Sluiten Terug naar Concours.nl

Grand Prix

Van Zwol Vastgoed Prix

Grand Prix test edition 2009 revision 2014, update 2018
Friday, March 2, 2018   Competition: 12

Judges
E Ms. Jeanette Wolfs (NED)
H Ms. Maria Colliander (FIN)
C Ms. Isabelle Judet (FRA)
M Ms. Francis Verbeek van Rooy (NED)
B Mr. Jacques van Daele (BEL)

Starting Order

Nr
Hnr
Time Horse
Breed / Sex / Color / Year / Sire x Siredam
Rider
Owner
1
388
15:15 DON GREGORIUS
OLDBG/Stallion/Black/2002/16YO/DON CARDINALE x PLACIDO/UKR40057
Inna LOGUTENKOVA
LLC VIAN - GROUP
UKR
2
365
15:24 XEREZ
Stallion/Dark Bay/2003/15YO/ x /104DN97
Britta RASCHE-MERKT
Rasche-Merkt, Britta
GER
3
351
15:33 BOOGIE WOOGIE 6
KWPN/Gelding/Dark Bay/2006/12YO/DU MOULIN x FLORETT AS/103ZI07
Mary HANNA
Hanna, Mary u.Rob
AUS
4
353
15:42 ARANCO V
KWPN/Stallion/Bay/2005/13YO/FERRO x G.RAMIRO Z/104EN27
Isabel COOL
Isabel Cool
BEL
5
356
15:51 GALLIANI BIOLLEY
BWP/Stallion/Grey/2006/12YO/SIR DONNERHALL x LANCIANO/103IE58
Katrien VERREET
Stephanie & Virginie De Sadeleer - Brigitte De Biolley
BEL
6
376
16:00 BEACH BOY
KWPN/Gelding/Chestnut/2006/12YO/SORENTO x GOODTIMES/105NO62
Stephanie DE FREL
VMF Stables & L. van Oosten
NED
7
363
16:09 RANIA M
HANN/Mare/Dark Bay/2005/13YO/RUBIN ROYAL OLD x RAPHAEL/105XY63
Svenja KAMPER-MEYER
Hans-Jurgen MEYER
GER
8
371
16:18 ESPOIRE
WESTF/Gelding/Bay/2009/9YO/EHRENMANN x /104VF13
Dane RAWLINS
Dane Rawlins
IRL
Break (28 minutes)
9
369
16:55 ROOSENS WESTPOINT
KWPN/Mare/Other/2003/15YO/LANCET 2 x FORREST XX/104NY82
Jiochanna-Androniki KORDATZAKI
J.A. Kordatzaki
GRE
10
361
17:04 GORKLINTGARDS ROMARO
DWB/Gelding/Other/2005/13YO/BLUE HORSE ROMANOV x BLUE HORS DON SCHUFRO/105DB07
Francois JACQ
Monsieur FRANCOIS JACQ
FRA
11
362
17:13 ROMY DEL SOL
WESTF/Mare/Bay/2006/12YO/ROMANOV BLUE HORSE x /104HR04
Emma HINDLE
Emma Hindle
GBR
12
360
17:22 BATUTA
LUSIT/Mare/Bay/2006/12YO/QUIXOTE x ICARO/103CG41
Sergio MARTIN PALOS
ISHI - INTERN. SPORT HORSES INVESTMENT
ESP
13
354
17:31 CHARLIE
KWPN/Gelding/Chestnut/2007/11YO/FLORENCIO x OSMIUM/105LK95
Simon MISSIAEN
Simon Missiaen
BEL
14
383
17:40 DON WELTINO K
HANN/Mare/Chestnut/2006/12YO/DON FREDERICO x WELTMEYER/104OT84
Laurienne DITTMANN
Dittmann, Laurienne
RSA
15
375
17:49 RUBICON UNITECHNO
RHEIN/Gelding/Bay/2003/15YO/RUBIN ROYAL OLD x LAROME/103CO27
Masanao TAKAHASHI
Unitechno Inc
JPN
16
386
17:58 FOR PRESIDENT
AWO/Gelding/Bay/2008/10YO/FONTANE x BRENTANO II/104TD12
Michael BUGAN
Eva Buchar
SVK
17
370
