Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

P Team - Pony Team Competition B

Floris Music Prix

CDIP
Friday, April 6, 2018   Competition: D03B   Arena 2

 

Judges
H Mr. Freddy Leyman (BEL)
C Ms. Claudia Thaler (AUT)
B Ms. Sandrine Trimborn (FRA)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
111
08:30 CAMPARI W WE
/Chestnut/2002/17YO/CHAMPAGNER W x DERANO GOLD/GER45142
Dagmar Sofie OXLUND
Debbie Henneberg OXLUND
DEN
2
140
08:38 TURFHORST PACHINO
/Bay/2010/9YO/SPEYKSBOSCH NANDO x /105VH90
Lisa HAMMINGA
Margien HAMMINGA-ADAMS
NED
3
158
08:46 KING STAYERHOF'S JANGO
NRPS/Gelding/Bay//KOSMO VAN ORCHID'S x JACOBSPEEL'S ROCKY/105MV19
Evi VAN ROOIJ
A.M.H. van Rooij
NED
4
131
08:54 DAYLIGHT
RHEIN/Gelding/Chestnut//DIJON S x TILL DE CHAMP/103ZY76
Ellen OLSSON
Jessica Olsson
SWE
5
135
09:02 RUBY
Gelding/Bay/2007/12YO/ x /105UN55
Liz BOUMAN
Aletta BOUMAN-SCHEP
NED
6
148
09:10 DEL PIERO
NRPS/Gelding/Bay//DE VITO II x EVENAAR/102UN45
Tatum NUGTEREN
Peter NUGTEREN, Simone NUGTEREN
NED
7
144
09:18 WADDENHOEK'S MERLIN
Gelding/Bay//HEITRAK'S MARVIN x /105OX36
Isabelle JOCHEMS
J E JOCHEMS
NED
8
151
09:26 GG HOTSHOT
Stallion/Other/2003/16YO/LAMENTO III x RALPH/102TS99
Janice TIMMERMANS
R TIMMERMANS
NED
9
134
09:34 HB DANCING DAYLIGHT
DSP/Gelding/Chestnut/2006/13YO/FS DON'T WORRY x TILL THE CHAMP/105EZ20
Moa SUNDELOF
Marie Sundelöf
SWE
10
116
09:42 ELLA
KWPN/Mare/Grey/2009/10YO/CAESAR 171 x SANTANO/105ES48
Sophie WILLIAMS
Kate Williams
GBR
Break (20 minutes)
11
157
10:10 DEN OSTRIK'S MACHO
Gelding/Chestnut/2010/9YO/ x /105UA35
Evi VAN ROOIJ
M. Duijts & H. van Dijk
NED
12
124
10:18 CINDERELLA M WE
Mare/Bay/2003/16YO/CONSTANTIN x DONNERHALL/GER46183
Laura-Franziska RIEGEL
Henglein, Birgit
GER
13
136
10:26 HMS MITCHELL
Gelding/Bay/2010/9YO/HEITRAK'S MARVIN x /106AG00
Senna EVERS
Senna EVERS
NED
14
115
10:34 INE
Mare/Chestnut/2006/13YO/CONSTANTIN x HANDRYK/104QI59
Annabella PIDGLEY
Sarah PIDGLEY
GBR
15
128
10:42 MATCHO D VAN PRINSENHOF'S
Gelding/Black/2008/11YO/KULBERG'S LANCELOT 20011327 x DIOGENES KAY 215/104ZC22
Pem VERBEEK
L.Verbeek
NED
16
141
10:50 MYSTERY DANCER
Mare/Grey/2005/14YO/VEENSTRA'S PROMISE x BOKKESPRONG CZARDAS/104PO94
Isabelle HARBERS
J.W. Dees & M.A.R. Dees van Maanen
NED
17
113
10:58 GRAYSWOOD ORLANDO
Gelding/Chestnut/2001/18YO/GRAYSWOOD MAGIC BUCCANEER x ADMIRAL/103XI92
Jessie KIRBY
Jessie Kirby
GBR
18
120
11:06 NOBELS BOY H
WESTF/Gelding/Bay/2011/8YO/NOBEL NAGANO x NAVOY/105WQ46
Shona BENNER
Fiona Patricia BENNER
GER
19
109
11:14 BOUWERSHOF CONAIR
NRPS/Gelding/Chestnut/2006/13YO/MORGENLAND'S FABIAN x ORCHARD LIMB-LOPPER/103OC12
Line Hardt LYNGSOE
Mogens LYNGSØ
DEN
20
146
11:22 BEAUTY STAR
Mare/Bay/2005/14YO/ x /105OF24
Jo-Anne KOCH
M. Boezel
NED
Break (20 minutes)
21
112
11:50 VALIDO'S STARLIGHT
Gelding/Bay/2004/15YO/VALIDO x CAPRI MOON/103WB79
Megan BARRATT
Mrs Susan Barratt
GBR
22
142
11:58 COLOURFULL CANNONBALL
DSP//Palomino//CAN DANCE x /105ZJ95
Robin HEIDEN
Robin HEIDEN, Tamara VAN DER VELDEN
NED
23
110
12:06 D'ARTAGNAN 187
Gelding/Chestnut//FS DON'T WORRY x COLANO/105CO47
Liva Addy Guldager NIELSEN
Dorthe GULDAGER
DEN
24
130
12:14 DESPERADO
Stallion/Other/2009/10YO/BOWE x VEENSTRA'S PROMISE/105QZ74
Esmee ZWAAGSTRA
J.J.A. Zwaagstra
NED
25
147
12:22 SALAI
Gelding/Other/2005/14YO/NICOLAI x /105YP74
Ise KREUGER
Ise KREUGER, T. TON
NED
26
125
12:30 VALENTINO
RHEIN/Gelding/Other/2004/15YO/DORNIK-DOUBLE x POWER STAR B/103EP68
Laura-Franziska RIEGEL
Riegel, Arthur
GER
27
126
12:38 CHANTRE 31
RHEIN/Stallion/Chestnut/2004/15YO/FS CHAMPION DE LUXE x DESTENY/105AH20
Laura STUHLDREIER
Stuhldreier, Laura, Anna & Jan
GER
28
154
12:46 HAASENDONCK S SULTAN
Gelding/Bay/1999/20YO/NIEUWMOEDS PATRICK x BEYERLODGE DIAMOND M/BEL40012
Lara VAN NEK
Lara van Nek
NED

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 25-8-2019 20:59