Sluiten Terug naar Concours.nl
De Kroo Ruitersport

Int I - Intermediate I

Peineman Lifting Solutions Prix

CDI3*
Thursday, April 5, 2018   Competition: D07   Arena 2

 

Judges
E Ms. Claudia Thaler (AUT)
H Ms. Nathallia Rubashko (BLR)
C Mr. Jacques van Daele (BEL)
M Ms. Anna Eliseeva (RUS)
B Ms. Linda Warren-Davey (NZL)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
625
10:00 DAULA
KWPN/Mare/Chestnut/2008/12YO/I.P.S. GRIBALDI x MICHELANGELO/105VT20
Danielle HEIJKOOP
Danielle HEIJKOOP, Joop UYTERT
NED
2
602
10:09 SANTIAGO SONG
Gelding/Bay/2007/13YO/SIR DONNERHALL x LAROME/105ZJ65
Thibault VANDENBERGHE
Vandenberghe
BEL
3
615
10:18 STATUS ROYAL OLD
OLDBG/Gelding/Other/2010/10YO/LUX DRESSAGE STATESMAN OLD x RUBIN ROYAL/105OX52
Verena WAEHNERT-HEINZ
Lux-Dressage Sarl
LUX
4
608
10:27 DONNATELLA H
KWPN/Mare/Chestnut/2008/12YO/STATUS QUO x CLAVECIMBEL/104QX43
Daniel WATSON
Nicola Naylor
GBR
5
612
10:36 BRITANIA 7
WESTF/Mare/Other/2008/12YO/BALUGA x RADJAH Z/105YM20
Maria TAKADA
Maria TAKADA, Mutsuko TAKADA
JPN
6
630
10:45 CRISTALL'S IL DIVO
KWPN/Gelding/Bay/2002/18YO/GRIBALDI x DEMOCRAAT/104JZ55
Rienke VAN DE VEN - VEENEMAN
Guus VAN DE VEN, Rienke VAN DE VEN - VEENEMAN
NED
7
611
10:54 BOOLYA PB
KWPN/Mare/Other/2006/14YO/IPS KRACK C x JAZZ/105YY49
Yoshie OTA
Yoshie OTA
JPN
8
622
11:03 VIP
KWPN/Gelding/Chestnut/2002/18YO/GRIBALDI x EL CORONA/105BD08
Vincent BOL
De Kroo Ruitersport
NED
9
616
11:12 CLAPTON C
KWPN/Gelding/Chestnut/2007/13YO/JAZZ x SAN REMO/105KQ02
Arinadtha CHAVATANONT
Mrs.KANCHANAPORN & Ms.ARINADTHA CHAVATANONT, Mrs.RUKTAPA BAISRIJOUNG, Alain Francois
THA
Break (20 minutes)
10
623
11:41 CUVANCK PP
KWPN/Gelding/Dark Bay//DOWNTOWN x MUNCHHAUSEN/104WO57
Mara DE VRIES
Judith VAN DER POLS
NED
11
603
11:50 GOERKLINTGAARDS QUATER BOY
DWB//Chestnut/2009/11YO/QUATERBACK x BLUE HORS DON SCHUFRO/105GV49
Nanna Skodborg MERRALD
HELLE S. MERRALD
DEN
12
614
11:59 ASTERIX THURINGIA
Gelding/Grey/2004/16YO/ASTERIX BAVARIA x LONE STAR/103MU52
Carine LAPLUME
Laplume Carine
LUX
13
633
12:08 FINJA
RHEIN/Mare/Chestnut/2009/11YO/FLATLEY x ROTSPON/104XR44
Robin VAN LIEROP
RS2 Dressage Center B.V.
NED
14
629
12:17 ELTON
KWPN/Gelding/Chestnut/2009/11YO/ZHIVAGO x ROYAL DANCE/105YG52
Frank TROMMELEN
F J L M TROMMELEN
NED
15
617
12:26 HISPANIA 7
HANN/Mare/Other/2003/17YO/HOFRAT x WIE WELTMEYER/104SN08
Pakjira THONGPAKDI
Thongpakdi, Dul & Subhanandh
