Sluiten Terug naar Concours.nl

van Peperstraten Bemiddelingen Prix

Ponies Team Test FEI International Team Dressage Test Ponies, edition 2012 Friday May 3th 2013            Arena: 1            Class: 1
Judges
H M. Ringmark (SWE)
C E. Koffmahn (AUT)
B K. Retera (NED)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
2
09:00 Surprice
Gelding/Chestnut/2000/19YO/Sergi Van Vreeburgh x Gomel Ox/NED41601
Elena Versyp
Nastassja Roussel
BEL
2
34
09:08 BROUWERSHAVEN'S NAIROBI
Gelding/Bay//WOLDHOEVE'S SILCO x NAIVNYI/103SR38
Mercedes VERWEY
STAL 104 BV, Lara VAN NEK
NED
3
17
09:16 Donnertraum 2
WESTF/Stallion/Dun/2001/18YO/Donnerwetter x Nurejew/GER45324
Celine Jeurissen
Kienbaum Florine
NED
4
28
09:24 BUGATTI
Gelding/Black/2004/15YO/MIKEL x CORSO/103NK02
Gyvano Schouws
Noa VAN RIJBROEK
NED
5
9
09:32 Bernwode Brokat
Stallion/Chestnut/1997/22YO/Brilliant x Diamant Ii/GBR08835
Ruth Hole
Sarah Steggall
GBR
6
1
09:40 Falco
BWP/Gelding/Chestnut/2001/18YO/Top Nonstop x unknown/103GS24
Dente DE SCHEPPER
Nico De Schepper
BEL
7
13
09:48 Diamonds Are Forever
HANN/Gelding/Blackbay/2005/14YO/Diamond x Boss/103DN16
Kim De Jonge
Rianne Kooistra & Jan De Jonge
NED
8
6
09:56 Moderbeek's Flo
Unknown/Gelding/Chestnut/1994/25YO/Vita Nova's Golden Boris x Unknown/NED07512
Anne Sofie Kystol Knudsen
Family Knudsen
DEN
Break (15 minutes)
9
12
10:19 TESIO 4
WESTF/Gelding/Other/2005/14YO/TIMBERLAND x PARINO B/103LR70
Anna Schnurbusch
Stuhldreier, Laura, Anna, Jan & Dunja
GER
10
14
10:27 Boticelli 4
Stallion/Brown/1996/23YO/Brillant x Colorado/SWE40187
Esmee DONKERS
N.L.H. Donkers
NED
11
7
10:35 LYNET
Stallion/Chestnut/2006/13YO/GOLDEN IMPIRE x MARCHI/103YY18
Malene Ronhoff Gejl
GEJL FAMILY
DEN
12
35
10:43 Amaretto
NRPS/Gelding/Bay/1994/25YO/Alfred x Pionier's Casper/102ON76
Lisanne ZOUTENDIJK
K. Matheeuwsen
NED
13
15
10:51 DON CAMILLO DU BOIS
NRPS/Gelding/Buckskin/2004/15YO/DORNICK x EDUARD/103HX59
Kaylee GOUDA
H. Baars
NED
14
4
10:59 Jazzo
Unknown/Gelding/Piebald/2003/16YO/Unknown x Unknown/103UZ48
Britt Knudsen
Family Knudsen
DEN
15
20
11:07 Nina Van Der Beekerheide
NRPS/Mare/Chestnut/2003/16YO/Neptune Van De Beekerheide x Kooihuster Folkert/103EX05
Demy Kurstjens
Fam. Kurstjens
NED
16
37
11:15 Janine We
OLDBG/Mare/Bay/2000/19YO/Dressman I x Nordstar/102TL83
Felicia BRENNSTROM
Lotta Br„nnstr”m
SWE
Break (20 minutes)
17
24
11:43 Nandor
NWPS/Gelding/Bay/2002/17YO/Orchard Dvranches x Vita Nova's Hanassie/103ER12
Jelle Peeters
J.Peeters
NED
18
31
11:51 Make my Day
NF/Gelding/Bay/2000/19YO/Diogenes Kay x Unknown/NED42181
Daphne VAN PEPERSTRATEN
