Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

Horse inspection CDI3* BigTour

Start: 15:00

List

Hnr
Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
701
MICHIGAN
DWB/Gelding/Bay/2001/18YO/MICHELLINO x UNKNOWN/102UC82
Ulrik MOELGAARD
CLAUS MUNKEDAL
DEN
702
GORKLINTGARDS ROMARO
DWB/Gelding/Other/2005/14YO/BLUE HORSE ROMANOV x BLUE HORS DON SCHUFRO/105DB07
Francois JACQ
Monsieur FRANCOIS JACQ
FRA
703
KJAERHOLM'S ABUTSIAQ
DWB/Gelding/Bay/2004/15YO/ x /105YX23
Fiona BIGWOOD
Penny BIGWOOD, Anders DAHL
GBR
704
MR HYDE
/Bay/2005/14YO/ x /104QR54
Stephanie CROXFORD
Mr & Mrs S Croxford
GBR
705
MOUNT ST JOHN FREESTYLE
HANN/Mare/Other/2009/10YO/FIDERMARK x DONNERHALL/105BZ34
Charlotte DUJARDIN
Emma Blundell
GBR
706
DON CARISSIMO
HANN/Gelding/Bay/2005/14YO/DON CRUSADOR x WORLD CUP III/104WA53
Gareth HUGHES
Mr Steve and Mrs Anne Keen
GBR
707
HOFJUWEL
HANN/Gelding/Dark Brown/2005/14YO/HOFRAT x DAVIGNON I/103ZF39
Sarah MILLIS
Sarah Millis, Katja Kuistilla
GBR
708
AMADEUS
KWPN/Gelding/Bay/2005/14YO/OLIVI x SANDRO HIT/104DN68
Daniel WATSON
Mrs N Naylor
GBR
709
ROVERETO 4
HANN/Gelding/Bay/2007/12YO/ROUSSEAU x WOLKENSTEIN II/104KV72
Marcus HERMES
Mag. Josef & Mag. Tamara Ahorner
GER
710
DISNEYWORLD
HANN/Gelding/Black/2003/16YO/DE NIRO 6 x WALT DISNEY I/104DM89
Svenja PEPER-OESTMANN
Peper, Svenja
GER
711
DISCOVERY OLD
OLDBG/Gelding/Chestnut/2007/12YO/DIMAGGIO x CLASSIKER/103RL10
Heiner SCHIERGEN
Bellen, Heinz
GER
712
AIR FK
KWPN/Gelding/Chestnut/2005/14YO/PARCIVAL x OLIVI/104GL82
Litta Soheila SOHI
Litta Soheila Sohi
IRI
713
GLOCK'S FEDERLEICHT
WESTF/Mare/Bay/2004/15YO/FšRST PICCOLO x FERRAGAMO/103LV16
Riccardo SANAVIO
Ing. Gaston Glock
ITA
714
TOOTS
KWPN/Gelding/Other/2000/19YO/JAZZ x HAVIDOFF/102UD15
Akane KUROKI
Akane Kuroki & Kojiro (SOMA) Kuroki
JPN
715
RON
PZHK/Gelding/Bay/2007/12YO/SAMBA HIT x RABUS/104QQ32
Magdalena JURA
Bartosz Jura
POL
716
LERTEVANGS LAVINIA
DWB/Mare/Bay/2005/14YO/CELEBRATION F. DAMGAARD x LINARO/102XM90
Gretha FERREIRA
Gretha Ferreira-Veldman
RSA
717
RAMONEUR 6
OLDBG/Stallion/Other/2002/17YO/ROHDIAMANT x ALABASTER/102XN43
Tanya SEYMOUR
Tanya Seymour
RSA
718
CHACK CC
HOLST/Gelding/Grey/2005/14YO/CASSINI II x /105WZ71
Caroline CARLSTEDT
CC Holsteiner Breeding
SWE
719
BROTHER DE JEU