18:07 SNOWDON FABERGE
Gelding/BROWN/2006/12YO/FOXCOURT FABELHAFT x /104FJ10
Kate DWYER
Kate Dwyer
IRL
Break (44 minutes)
18
355
19:00 FIL ROUGE
BWP//Dark Bay/2005/13YO/STEDINGER x ARGENTINUS/102NO69
Laurence ROOS
Laurence Roos
BEL
19
373
19:09 EMBAJADOR SG
P.R.E./Stallion/Black/2007/11YO/RECLAMO VI x /104QI43
Nausicaa MARONI
"AZ. AGR. ""IL CAVALLINO"" DI DI MARCO ROBERTO"
ITA
20
357
19:18 TIAMO
KWPN/Gelding/Bay/2000/18YO/LESTER x HEMMINGWAY/103CA97
Jorinde VERWIMP
Verwimp (dressuurstal)
BEL
21
367
19:27 DON DARWIN
OLDBG/Gelding/Black/2003/15YO/DON SCHUFRO x WARKANT/102VI02
Andrea TIMPE
Timpe, Wulf
GER
22
372
19:36 AIR FK
KWPN/Gelding/Chestnut/2005/13YO/PARCIVAL x OLIVI/104GL82
Litta Soheila SOHI
Litta Soheila Sohi
IRI
23
381
19:45 SAN DIEGO
WESTF/Gelding/Bay/2006/12YO/SANDRO CLASSIC x ARGENTINUS/103ZQ30
Ashley VAN MEGEN- BRONS
H.N.Brons
NED
24
359
19:54 JOKER SELECTION
DWB/Gelding/Chestnut/2001/17YO/JAZZ x DONNERHALL/103CR86
Charlotte HEERING
CHARLOTTE HERING
DEN
25
364
20:03 DAILY MIRROR 9
WESTF/Gelding/Black/2004/14YO/DAMON HILL x FLORESTAN I/105LM91
Benjamin WERNDL
Keller, Flora
GER
26
368
20:12 FIFTH AVENUE 6
OLDBG/Mare/Chestnut/2006/12YO/FLORENCIO I x DORMELLO/104GV19
Katharina HAU
Birkenholz, Katharina
GER
Break (19 minutes)
27
378
20:40 EVITO
KWPN/Gelding/Bay/2009/9YO/SIR OLDENBURG x JACKSON/105XE43
Lucie LOUWS
M LOUWS
NED
28
387
20:49 DON ANGELO
WESTF//Chestnut/2005/13YO/DANONE x DONNERSCHWEE/104JL28
Josefin GYLLENSWARD
Josefin Gyllensward
SWE
29
384
20:58 DON DRAMATIC
KWPN/Gelding/Blackbay/2008/10YO/DRAMATIC x WELT HIT/104TC19
Elizaveta OREKHOVA
Elizaveta Orekhova
RUS
30
358
21:07 BAKKELY'S ONANDT
DWB//Bay/2007/11YO/ONASSIS x MICHELLINO/105DD91
Lone Bang LARSEN
BANG DRESSAGE ApS
DEN
31
385
21:16 DIAVOLESSA VA
HANN/Mare/brownbay/2008/10YO/DON FREDERICO x LONDONDERRY/105AQ96
Tatyana KOSTERINA
Josef Scheele von Alven
RUS
32
379
21:25 ASWIN
KWPN/Gelding/Other/2005/13YO/SANDREO x JAZZ/104JP73
Jean-Rene LUIJMES
J.G.C. Bruil - Hofs & J.R.L. Luijmes
NED
33
382
21:34 ASTHER DE JEU
KWPN/Mare/Darkbay/2005/13YO/CONTANGO x JAZZ/103UY76
Tosca VISSER VAN DER MEULEN
A.F.M. Visser- v.d. Meulen
NED
34
377
21:43 BADARI
KWPN/Gelding/Bay/2006/12YO/GRIBALDI x DAMOCLES/103YY14
Danielle HEIJKOOP
D. Heijkoop
NED
35
374
21:52 TOOTS
KWPN/Gelding/Other/2000/18YO/JAZZ x HAVIDOFF/102UD15
Akane KUROKI
Akane Kuroki & Kojiro (SOMA) Kuroki
JPN

CDI Lier--> Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl - version: 13-11-2018 20:12