Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

J FS - Junior Freestyle to Music

Duval Prix

CDIJ
Sunday, April 8, 2018   Competition: D24   Arena 3

 

Judges
H Ms. Maja Stukelj (SLO)
C Mr. Raphael Saleh (FRA)
B Mr. Magnus Ringmark (SWE)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
321
12:30 DON SILVIO
SWB//Dark bay//DON PRIMERO x ISMIR/105LS25
Elise LINDEBLAD
Hanna Lindeblad
SWE
2
302
12:38 FBW RAINMAN
DSP/Gelding/Chestnut/2002/17YO/RUBICELL x DON PRIMERO/102QY06
Camille VANGHELUWE
Michele George & Wendy Laeremans
BEL
3
325
12:46 FRANCESCO
KWPN/Gelding/Bay/2010/9YO/FLORENCIO 2 x IPS KRACK C/105SS96
Milou DEES
J.W. Dees & M. Dees
NED
4
316
12:54 LAUDA
WESTF/Gelding/Bay/2005/14YO/LAUDABILIS x FLORESTAN/104TD00
Anna GUSEYNOVA
M. Zaz
RUS
5
317
13:02 REAL LIFE 3
Gelding/Bay//BLUE HORS ROMANOV x LEANDRO/105VX19
Kristina LEONOVA
Tatyana LEONOVA
RUS
6
331
13:10 FLORIJN H
KWPN/Gelding/Bay/2010/9YO/SANDREO x /105PP60
Maybrett SCHREUR
I.R.A.M. Schreur-Keizers
NED
7
318
13:18 ERANTOS
Gelding/Chestnut/2007/12YO/EKVADOR x /104HR55
Elizaveta LYBAN
LYBAN, Sergey`
RUS
8
307
13:26 LADY GAGA
DWB/Mare/Bay//QUATERBACK x SOLOS LANDWIND/104LO78
Jessica MCCONKEY
Jessica MCCONKEY
GBR
9
301
13:34 FAME
KWPN/Gelding/Bay//AMPERE x SULTANO/105XQ38
Amber VAN DEN STEEN
Vandensteen
BEL
Break (15 minutes)
10
323
13:57 FULLSPEED TC
KWPN/Gelding/Bay//ZIESTO x CONTANGO/105ZJ63
Annemijn BOOGAARD
Florine DE VOOGD, J.k.m. KLAP
NED
11
326
14:05 AMOS
KWPN/Gelding/Bay/2005/14YO/FLEMMINGH x SANDRO HIT/105PA91
Annelotte FELIX
J. Felix
NED
12
337
14:13 ALIBI
KWPN/Gelding/Bay//FERRO x /104UZ70
Romy VERWEIJ
Mevrouw D.F. Dollee
NED
13
327
14:21 FYNONA
KWPN/Mare/Bay//AMPERE x GRIBALDI/105ZG17
Marten LUITEN
STAL 104 BV, Stal Luiten BV
NED
14
303
14:29 SKOVBORGS ROMADINOV
DWB/Stallion/Chestnut/2006/13YO/ x /105RP03
Sara Aagaard HYRM
RIKKE KLINKBY
DEN
15
335
14:37 GREENPOINT'S CUPIDO
KWPN/Gelding/Bay//JOHNSON TN x DUKO/105KX74
Daphne VAN PEPERSTRATEN
A.P.C. van Peperstraten
NED
16
309
14:45 DOLCE VITA
HANN/Mare/Chestnut/2011/8YO/DANNEBROG x HOHENSTEIN 4/105UB49
Helen ERBE
Familie Erbe
GER
17
310
14:53 DSP FIERRO
DSP/Gelding/Bay/2010/9YO/FUERST WETTIN x ESKADRON/105NB53
Linda ERBE
Familie Erbe
GER

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 25-8-2019 20:40