Sluiten Terug naar Concours.nl

UITSLAG

Rubriek 10: Klasse Z(1.30m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Nr
Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Klasse Str.P
1e Fase
Tijd
1e Fase
Str.P
2e Fase
Totaal
Straf.P
Tijd
2e Fase
1 € 150.00 Wiljan Laarakkers
Gream
Ruin/Bruin/2011/Verdi
0 31,16 0033.15
2 € 100.00 Raf Kooremans
Karlijn
Merrie/Schimmel/2000/Emerald
0 32,24 0034.89
3 € 50.00 Camila mazza
Cerruti de Kreisker
Merrie/Bruin/2012/Diamant
0 34,21 0036.58
4 € 40.00 Nikki de Vries
Gracia
///Calvino Z
0 34,59 0037.49
5 € 30.00 Joost Martens
Cruissini Z
///-
Z 0 32,87 0037.85
6 € 20.00 Niels Tacken
Greatfull
Ruin/Donkerbruin/2011/Jodukus
0 35,01 0038.12
7 € 20.00 Sophie Hinners
Galanda Mara TH
Merrie/Donkerbruin/2011/Lexicon
Z 0 32,34 0038.43
8 € 20.00 Niels Tacken
Goodwill
Ruin/Donkere Vos/2011/Tangelo vd Zuuthoeve
0 37,19 0038.85
9 € 20.00 Kimberley Winsingh
Carello
Ruin/Bruin/2009/Caretino
0 32,10 0038.98
10 € 20.00 Renee de Weert
Edelmanfee
Ruin/Donkerbruin/2009/Kojak
0 31,65 0039.10
11 € 20.00 Boris Kapp
Coby
Ruin/Bruin/2010/Contagio
0 34,97 0042.82
12 € 20.00 Sophie Hinners
Hugo
Ruin/Donkerbruin/2012/Bodinus
0 32,16 0043.18
13 € 20.00 Vanessa Borgmann
Coco Snuss
Merrie/Vos/2011/Crown Z
0 30,29 1144.33
14 € 20.00 Laura Scheepers
Dutch
Merrie/Bruin/2008/Cantos
0 34,87 1144.39
15 € 20.00 Nicolas Toro
Mariposa
Ruin/Overig//onbekend
0 32,86 1145.36
16 Emile Tacken
Hancock
Ruin/Bruin/2014/Onbekend
0 33,50 1145.47
17 Jenni Piippo
Callisto
Ruin/Donkerbruin/2012/Gagliostro
0 36,17 1145.52
18 Mark Martens
Iwan
Ruin/Zwart/2013/Glasgow v/h Merelsnest
0 33,94 1145.70
19 Kim Bluemink
Puccini
Ruin/Zwart/2010/Padinus
0 35,30 1145.71
20 Martin Neergaard
Herle
///-
0 33,20 1145.89
21 Joost Martens
Larihna
Merrie/Bruin/2010/Larimar
Z 0 34,02 1145.93
22 Desi Wilmsen
Dawn
Merrie/Vos/2008/Wonder Boy Shb
0 32,07 1146.51
23 Mark Martens
Carello
Ruin/Bruin/2009/Caretino
0 36,45 1147.03
24 Andrej Pavlovic
Ludwig
///-
0 35,69 1147.09
25 Lars Kersten
Dobbey
Merrie/Schimmel/2008/Zirocco Blue
0 33,94 1147.10
26 Martin Neergaard
Quick Hamlet
Ruin/Bruin/2009/Quick Lauren
Z 0 34,05 1147.41
27 Martin Neergaard
Grand Coeur
Ruin/Schimmel/2012/Ugano Sitte
0 32,80 1147.43
28 Sophie Dalm
Germeta
Merrie/Schimmel/2011/Zirocco Blue
0 31,97 1147.89
29 Jasmin ranta-aho
Contendra
///-
0 34,01 2249.17
30 Rebekka Gillespie
Lamparilla
Merrie/Schimmel/2010/nn
0 34,36 2249.62
31 Shamac Konopacki
Hyves
Merrie/Donkerbruin/2012/Chelatago
0 34,30 2251.99
32 Joep van der Kampen
Go for it especiale
Ruin/Schimmel/2011/Chacco blue
0 34,47 3354.60
33 Raf Kooremans
Cavalor Chai Chai
Merrie/Zwart/2007/
0 29,55 4430.69
34 Alessandro Colombo
Quaynar
Merrie/Bruin/2009/Fandango X
0 32,25 4433.79
35 Marc Bastiaens
Muffin
