Sluiten Terug naar Concours.nl

UITSLAG

S3 - 3e onderdeel NK Senioren - 2e manche

VDL Groep Prijs

3e onderdeel NK Senioren - 2e manche

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S3 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.60m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)
KNHS Regl. 273.3.c

Zondag 29 april 2018                   Aanvang: 16:00                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Rk
Hnr
Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Str.P
1e M.
Tijd Str.P
2e M.
Totaal
1 326 Frank Schuttert
Ashford Farming & Jos Lansink
Beautiful Red
Merrie/Vos/2009/Casall x Colman
0 72,00 NG
2 349 Gerben Morsink
Morsink
Navarone Z
Hengst/Zwartbruin/2009/Nabab de Reve x Amor
0 74,00 NG
3 332 Ben Schroder
Valeria Sokolova
Davino Q
Ruin/Bruin/2008/Vingino x Monaco
0 74,88 NG
4 313 Kevin Jochems
Stal Thijssen
Captain Cooper
Ruin/Bruin/2007/Namelus x Corland
1 76,23 NG
5 303 Emile Tacken
E. Tacken
Cas
Ruin/Donkerbruin/2007/Viento Uno W x Andiamo
1 76,82 NG
6 306 Demi van Grunsven
Van Grunsven Jumping Stables bv
Tinka's Hope
Hengst/Bruin/2007/Hooper x Tinka's Boy
1 77,57 NG
7 309 Johnny Pals
Jos Roex & Stoeterij Black Horses
Chat Botte du Ruisseau Z
Hengst/Vos/2008/Casal x Darco
1 78,83 NG
8 316 Anouk de Ruijter
De Ruyter Stables en Stal Linssen
Ekimov
Hengst/Bruin/2009/Ustinov x Mermus
2 81,41 NG
9 317 Angelique Hoorn
Arjen Vos
Brego R'n B
Ruin/Bruin/2006/Namelus R x Gerlinus
4 72,72 NG
10 343 Michel Hendrix
Stal Hendrix
Baileys
Ruin/Vos/2006/Indoctro x Come On
4 74,28 NG
11 327 Bart Bles
SF Equestrian BV
Comino
Ruin/Schimmel/2008/Casinni x Corrado
4 74,44 NG
12 348 Maikel van der Vleuten
Stal van der Vleuten & P. Bocken
Dana Blue
Merrie/Schimmel/2008/Mr. Blue x Hemmingway
5 76,06 NG
13 347 Doron Kuipers
H.C. Verhagen
Charley
Ruin/Schimmel/2008/Calido I x Askari
5 77,24 NG
14 322 Kevin Olsmeyer
Stal Doorwerth VOF en Elad Yaniv
Dalvaro
Ruin/Vos/2008/Calvaro Z x Glendale
8 73,55 NG
15 319 Willem Greve
Julius-Peter Sinnack
Zypria S
Merrie/Donkerbruin/2008/Canturo x Touch of Class
8 74,33 NG
16 321 Leon Thijssen
Stal Thijssen
Cristello H
Hengst/Bruin/2007/Numero Uno x Voltaire
9 75,89 NG
17 315 Ivo Biessen
Eurohorse
Cardino du Seigneur
Ruin/Bruin/2008/Cardento x Heartbreaker
9 76,37 NG
18 331 Albert Zoer
A. Zoer BV
Delgado
Ruin/Bruin/2008/Verdi x Ahorn
9 77,04 NG
19 318 Mark Martens
R. Rikkert
VDL Another Pleasure
Hengst/Vos/2005/For Pleasure x Ramiro
9 77,20 NG
20 336 Jarno van Erp
R. van Erp
Al Capone
Hengst/Vos/2005/Lupicor x Concorde
9 77,46 NG
21 330 Albert Zoer
A. Zoer BV en J. vd Meer
Heechhiem's Cancun VDM
Ruin/Donkerbruin/2007/Balou du Rouet Z x Karandasj
12 72,56 NG
22 324 Siebe Kramer
Stoeterij Black Horses
Zizi Donaldson BH
Merrie/Donkerbruin/2007/Quidam de Revel x Caletto
12 73,12 NG
23 335 Claudia Verburgt
Robert Verburgt
Abbervail Lightning
Ruin/Bruin/2003/Ard VDL Douglas x Chairlift
13 77,93 NG
24 314 Kevin Jochems
Stal Thijssen
Edgarrento
Hengst/Bruin/2009/Zento x Numero Uno
14 81,65 NG

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 9-12-2018 23:30