Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

P Team - Pony Team Competition A

Pratensis Media Prix

CDIP
Friday, April 6, 2018   Competition: D03A   Arena 1

 

Judges
H Mr. Peter Holler (GER)
C Ms. Janine van Twist (NED)
B Ms. Malgorzata Pawlowska (POL)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
105
08:30 ORCHID'S BORNEO II
Gelding/Bay/2005/14YO/JUSTICE H.R. x BRUMMERHOEVE'S BOSS/103EJ00
Marieke VAN NESPEN
Pieters Ann
BEL
2
137
08:38 MAJOS CANNON
NRPS/Stallion/Chestnut/2002/17YO/MARCHI x HASSAN II/NED41608
Senna EVERS
Senna Evers
NED
3
117
08:46 DONNA SCHUFLO
KWPN/Mare/Bay/2008/11YO/ x /105NM34
Olivia WRENNALL
Olivia Wrennall
GBR
4
145
08:54 NOORDHOF'S SURPRISE
Stallion/Bay//BRUMMERHOEVE'S BOSS x /105II15
Tatum KNOOP
G.P.Spijkers
NED
5
138
09:02 BAUMANN'S DESPINO
WESTF/Gelding/Chestnut//FS DON’T WORRY x /105KC04
Thessa GILBERS
STAL 104 BV, Lara VAN NEK
NED
6
103
09:10 DON'T DREAM WE
Gelding/Bay/2007/12YO/DON'T WORRY x DRESSMAN I/103YC30
Clara MOURLON BEERNAERT
Francoise Pinte
BEL
7
108
09:18 CAKE ROYAL
Gelding/Chestnut/2011/8YO/CASINO ROYALE K WE x /105YW96
Mathilde Kalstrup JENSEN
Henrik KALSTRUP
DEN
8
133
09:26 TWENTY TWO
PZHK/Stallion/Bay//DURELLO TOP DRP x MISTER MAN DRP/103MR80
My SANDGREN
Per JOHANSSON
SWE
9
118
09:34 DER KLEINE KOENIG 3
RHEIN/Gelding/Chestnut/2008/11YO/DORNIK'S DONOVAN x FS DON'T WORRY/104RN77
Julia BARBIAN
Barbian, Julia
GER
10
119
09:42 DER KLEINE SUNNYBOY WE
OLDBG/Gelding/Other/2010/9YO/DER FEINE LORD x VALENTINO/104ZR98
Shona BENNER
S. Benner, P./T. SchulzSchulz-Isenbeck
GER
Break (20 minutes)
11
149
10:10 NEXT BLACK MAGIC
WESTF/Gelding/Black//NABUCCO R x POUR L'AMOUR/105PQ91
Fleur PRINSEN
Dutch Spirit Horses / Jill Kempes
NED
12
150
10:18 REEDBORDER AMAZING
Gelding/Chestnut/2008/11YO/BODO x BOKKESPRONG CZARDAS/105BX84
Kiki ROMNEY
K.L.L. Romney
NED
13
129
10:26 DENVER
NRPS/Gelding/Chestnut/2004/15YO/DE VITO II x CONDOR OX/104EJ96
Tess VERKADE
J. Verkade
NED
14
123
10:34 DRINK PINK
RHEIN/Gelding/Chestnut/2008/11YO/FS DON'T WORRY x FS GOLDEN HIGHLIGHT/104LJ55
Anna MIDDELBERG
Middelberg, Wilhelm
GER
15
102
10:42 MAX
WESTF/Gelding/Chestnut/2009/10YO/HOT CREAM x LLANARATH MOST TRITON/105UY84
Alberte FREDERIKSEN
Therese FREDERIKSEN
BEL
16
127
10:50 TESIO 4
WESTF/Gelding/Other/2005/14YO/TIMBERLAND x PARINO B/103LR70
Laura STUHLDREIER
Stuhldreier, Laura, Anna, Jan & Dunja
GER
17
107
10:58 MINI COOPER 5
Gelding/Bay/2009/10YO/ x /105YU18
Helena Katrine EJLERSEN
Jesper EJLERSEN
DEN
18
132
11:06 LYKKES CHESTER
Gelding/Chestnut/2000/19YO/LP CONTUS x COURAGE/103MN13
My SANDGREN
Fam. Sandgren
SWE
19
152
11:14 FIRST HUMMER
NRPS/Gelding/Other/2012/7YO/ x /106AB85
Rianne Ashley UBELS
Rianne Ashley UBELS
NED
20
156
11:22 BUGATTI
Gelding/Black/2004/15YO/MIKEL x CORSO/103NK02
Noa VAN RIJBROEK
Noa VAN RIJBROEK
NED
Break (20 minutes)
21
101
11:50 ICO VAN DE BEEKERHEIDE
NRPS/Gelding/Chestnut//ICOON x KOOIHUSTER FOLKERT/104TG77
Jette DE JONG
H.J. Groeneveld
BEL
22
153
11:58 DORNIER
WESTF/Gelding/Chestnut/2005/14YO/D'ARTANGNON x LANDOIS AS/104NO16
Britt VAN GELDER
J. Kooistra
NED
23
122
12:06 CHAMP OF CLASS
RHEIN/Gelding/Other/2004/15YO/FS CHAMPION DE LUXE x DORNIK B/102ZV36
Johanna KULLMANN
C. Kullmann
GER
24
143
12:14 GOLDEN POWER BOY
DSP/Gelding/Other/2007/12YO/FS GOLDEN MOONLIGHT x DRESSMAN I/105RU87
Sascha HEIJMANS
L.A. Heijmans
NED
25
104
12:22 MINERVA BIJOU
RHEIN/Gelding/Grey/2004/15YO/BOOMER x DERBINO/105NP72
Zoe NIESSEN
Katrien Severijns
BEL
26
106
12:30 GAMBYS HANNEKEN WE
Mare/Chestnut/2009/10YO/FS DON'T WORRY x BRILLANT/105DE52
Elisabeth Cecilie BONEFELD-DAHL
BONEFELD DAHL
DEN
27
139
12:38 GOLDEN DELIGHT
DSP//Chestnut/2009/10YO/FS GOLDEN MOONLIGHT x /105VD36
Lisa HAMMINGA
Richella HERTSIG
NED
28
114
12:46 FARBENFROH
Gelding/Bay/2003/16YO/FAREWELL I x RAKT'S ROCKY/104DI60
Annabella PIDGLEY
Mrs S Pidgley
GBR
29
121
12:54 NEWLANDS UNA LUNA
HOLST/Mare/Other/2009/10YO/FS CHAMBERTIN x MAHRDORF TRABANT/105VJ88
Lena BUCKER
Bernhard BÜCKER
GER

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 17-8-2019 13:44