Sluiten Terug naar Concours.nl

UITSLAG

B5 - Klasse L

Elektro Saasen

Rubriek B5       Klasse L    2-fasen
Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer

Zondag 29 april 2018                      Aanvang: 08:00                      Terrein 2


Rk
Hnr
Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Straf
punten
Tijd Straf
punten
Tijd
1 Gabryella Dufour
Fons coppelmans
Future Pride of Architect
///nn x Springtime
0 57,19 0 31,87
1 Rob van Bussel
Enzerink
Fee
Merrie/Bruin/2013/Casall x Carthago
0 59,93 0 31,89
1 Ivo Berden
Maatschap Berden
Gossip Girl
Merrie/Vos/2011/Tangelo vd Zuuthoeve x Aram
0 59,03 0 32,49
2 Imke Gradussen
D. Bovendeaard
Candy.dabo
Merrie/Bruin/2006/Clearway x Lakai
0 60,45 0 32,61
2 Juus Bankers
J. Bankers
Svea La Douche Z
Merrie/Schimmel/2012/Spartacus x Nelson Z
0 63,89 0 33,67
2 Dominique Langens
Tiny van Herpen
Izzi
Merrie/Vos/2013/Tinka's boy x Quinar
0 60,56 0 34,59
3 Gabryella Dufour
Fonss Coppelmans
Henrico
Ruin/Schimmel/2012/nvt x Springtime
0 60,83 0 34,65
3 Kitty van Deurzen
Stal Keizersberg
Al Capone Z
Ruin/Schimmel/2001/Artos Z x Artos Z
0 60,01 0 34,84
3 Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
Herma
Hengst/Bruin/2012/Toulon x Kojak
0 62,87 0 35,40
4 Liana Peters
Stal Thijssen
Soul Sister
///Gentleman x Calvados
0 56,67 0 35,59
4 Jarno van de Geijn
_
Van Schijndels Wamberto
Ruin/Bruin/2007/Cantos x -
0 57,57 0 35,68
4 Elke van de Broek
G.Meulepas/ E.vd Broek
Hiante
Ruin/Donkerbruin/2012/Tangelo vd Zuuthoeve x Warrant
0 61,32 0 35,78
5 Rosanne Janssen
A. Vestjens
High Jumper V.
Ruin/Zwart/2012/Ukato x Hamlet
0 56,41 0 36,02
5 Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
Indigo S
Merrie/Bruin/2013/Tangelo van de Zuuthoeve x Farmer
0 62,90 0 36,19
5 Yves Winkelmolen
Kobi Richter
Intence
Merrie/Donkerbruin/2013/I'm special de muze x Pacific
0 62,32 0 36,90
6 Rebecca Lindberg
Piet Raijmakers
Olaya Z
Merrie/Bruin/2012/Ogano Sitte x Concorde
0 62,16 0 37,34
6 Emma Bocken
Jenny Johansson
Happy hour
Ruin/Bruin/2012/Spartacus x Mr blue
0 63,81 0 37,40
6 Luc Martens
Stal Knijnenburg
Handsome Cara
Ruin/Donkerbruin/2012/Ticallux Verte x Ferro
0 63,25 0 38,21
7 Pieter Bergmans
Halla B
///Cannabis Z x Padinus
0 66,33 0 38,34
7 Julia Titulaer
Spreuwenberg
Neo K Z
Ruin/Bruin/2011/Non Stop x Air Jordan
0 57,84 0 38,42
7 Kim Sturme
A. Vermue
Echt wel
Ruin/Donkerbruin/2009/Diarado x Monaco
0 66,02 0 39,21
8 Mandy Jansen
F. van Santvoort
Aphrodite SZ
Merrie/Bruin/2012/Andiamo Z x Tolano van het riethof