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2012/Buffero
0 34,55 4438.32
36 Emma Bocken
Estera
Merrie/Bruin/2009/Warrant
0 34,12 4438.87
37 Eric Jr. van der Vleuten
APG Faldo
///-
Z 4 40,23 1545.03
38 Freek Vestjens
HBR Charlotte
Merrie/Donkerbruin/2012/Kannan
4 32,90 1545.32
39 Elisabeth Aspen
Graziano
Merrie///
4 30,77 1545.58
40 Nicolas Toro
Velvet Castelforte
Ruin/Bruin/2009/Dimante de Semilly
4 33,90 1545.60
41 Mariko Kato
Coupe de Candilla
Merrie/Bruin/2010/Coupe de Coeur
0 32,65 5545.99
42 Laura Scheepers
Jamaica
Merrie/Zwart/2009/Nonstop
0 31,62 5546.04
43 Ellen Hedman
Sirocco
///-
Z 4 33,62 1546.24
44 Xenia Peter
Dibria
Merrie/Bruin/2008/Richbourg
0 34,78 5546.61
45 Maikel van Mierlo
Hummertime
Hengst/Donkere Vos/2012/London
4 32,79 1547.35
46 Alexander Butler
Hofman
Ruin/Bruin/2012/Namelus
0 33,84 5547.63
47 Raf Kooremans
La Chica de Muze
Merrie/Bruin/2011/Kannan
4 33,11 2647.62
48 Carina Tringolo
Quebelle
///-
0 33,85 6648.05
49 Chiara Monnissen
Chanel v/h groenhof Z
Merrie/Bruin/2008/Cicero Z
4 33,29 2648.42
50 Ann Katrin Brune
Chatodu PS
Ruin/Vos/2013/Chacco-Blue
4 35,45 2649.31
51 Lars Kersten
Griffin
///-
4 34,94 2649.56
52 Piet Raijmakers Jr.
Babybell Z
Merrie/Vos/2010/Bufero van het Panishof
4 33,80 2650.12
53 Lars Kersten
Miss plot van de knuffel
Merrie/Bruin/2012/Plot blue
0 35,49 6651.11
54 Ruben Mulders
Allegre Miltoo
Ruin/Donkerbruin//Allure
8 32,60 0842.59
55 Boris Kapp
Sullivan
Ruin/Vos/2010/Stoltenberg
4 31,34 4842.91
56 Sophie Hinners
In Style HX
Ruin/Bruin/2013/El Primero
0 34,49 99
57 Mariko Kato
Clint Donaldson Z
Ruin/Bruin/2010/Clintissimo Z
Z 4 31,46 5945.14
58 Jenni Piippo
Cantalobos Connair
Ruin/Donkerbruin/2008/Moujik
4 30,19 5945.70
59 Renee de Weert
Cita van de Helle
Merrie/Schimmel/2012/Chin Champ
4 34,70 61048.97
60 Niels Tacken
Incognito
Ruin/Schimmel /2013/Baltic VDL
8 32,20 21050.53
61 Joep van der Kampen
Consistency
Merrie/Schimmel/2011/Cosmeo
4 35,55 61051.98
62 Wiljan Laarakkers
Codermie Z
Merrie/Bruin/2004/Coriano Z
10 43,69 11145.62
63 Shamac Konopacki
Nina
Merrie/Bruin/2013/Andretti Z
4 35,83 71152.93
64 Jasmin ranta-aho
Conti
///
8 32,17 51345.60
65 Joost Martens
Faline
Merrie/Bruin/2010/Eldorado van de Zeshoek
Z 12 31,23 11347.99
66 Alexander Butler
Corennee
Merrie/Bruin/2012/numero uno
11 66,74 21348.34
67 Whitney Stinges
Givina``
Merrie/Bruin/2011/Cantos
8 34,09 61450.41
68 Alexander Davis
Cargos
Ruin/Bruin/2012/NN
12 31,79 51747.38
69 Emilie Jackson
Calotta FS
///nn
0 34,75 2xW
70 Emile Tacken
Iowa
Ruin/Bruin/2013/Action breaker
8 36,49 VP
71 Alexander Butler
Pico
Hengst/Donkere Vos/2012/nn
0 32,98 VP
Piet Raijmakers Jr.
Hanibal
Ruin/Bruin/2012/Rascin
2xW
Chen Rich
Koska
Merrie/Vos/2011/Spartacus

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 17-8-2019 13:40