Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

P Ind Cons - Pony Individual Competition Consolation Group B

Dressuurstal van Baalen Prix

CDIP
Sunday, April 8, 2018   Competition: D25B   Arena 2

Judges
H Ms. Ulrike Nivelle (GER)
C Ms. Anna Eliseeva (RUS)
B Ms. Linda Warren-Davey (NZL)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
112
13:30 VALIDO'S STARLIGHT
Gelding/Bay/2004/15YO/VALIDO x CAPRI MOON/103WB79
Megan BARRATT
Mrs Susan Barratt
GBR
2
120
13:38 NOBELS BOY H
WESTF/Gelding/Bay/2011/8YO/NOBEL NAGANO x NAVOY/105WQ46
Shona BENNER
Fiona Patricia BENNER
GER
3
132
13:46 LYKKES CHESTER
Gelding/Chestnut/2000/19YO/LP CONTUS x COURAGE/103MN13
My SANDGREN
Fam. Sandgren
SWE
4
131
13:54 DAYLIGHT
RHEIN/Gelding/Chestnut//DIJON S x TILL DE CHAMP/103ZY76
Ellen OLSSON
Jessica Olsson
SWE
5
157
14:02 DEN OSTRIK'S MACHO
Gelding/Chestnut/2010/9YO/ x /105UA35
Evi VAN ROOIJ
M. Duijts & H. van Dijk
NED
6
136
14:10 HMS MITCHELL
Gelding/Bay/2010/9YO/HEITRAK'S MARVIN x /106AG00
Senna EVERS
Senna EVERS
NED
7
142
14:18 COLOURFULL CANNONBALL
DSP//Palomino//CAN DANCE x /105ZJ95
Robin HEIDEN
Robin HEIDEN, Tamara VAN DER VELDEN
NED
8
102
14:26 MAX
WESTF/Gelding/Chestnut/2009/10YO/HOT CREAM x LLANARATH MOST TRITON/105UY84
Alberte FREDERIKSEN
Therese FREDERIKSEN
BEL
9
148
14:34 DEL PIERO
NRPS/Gelding/Bay//DE VITO II x EVENAAR/102UN45
Tatum NUGTEREN
Peter NUGTEREN, Simone NUGTEREN
NED
10
105
14:42 ORCHID'S BORNEO II
Gelding/Bay/2005/14YO/JUSTICE H.R. x BRUMMERHOEVE'S BOSS/103EJ00
Marieke VAN NESPEN
Pieters Ann
BEL
Break (20 minutes)
11
153
15:10 DORNIER
WESTF/Gelding/Chestnut/2005/14YO/D'ARTANGNON x LANDOIS AS/104NO16
Britt VAN GELDER
J. Kooistra
NED
12
130
15:18 DESPERADO
Stallion/Other/2009/10YO/BOWE x VEENSTRA'S PROMISE/105QZ74
Esmee ZWAAGSTRA
J.J.A. Zwaagstra
NED
13
143
15:26 GOLDEN POWER BOY
DSP/Gelding/Other/2007/12YO/FS GOLDEN MOONLIGHT x DRESSMAN I/105RU87
Sascha HEIJMANS
L.A. Heijmans
NED
14
117
15:34 DONNA SCHUFLO
KWPN/Mare/Bay/2008/11YO/ x /105NM34
Olivia WRENNALL
Olivia Wrennall
GBR
15
147
15:42 SALAI
Gelding/Other/2005/14YO/NICOLAI x /105YP74
Ise KREUGER
Ise KREUGER, T. TON
NED
16
139
15:50 GOLDEN DELIGHT
DSP//Chestnut/2009/10YO/FS GOLDEN MOONLIGHT x /105VD36
Lisa HAMMINGA
Richella HERTSIG
NED
17
154
15:58 HAASENDONCK S SULTAN
Gelding/Bay/1999/20YO/NIEUWMOEDS PATRICK x BEYERLODGE DIAMOND M/BEL40012
Lara VAN NEK
Lara van Nek
NED
18
144
16:06 WADDENHOEK'S MERLIN
Gelding/Bay//HEITRAK'S MARVIN x /105OX36
Isabelle JOCHEMS
J E JOCHEMS
NED

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 22-8-2019 18:39