KWPN/Gelding/Black/2006/13YO/VOICE x JAZZ/105EH24
Antonia RAMEL
La Pomme HB
SWE
720
BURIEL K.H.
KWPN/Gelding/Other/2006/13YO/OSMIUM x KRACK C/104EF70
Juliette RAMEL
La Pomme HB
SWE
721
BEACH BOY
KWPN/Mare/Chestnut/2006/13YO/SORENTO x GOODTIMES/105NO62
Stephanie DE FREL
VMF Stables & L. van Oosten
NED
722
CALRIETA H
KWPN/Mare/BROWN/2007/12YO/WESTPOINT x WELLINGTON/103LG62
Stephanie DE FREL
VMF Stables & L. van Oosten
NED
723
BADARI
KWPN/Gelding/Bay/2006/13YO/GRIBALDI x DAMOCLES/103YY14
Danielle HEIJKOOP
D. Heijkoop
NED
724
EVITO
KWPN/Gelding/Dark Bay/2009/10YO/SIR OLDENBURG x JACKSON/105XE43
Lucie LOUWS
M. Louws
NED
725
ASWIN
KWPN/Gelding/Other/2005/14YO/SANDREO x JAZZ/104JP73
Jean-Rene LUIJMES
J.G.C. Bruil - Hofs & J.R.L. Luijmes
NED
726
GLOCK'S DREAM BOY
KWPN//Black/2008/11YO/VIVALDI x FERRO/104BI66
Hans Peter MINDERHOUD
GLOCK HPC Holding BV & Palmar BV & Stal Brinkman VOF & TC Dutch Sporthorses
NED
727
ZANARDI
KWPN/Stallion/Grey/2004/15YO/RUBELS x AVIGNON/104EF78
Hans Peter MINDERHOUD
H.P.F. Minderhoud & R.Landa
NED
728
BEN JOHNSON
KWPN/Gelding/Bay/2006/13YO/JOHNSON x FERRO/103XG07
Marlies VAN BAALEN
Dressuurstal van Baalen
NED
729
PRESIDENTS CHAGALL DR
KWPN/Stallion/Chestnut/2007/12YO/JAZZ x DE NIRO/104RE30
Patrick VAN DER MEER
President Investment B.V. & C.de Roo-Kooiman
NED
730
ZINGARO APPLE
KWPN/Gelding/Bay/2004/15YO/PAINTED BLACK x RENEVO/105JT40
Marieke VAN DER PUTTEN
S.S. van Maaswaal-Korver
NED
731
CUPIDO
KWPN/Gelding/Bay/2007/12YO/RHODIUM x SAN REMO/104KX92
Robin VAN LIEROP
RS2 Dressage Center de Horst
NED
732
SAN DIEGO
WESTF/Gelding/Bay/2006/13YO/SANDRO CLASSIC x ARGENTINUS/103ZQ30
Ashley VAN MEGEN- BRONS
H.N.Brons
NED
733
EXPRESSION N.O.P.
KWPN/Stallion/Bay/2009/10YO/VIVALDI x VINCENT/104LD48
Diederik VAN SILFHOUT
G.Norel, J. - A. v Silfhout
NED
734
CHUPPY CHECKER CL
KWPN/Gelding/Blackbay/2007/12YO/OSMIUM x /103MA56
Tommie VISSER
Stoeterij de Begijnhoeve & Lincom Stables & W.J. Scholte
NED
735
HEXAGONS CONQUEST
KWPN/Gelding/Chestnut/2007/12YO/RUBIQUIL x WELTMEYER II/103XN22
Thamar ZWEISTRA
Stal Hexagon & E.C.L.Janse
NED
736
HEXAGON'S DOUBLE DUTCH
KWPN/Stallion/Chestnut/2008/11YO/JOHNSON TN x RUBIQUIL/105DU48
Thamar ZWEISTRA
Stal Hexagon & L.F.L.v. Lieren
NED

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 10-12-2019 10:34