Sluiten Terug naar Concours.nl

UITSLAG

C1 - Nederlands Kampioenschap Children - 2e manche

Roelofsen Horse Trucks Prijs

Nederlands Kampioenschap Children

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek C1 - Tabel A over twee manches 1.20m - 1.30m
KNHS Regl. 273.3.a

Zondag 29 april 2018                   Aanvang: 12:00                          Terrein 1


Rk
Hnr
Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Str.P
1e M.
Tijd Str.P
2e M.
Totaal
1 423 Cejay Joosten
C. Joosten
Sagnol
Ruin/Donkerbruin/2002/Silvano N x Latouro N
8 73,92 917
2 404 Jada Golsteijn
Dhr.Oomis
Salomo
Ruin/Bruin/1999/Hemmingway x Landwind
12 76,90 1224
3 425 Lilly Engelsman
C.Huis in 't Veld & P.Engelsman
Whipped Cream
Merrie/Schimmel/2003/Cantos x Celano
0 64,36 NG
4 420 Jorinde Dolfijn
Stal H Klompmaker
Ferrand
Ruin/Donkerbruin/2010/Veneur HBC x Heartbreaker
0 66,75 NG
5 415 Britt Driessen
John Driessen
Lortina Z
Merrie/Schimmel/2007/Larino x Calypso II
0 66,84 NG
6 413 Mila Everse
Everse Horses
Tuidam
Ruin/Donkerbruin/2000/Guidam x Amethist
0 67,07 NG
7 414 Femke Braat
De Bollenhoeve
Bollenhoeve’s Culia
Merrie/Donkerbruin/2007/Tangelo vd Zuuthoeve x Ahorn
0 68,45 NG
8 417 Senna Everse
Fam. van der Eijk
Bouly
Ruin/Donkerbruin/2004/Onbekend x Onbekend
0 69,32 NG
9 412 Laurene groot
Familie Groot
VDL Groep Italia
Merrie/Donkerbruin/2008/Numero Uno x Voltaire
0 70,36 NG
10 403 Finn Boerekamp
F. Boerekamp
Gucci
Merrie/Bruin/2011/Chellthago Z x Pharaon
0 71,99 NG
11 411 Wesley de Boer
Stal M. de Boer
Beauchamp
Ruin/Bruin/2006/Indoctro x Burggraaf
0 72,70 NG
12 408 Meike Zwartjens
Robin Zwartjens & Joris de Brabander
Gaillard de la Pomme
Hengst/Bruin/2006/Nabab de Reve x
0 73,28 NG
13 406 Serena Van Werkhoven
Flying
Anarchiste du Blanquot E T
Ruin/Vos/2006/Wandor vd Mispelaere x Albion du Chene Brule
0 75,39 NG
14 422 Jada Golsteijn
Jada Golsteijn
London JG
Ruin/Schimmel/2011/Non Stop x Bon Ami
1 78,28 NG
15 424 Serena Van Werkhoven
R. van Werkhoven
Lovely Lady
Merrie/Vos/2011/Elvis ter Putte x Skippy II
4 68,57 NG
16 410 Sanne ter Haar
Wubbo
Ruin/Vos/2003/Jumbo Jet x Zeus
4 70,26 NG
17 402 Jorinde Dolfijn
Stal H.Klompmaker
Apple
Ruin/Bruin/2006/Argentinus x Le tot de Semilly
4 70,62 NG
18 418 Emma Bocken
Anne en Wies Ebisch
Estera
Merrie/Bruin/2009/Warrant x Silvio II
4 74,69 NG
19 405 Cejay Joosten
C. Joosten
American Pie 14
Merrie/Vos/2004/Armitage x Pandur
7 87,22 NG
20 419 Britt Brouwer
Marco Brouwer
Brandy
Merrie/Schimmel /2006/Silverstone x Lord Calando
8 73,84 NG
21 421 Finn Boerekamp
Stal Fiechter
Diamond Lady
Merrie/Bruin/2008/Ustinov x Ramiro
10 82,14 NG
22 409 Irene van den Hof
Gert van den Hof
Estelle
Merrie/Schimmel/2009/Cardento x Laroche
14 98,79 NG

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 03:43