THA
16
618
12:35 EBANO
KWPN/Gelding/Bay/2009/11YO/SANTANO x ROYAL DIAMOND 5/105YF15
Chia-Hui LAI
Magical Horses
TPE
17
620
12:44 ANDERSON P
KWPN/Gelding/Bay/2005/15YO/PAINTED BLACK x /105OM86
Suzanne ALBERS - PEINEMANN
S. Albers
NED
18
634
12:53 DENVER I.P.S.
KWPN/Gelding/Bay/2008/12YO/ZIZI TOP x IPS KRACK C/105XS54
Philip VAN OMMEN
Renee RIBRING
NED
Break (20 minutes)
19
613
13:22 SIR SINATRA
OLDBG//Chestnut/2006/14YO/ x /105WR02
Oh-Seok KIM
Oh-Seok KIM
KOR
20
604
13:31 EYE CATCHER
KWPN/Stallion/Chestnut/2009/11YO/VIVALDI x T.C.N. PARTOUT/104MA71
Antonio LAIZ ZANDIO
T. Wilaras
ESP
21
631
13:40 PRESIDENT'S FIRST APPLE
KWPN/Stallion/Chestnut/2010/10YO/VIVALDI x T.C.N. PARTOUT/105HH52
Patrick VAN DER MEER
President Stables
NED
22
632
13:49 DUTCH DANDY D.J.
KWPN/Gelding/Bay/2008/12YO/LORD LEATHERDALE x DARNELS/105ZL16
Mariska VAN GRONINGEN
J GRONINGEN
NED
23
619
13:58 DIEGO 372
HANN/Gelding/Other/2006/14YO/DON FREDERICO x WELTRUHM/105FF46
Chih-Min LAI
Magical Horses
TPE
24
609
14:07 ELMERO
KWPN//Other/2009/11YO/TANGO x OO SEVEN/105ZQ18
Shingo HAYASHI
Chiharu SAWADA
JPN
25
607
14:16 FENDI T
KWPN/Gelding/Chestnut/2010/10YO/NEGRO x LESTER/105HC82
Charlotte FRY
Van Olst Horses
GBR
26
626
14:25 BUCKS
KWPN/Gelding/Bay/2006/14YO/VAN THE MAN x CONTANGO/105ZQ36
Jeffrey HEIJSTEK
Mariska MOUTHAAN
NED
27
610
14:34 BELLATRE D.E.S.
KWPN/Mare/Chestnut/2006/14YO/SERANO GOLD x RUBINSTEIN I/105XN41
Ryunosuke KURODA
Ryunosuke KURODA
JPN
Break (20 minutes)
28
624
15:03 DAMIREZ
KWPN/Gelding/Black/2008/12YO/SANDRO HIT x /105VT17
Danielle HEIJKOOP
W.j. HEIJKOOP
NED
29
628
15:12 CHECAVARA
KWPN/Gelding/Other/2007/13YO/HEXAGON?S RUBIQUIL x OBELISK/105NT30
Chantal NIJPJES
E.C. Nijpjes
NED
30
605
15:21 FLORENTINA
KWPN/Mare/Other/2010/10YO/VIVALDI x RUBELS/105BZ88
Charlotte DUJARDIN
Charlotte DuJardin
GBR
31
621
15:30 BALTIMORE
KWPN/Gelding/Bay/2006/14YO/JOHNSON TN x CONTANGO/105NP14
Vincent BOL
De Kroo Ruitersport/ dhr. M.J. de Kroo
NED
32
635
15:39 ERINA
KWPN/Mare/Bay/2009/11YO/JAZZ x /105YQ93
Thamar ZWEISTRA
A.a.j. GEERTS, H. SANDERS
NED
33
601
15:48 DIVA NOIR SVB
KWPN/Mare/Black/2008/12YO/ALABASTRO S.EXTRA x DON PRIMAIRE/105XJ78
Delphine MEIRESONNE
Hermans
BEL
34
627
15:57 DOWNTOWN
KWPN/Gelding/Bay/2008/12YO/UPTOWN x FLEMMINGH/105VZ02
Astrid LANGEBERG
Jan Frido SIJP, Daan VREES
NED

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 4-6-2020 07:42