Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

P FS - Pony Riders Freestyle to Music

Meulendijks Rondhout Prix

CDIP
Sunday, April 8, 2018   Competition: D26   Arena 3

 

Judges
H Mr. Raphael Saleh (FRA)
C Mr. Jacques van Daele (BEL)
B Ms. Mara de Bel Groenenboom (NED)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
111
15:40 CAMPARI W WE
/Chestnut/2002/19YO/CHAMPAGNER W x DERANO GOLD/GER45142
Dagmar Sofie OXLUND
Debbie Henneberg OXLUND
DEN
2
127
15:48 TESIO 4
WESTF/Gelding/Other/2005/16YO/TIMBERLAND x PARINO B/103LR70
Laura STUHLDREIER
Stuhldreier, Laura, Anna, Jan & Dunja
GER
3
134
15:56 HB DANCING DAYLIGHT
DSP/Gelding/Chestnut/2006/15YO/FS DON'T WORRY x TILL THE CHAMP/105EZ20
Moa SUNDELOF
Marie Sundelöf
SWE
4
106
16:04 GAMBYS HANNEKEN WE
Mare/Chestnut/2009/12YO/FS DON'T WORRY x BRILLANT/105DE52
Elisabeth Cecilie BONEFELD-DAHL
BONEFELD DAHL
DEN
5
133
16:12 TWENTY TWO
PZHK/Stallion/Bay//DURELLO TOP DRP x MISTER MAN DRP/103MR80
My SANDGREN
Per JOHANSSON
SWE
6
158
16:20 KING STAYERHOF'S JANGO
NRPS/Gelding/Bay//KOSMO VAN ORCHID'S x JACOBSPEEL'S ROCKY/105MV19
Evi VAN ROOIJ
A.M.H. van Rooij
NED
7
110
16:28 D'ARTAGNAN 187
Gelding/Chestnut//FS DON'T WORRY x COLANO/105CO47
Liva Addy Guldager NIELSEN
Dorthe GULDAGER
DEN
8
150
16:36 REEDBORDER AMAZING
Gelding/Chestnut/2008/13YO/BODO x BOKKESPRONG CZARDAS/105BX84
Kiki ROMNEY
K.L.L. Romney
NED
9
108
16:44 CAKE ROYAL
Gelding/Chestnut/2011/10YO/CASINO ROYALE K WE x /105YW96
Mathilde Kalstrup JENSEN
Henrik KALSTRUP
DEN
Break (15 minutes)
10
107
17:07 MINI COOPER 5
Gelding/Bay/2009/12YO/ x /105YU18
Helena Katrine EJLERSEN
Jesper EJLERSEN
DEN
11
103
17:15 DON'T DREAM WE
Gelding/Bay/2007/14YO/DON'T WORRY x DRESSMAN I/103YC30
Clara MOURLON BEERNAERT
Francoise Pinte
BEL
12
137
17:23 MAJOS CANNON
NRPS/Stallion/Chestnut/2002/19YO/MARCHI x HASSAN II/NED41608
Senna EVERS
Senna Evers
NED
13
124
17:31 CINDERELLA M WE
Mare/Bay/2003/18YO/CONSTANTIN x DONNERHALL/GER46183
Laura-Franziska RIEGEL
Henglein, Birgit
GER
14
118
17:39 DER KLEINE KOENIG 3
RHEIN/Gelding/Chestnut/2008/13YO/DORNIK'S DONOVAN x FS DON'T WORRY/104RN77
Julia BARBIAN
Barbian, Julia
GER
15
122
17:47 CHAMP OF CLASS
RHEIN/Gelding/Other/2004/17YO/FS CHAMPION DE LUXE x DORNIK B/102ZV36
Johanna KULLMANN
C. Kullmann
GER
16
123
17:55 DRINK PINK
RHEIN/Gelding/Chestnut/2008/13YO/FS DON'T WORRY x FS GOLDEN HIGHLIGHT/104LJ55
Anna MIDDELBERG
Middelberg, Wilhelm
GER
17
119
18:03 DER KLEINE SUNNYBOY WE
OLDBG/Gelding/Other/2010/11YO/DER FEINE LORD x VALENTINO/104ZR98
Shona BENNER
S. Benner, P./T. SchulzSchulz-Isenbeck
GER
18
121
18:11 NEWLANDS UNA LUNA
HOLST/Mare/Other/2009/12YO/FS CHAMBERTIN x MAHRDORF TRABANT/105VJ88
Lena BUCKER
Bernhard BÜCKER
GER

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 4-12-2021 17:06