Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

P Ind - Pony Individual Competition B

Horsepoint International Prix

CDIP
Saturday, April 7, 2018   Competition: D15B   Arena 2

 

Judges
H Mr. Eduard de Wolf van Westerrode (NED)
C Mr. Magnus Ringmark (SWE)
B Ms. Nathalllia Rubashko (BLR)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
122
08:30 CHAMP OF CLASS
RHEIN/Gelding/Other/2004/15YO/FS CHAMPION DE LUXE x DORNIK B/102ZV36
Johanna KULLMANN
C. Kullmann
GER
2
157
08:38 DEN OSTRIK'S MACHO
Gelding/Chestnut/2010/9YO/ x /105UA35
Evi VAN ROOIJ
M. Duijts & H. van Dijk
NED
3
114
08:46 FARBENFROH
Gelding/Bay/2003/16YO/FAREWELL I x RAKT'S ROCKY/104DI60
Annabella PIDGLEY
Mrs S Pidgley
GBR
4
139
08:54 GOLDEN DELIGHT
DSP//Chestnut/2009/10YO/FS GOLDEN MOONLIGHT x /105VD36
Lisa HAMMINGA
Richella HERTSIG
NED
5
120
09:02 NOBELS BOY H
WESTF/Gelding/Bay/2011/8YO/NOBEL NAGANO x NAVOY/105WQ46
Shona BENNER
Fiona Patricia BENNER
GER
6
138
09:10 BAUMANN'S DESPINO
WESTF/Gelding/Chestnut//FS DON’T WORRY x /105KC04
Thessa GILBERS
STAL 104 BV, Lara VAN NEK
NED
7
123
09:18 DRINK PINK
RHEIN/Gelding/Chestnut/2008/11YO/FS DON'T WORRY x FS GOLDEN HIGHLIGHT/104LJ55
Anna MIDDELBERG
Middelberg, Wilhelm
GER
8
112
09:26 VALIDO'S STARLIGHT
Gelding/Bay/2004/15YO/VALIDO x CAPRI MOON/103WB79
Megan BARRATT
Mrs Susan Barratt
GBR
9
127
09:34 TESIO 4
WESTF/Gelding/Other/2005/14YO/TIMBERLAND x PARINO B/103LR70
Laura STUHLDREIER
Stuhldreier, Laura, Anna, Jan & Dunja
GER
10
101
09:42 ICO VAN DE BEEKERHEIDE
NRPS/Gelding/Chestnut//ICOON x KOOIHUSTER FOLKERT/104TG77
Jette DE JONG
H.J. Groeneveld
BEL
Break (20 minutes)
11
102
10:10 MAX
WESTF/Gelding/Chestnut/2009/10YO/HOT CREAM x LLANARATH MOST TRITON/105UY84
Alberte FREDERIKSEN
Therese FREDERIKSEN
BEL
12
132
10:18 LYKKES CHESTER
Gelding/Chestnut/2000/19YO/LP CONTUS x COURAGE/103MN13
My SANDGREN
Fam. Sandgren
SWE
13
158
10:26 KING STAYERHOF'S JANGO
NRPS/Gelding/Bay//KOSMO VAN ORCHID'S x JACOBSPEEL'S ROCKY/105MV19
Evi VAN ROOIJ
A.M.H. van Rooij
NED
14
129
10:34 DENVER
NRPS/Gelding/Chestnut/2004/15YO/DE VITO II x CONDOR OX/104EJ96
Tess VERKADE
J. Verkade
NED
15
141
10:42 MYSTERY DANCER
Mare/Grey/2005/14YO/VEENSTRA'S PROMISE x BOKKESPRONG CZARDAS/104PO94
Isabelle HARBERS
J.W. Dees & M.A.R. Dees van Maanen
NED
16
110
10:50 D'ARTAGNAN 187
Gelding/Chestnut//FS DON'T WORRY x COLANO/105CO47
Liva Addy Guldager NIELSEN
Dorthe GULDAGER
DEN
17
140
10:58 TURFHORST PACHINO
/Bay/2010/9YO/SPEYKSBOSCH NANDO x /105VH90
Lisa HAMMINGA
Margien HAMMINGA-ADAMS
NED
18
137
11:06 MAJOS CANNON
NRPS/Stallion/Chestnut/2002/17YO/MARCHI x HASSAN II/NED41608
Senna EVERS
Senna Evers
NED
19
109
11:14 BOUWERSHOF CONAIR
NRPS/Gelding/Chestnut/2006/13YO/MORGENLAND'S FABIAN x ORCHARD LIMB-LOPPER/103OC12
Line Hardt LYNGSOE
Mogens LYNGSØ
DEN
Break (20 minutes)
20
150
11:42 REEDBORDER AMAZING
Gelding/Chestnut/2008/11YO/BODO x BOKKESPRONG CZARDAS/105BX84
Kiki ROMNEY
K.L.L. Romney
NED
21
151
11:50 GG HOTSHOT
Stallion/Other/2003/16YO/LAMENTO III x RALPH/102TS99
Janice TIMMERMANS
R TIMMERMANS
NED
22
147
11:58 SALAI
Gelding/Other/2005/14YO/NICOLAI x /105YP74
Ise KREUGER
Ise KREUGER, T. TON
NED
23
125
12:06 VALENTINO
RHEIN/Gelding/Other/2004/15YO/DORNIK-DOUBLE x POWER STAR B/103EP68
Laura-Franziska RIEGEL
Riegel, Arthur
GER
24
119
12:14 DER KLEINE SUNNYBOY WE
OLDBG/Gelding/Other/2010/9YO/DER FEINE LORD x VALENTINO/104ZR98
Shona BENNER
S. Benner, P./T. SchulzSchulz-Isenbeck
GER
25
131
12:22 DAYLIGHT
RHEIN/Gelding/Chestnut//DIJON S x TILL DE CHAMP/103ZY76
Ellen OLSSON
Jessica Olsson
SWE
26
111
12:30 CAMPARI W WE
/Chestnut/2002/17YO/CHAMPAGNER W x DERANO GOLD/GER45142
Dagmar Sofie OXLUND
Debbie Henneberg OXLUND
DEN
27
146
12:38 BEAUTY STAR
Mare/Bay/2005/14YO/ x /105OF24
Jo-Anne KOCH
M. Boezel
NED
28
117
12:46 DONNA SCHUFLO
KWPN/Mare/Bay/2008/11YO/ x /105NM34
Olivia WRENNALL
Olivia Wrennall
GBR

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 25-8-2019 20:56