Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

P Ind Cons - Pony Individual Competition Consolation Group A

Gravis Administratie en belastingconsultants Prix

CDIP
Sunday, April 8, 2018   Competition: D25A   Arena 1

 

Judges
H Ms. Nathalllia Rubashko (BLR)
C Ms. Eva-Maria Vint-Warmington (EST)
B Ms. Sandrine Trimborn (FRA)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
109
13:30 BOUWERSHOF CONAIR
NRPS/Gelding/Chestnut/2006/13YO/MORGENLAND'S FABIAN x ORCHARD LIMB-LOPPER/103OC12
Line Hardt LYNGSOE
Mogens LYNGSØ
DEN
2
140
13:38 TURFHORST PACHINO
/Bay/2010/9YO/SPEYKSBOSCH NANDO x /105VH90
Lisa HAMMINGA
Margien HAMMINGA-ADAMS
NED
3
125
13:46 VALENTINO
RHEIN/Gelding/Other/2004/15YO/DORNIK-DOUBLE x POWER STAR B/103EP68
Laura-Franziska RIEGEL
Riegel, Arthur
GER
4
126
13:54 CHANTRE 31
RHEIN/Stallion/Chestnut/2004/15YO/FS CHAMPION DE LUXE x DESTENY/105AH20
Laura STUHLDREIER
Stuhldreier, Laura, Anna & Jan
GER
5
135
14:02 RUBY
Gelding/Bay/2007/12YO/ x /105UN55
Liz BOUMAN
Aletta BOUMAN-SCHEP
NED
6
146
14:10 BEAUTY STAR
Mare/Bay/2005/14YO/ x /105OF24
Jo-Anne KOCH
M. Boezel
NED
7
156
14:18 BUGATTI
Gelding/Black/2004/15YO/MIKEL x CORSO/103NK02
Noa VAN RIJBROEK
Noa VAN RIJBROEK
NED
8
101
14:26 ICO VAN DE BEEKERHEIDE
NRPS/Gelding/Chestnut//ICOON x KOOIHUSTER FOLKERT/104TG77
Jette DE JONG
H.J. Groeneveld
BEL
9
129
14:34 DENVER
NRPS/Gelding/Chestnut/2004/15YO/DE VITO II x CONDOR OX/104EJ96
Tess VERKADE
J. Verkade
NED
10
113
14:42 GRAYSWOOD ORLANDO
Gelding/Chestnut/2001/18YO/GRAYSWOOD MAGIC BUCCANEER x ADMIRAL/103XI92
Jessie KIRBY
Jessie Kirby
GBR
Break (20 minutes)
11
145
15:10 NOORDHOF'S SURPRISE
Stallion/Bay//BRUMMERHOEVE'S BOSS x /105II15
Tatum KNOOP
G.P.Spijkers
NED
12
128
15:18 MATCHO D VAN PRINSENHOF'S
Gelding/Black/2008/11YO/KULBERG'S LANCELOT 20011327 x DIOGENES KAY 215/104ZC22
Pem VERBEEK
L.Verbeek
NED
13
104
15:26 MINERVA BIJOU
RHEIN/Gelding/Grey/2004/15YO/BOOMER x DERBINO/105NP72
Zoe NIESSEN
Katrien Severijns
BEL
14
151
15:34 GG HOTSHOT
Stallion/Other/2003/16YO/LAMENTO III x RALPH/102TS99
Janice TIMMERMANS
R TIMMERMANS
NED
15
149
15:42 NEXT BLACK MAGIC
WESTF/Gelding/Black//NABUCCO R x POUR L'AMOUR/105PQ91
Fleur PRINSEN
Dutch Spirit Horses / Jill Kempes
NED
16
115
15:50 INE
Mare/Chestnut/2006/13YO/CONSTANTIN x HANDRYK/104QI59
Annabella PIDGLEY
Sarah PIDGLEY
GBR
17
138
15:58 BAUMANN'S DESPINO
WESTF/Gelding/Chestnut//FS DON’T WORRY x /105KC04
Thessa GILBERS
STAL 104 BV, Lara VAN NEK
NED
18
116
16:06 ELLA
KWPN/Mare/Grey/2009/10YO/CAESAR 171 x SANTANO/105ES48
Sophie WILLIAMS
Kate Williams
GBR

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 12-12-2019 05:54