Bay/2007/16YO/ROMANOV BLUE HORS x /106IO50
Luis PRINCIPE
J. Walker
POR

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 27-1-2023 06:41