Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

Y FS - Young Riders Freestyle to Music

Levelplus Prix

CDIY
Sunday, April 8, 2018   Competition: D23   Arena 3

 

Judges
H Mr. Clive Halsall (GBR)
C Mr. Eduard de Wolf van Westerrode (NED)
B Mr. Juan-Carlos Campos (ESP)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
418
09:15 LADY GAGA
RHEIN/Mare/Bay//LICOTUS x RUBINSTEIN I/105BF94
Stephanie HARTMANN
ImgrUEt Peter & Hartmann ImgrUEt Brigitte
SUI
2
431
09:23 DEAR FRIEND 2
WESTF/Gelding/Black//DANONE 1 x DOLLMANN/105HC85
Suraya HENDRIKX
Hendrikx Suraya
BEL
3
414
09:31 UVENDER V
KWPN/Gelding/Bay/2001/18YO/KRACK C x JUVENTUS/104SD66
Alexandra HELLINGS
Mrs Sonia Baines
GBR
4
415
09:39 FEODOR NYMPHENBURG OLD
OLDBG/Gelding/Other/2008/11YO/FAREWELL III x DORMELLO/104DJ71
Lana RAUMANNS
Raumanns, Ingo u. Nanette
GER
5
411
09:47 LABIAT
HANN/Stallion/Chestnut/2004/15YO/LE PRIMEUR x WERTHER/104RM23
Amber BARTON
Miss A Barton
GBR
6
407
09:55 DENZEL
HANN/Gelding/Bay/2001/18YO/DE NIRO (DE) HAN x /102UP31
Laura HVIID
HVIID FAMILY
DEN
7
429
10:03 KOSTENDRUKKERS RINGO STAR
RHEIN/Gelding/Other/2003/16YO/RICCIONE x LAREDO/104DT34
Lisanne ZOUTENDIJK
Mevr. S. Zoutendijk van Hoewijk
NED
8
428
10:11 VIAN SANDRO
OLDBG//Bay/2004/15YO/SANDRO HIT x DON PRIMERO/103ES08
Mercedes VERWEY
LLC VIAN GROUP
NED
9
425
10:19 EDISON
KWPN/Gelding/Other/2009/10YO/JOHNSON TN x /105QL85
Laura QUINT
L.C.Quint & R.Veerman
NED
Break (15 minutes)
10
419
10:42 BOEGEGARDENS LIMBERY
DWB/Gelding/Bay/2005/14YO/LIMBUS x CASTOR/104TC16
Ebba KJELLBERG
Ulrika Kjellberg
SWE
11
408
10:50 LANGKJÆRGAARD'S DONNA FETTI
DWB/Mare/Chestnut//DON SCHUFRO x WORLD CUP I/DEN40113
Victoria Kuusisto PEDERSEN
KASPRZAK FAMILY
DEN
12
410
10:58 BACARDI KROGSAGERGAARD
DWB/Gelding/Bay/2003/16YO/MILTON SKYTTEGARD x RINALDO/104UY39
Patricia ARROYO BAUDET
Arroyo Baudet, Patricia
ESP
13
421
11:06 VELAZQUEZ
KWPN/Stallion/Grey/2002/17YO/KRACK C x ALASCA/NED40935
Robin BERNOSKI
Hb BERNOSKI, P LUERSMAN
NED
14
427
11:14 EVITA RONIA
KWPN/Mare/Bay//WESTPOINT x OSCAR/105SY80
Diana VAN DE BOVENKAMP
A.M.D. Van de Bovenkamp
NED
15
422
11:22 BOTTICELLI
KWPN/Gelding/Bay//OBELISK x GLENDALE/105CG03
Fabienne JONGEN
F.M. Jongen
NED
16
416
11:30 DON WINDSOR OLD
OLDBG/Gelding/Black/2002/17YO/DON CARDINALE x WALDSTAR XX/102PA45
Lia WELSCHOF
Kienbaum, Florine
GER
17
406
11:38 HOENNERUPS DRIVER
DWB/Gelding/Bay/2004/15YO/ROMANOV x DON SCHUFRO/102RE57
Josefine HOFFMANN
STUTTERIET V/HANNI TOOSBUY KASPRZAK
DEN
18
405
11:46 ALSKENZ FIRFOD
DWB//Black//ZARDIN FIRFOD x ZALMIAK FIRFOD/105DB21
Caroline ELSNER
ANNA SOFIE ELSNER
DEN

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 20-8-2019 21:34