A.Peperstraten
NED
19
33
11:59 FS Dr.Watson
DRP/Gelding/Bay/2005/14YO/Fs Don't Worry x Barkway Aremis/103KA27
Febe VAN ZWAMBAGT
J.van Zwambagt
NED
20
8
12:07 Dhi Langar
Gelding/Bay/1996/23YO/Lukas x /GBR11055
Isobel BERRINGTON
Penelope Berrington
GBR
21
38
12:15 Extrem
Gelding/Brown/2001/18YO/Robin x Unknown/102OU58
Clara Egholm Hebsgaard
Ditte Egholm Hebsgaard
SWE
22
11
12:23 DOUBTLESS
Stallion/Dun/2001/18YO/FS DON'T WORRY x NIKLAS I/GER43556
Cyrano de Sainte Fare
Sieverding, Marlene
GER
23
21
12:31 Kingsley Ciske
NRPS/Gelding/Chestnut/2004/15YO/Composer Van De Beekerheide x Zelder's Ashly/103EX09
Demy Kurstjens
Fam. Kurstjens
NED
Break (35 minutes)
24
19
13:14 Gaudy
Rheinl/Gelding/Valk/1994/25YO/Golden Dancer x Unkown/103YW09
Zoe KUINTJES
D. Venema- van Asselt
NED
25
29
13:22 RHYFEDD SPIKE
Gelding/Dun/2004/15YO/VEENSTRA ' S PROMISE x FRONARTH LLEWELYN/103NY50
Veronique VAN DER PANNE
SDG finance holding
NED
26
36
13:30 CHAMP OF CLASS
RHEIN/Gelding/Other/2004/15YO/FS CHAMPION DE LUXE x DORNIK B/102ZV36
Lisanne ZOUTENDIJK
C. Kullmann
NED
27
25
13:38 Fianchetta
Weser Ems/Mare/Black/2007/12YO/Henry x Unknown/103NZ14
Jelle Peeters
A.Firouz, L. Larsson, H. Peeters
NED
28
18
13:46 Kantje's Renaldo BB
NF/Gelding/Dbay/1998/21YO/Kantje's Ronaldo x Unknown/BEL10463
Celine Jeurissen
Z. de Booij
NED
29
3
13:54 Klinsmann
LU/Stallion/Chestnut/2006/13YO/Rogildos Kilimanjaro x Unknown/103YN36
Natalie HERING
Family Hering
DEN
30
23
14:02 Mysterious Golden Bink
Gelding/Palomino/2004/15YO/-- x /103VD14
Merel Massop
Mevr. N.Broekhuizen & Mevr. A.De Groot
NED
31
16
14:10 DOLLAR GIRL
WESTF/Mare/Bay/2004/15YO/DONNERWETTER x NIGHT STAR I/103LB02
Kaylee GOUDA
esta smalle
NED
Break (15 minutes)
32
27
14:33 Nikita van den Hout
NWPS/Mare/bay/2003/16YO/Aester El Nino x Silvertop's Ricco/102PO59
Manon Remmits
Comb. Remmits Dressuurpaarden en M. Remmits
NED
33
32
14:41 Donata
WESTF/Mare/Bay/2003/16YO/Dreamdancer x Unknown/103XJ31
Daphne VAN PEPERSTRATEN
T. Coomans, A. Peperstraten
NED
34
26
14:49 HAASENDONCK S SULTAN
Gelding/Bay/1999/20YO/NIEUWMOEDS PATRICK x BEYERLODGE DIAMOND M/BEL40012
Joelle PETERS
Lara van Nek
NED
35
30
14:57 Divano du Bois
NRPS/Gelding/Chestnut/2004/15YO/Dornik B x Unkown/103LC89
Floor van Manen
F. van Schalk-Dol
NED
36
10
15:05 Dynasty
RHEIN/Mare/PALOMINO/2004/15YO/Deinhard B x Arts-dancer-boy/102US44
Erin Williams
Mag. Tamara Ahorner
GBR
37
5
15:13 SL Cuba
WE/Gelding/Chestnut/2002/17YO/Constantin x Unknown/102YG86
Sandra KRISTOFFERSEN
Family Kristoffersen
DEN

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 13-12-2019 02:14