0 65,77 0 39,29
8 Thijs Derks
Stal Keizersberg
Immer Fortuna
Ruin/Schimmel/2013/Berlin x Corlando
0 64,08 0 39,32
8 Fleur van Lier
J&F van Lier
Helrike
Merrie/Vos/2012/Harley vdl x Lupicor
0 63,92 0 39,66
9 Asaf Abudi
L.Joppen & G.vd Hooydonck & A. vd Kop
L' Esperance la vie Z
Merrie/Vos/2013/Lordanos x Burggraaf
0 64,53 0 39,71
9 Jada Golsteijn
Golsteijn
Infinity
Ruin/Donkerbruin/2013/Carthino Z x Damiro
0 63,66 0 39,73
9 Melissa Verhoeven
Verhoeven
Nikey Z
Ruin/Bruin/2010/Nonstop x Air Jordan
0 63,02 0 40,29
10 Tara van der Leegte
van der Leegte
Calipso
Ruin/Bruin/2007/Vainqueur x Goodwill
0 58,53 0 40,50
10 Jorn Emschove
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Hermès Z
Ruin/Schimmel Vos Geboren/2012/Cassanova Z x Carthago Z
0 63,71 0 40,76
10 Iago Fratti
H. Jacobs & E. Schep
Ivar B
Ruin/Schimmel/2013/Up to Date x VAILLANT
0 65,46 0 40,95
11 Jan Conijn
Dutch VIP Horses
Inturana
///NN x Canturano
0 64,66 0 43,29
11 Rebecca Kaarem
NN
Esteban
Ruin/Vos/2009/Marome Nw x
0 64,52 0 45,79
11 Rebecca Kaarem
NN
Giberolita
Merrie/Bruin/2011/C-Ingmar x Libero H
0 66,78 0 46,59
12 Janneke Verlouw
Verlouw
Gezant
Ruin/Bruin/2011/Quadros x Cassini I
0 63,44 0 46,75
12 Ozgur Ozkan
Sea Horse BV
jk horsetrucks lillifee
Merrie/Bruin/2013/Cassini x Indoctro
0 63,63 0 49,22
12 Stijn Testers
A. Testers
Wiske
Merrie/d bruin//Kojak x Pericles
0 57,23 4 32,74
13 Iago Fratti
Herman Jacobs
Indence H.J
Merrie/Donkerbruin/2013/Falaise de Muze x Carinjo HBC
0 61,82 4 36,65
13 Pieter Bergmans
K. Schreuder-Nieuwveld
Gomez Imprezz
Merrie/Donkerbruin/2011/Nabab de Reve x Elcaro
0 57,80 4 37,27
13 Joni Vollenberg
J. vollenberg & I.Veekens
Indiamo van de Eijkhof
Ruin/Bruin/2013/Andiamo Z x Vigaro
0 56,11 4 37,62
14 Lynn van Kraaij
Lynn van Kraaij
Cookie Monster
Ruin/Bruin/2010/Cassin x Lascadell
0 62,66 4 47,38
14 Ozgur Ozkan
sea horse bv
JK Horsetrucks Celeste
Merrie/Bruin/2009/JK Horsetrucks Commanchi x Lupicor
0 57,97 4 48,45
14 Britt Snoeks
w.snoeks
Ganymedes
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2011/cardento x murano
0 61,14 Val
14 Dennis Evertse
G. de Crom
Farnarico
///Zidane x Concorde
1 67,18
15 Ingrid Jakobsen
J. Kramer & I.Jakobsen
Idesto
Ruin/Donkerbruin/2013/Modesto x Montreal
1 67,57
15 Frans In 't Hulst
F. in 't Hulst
Eros
Ruin/Donkerbruin/2009/Zapatero VDL x Indoctro
1 68,51
16 Kim Sturme
Stal Sturme en W. Franke
Impact
Ruin/Schimmel/2013/Zambesi x Caretano Z
4 54,58
16 Emily Ramakers
Ramakers
Zette-b
Merrie/Bruin/2004/Indoctro x Burggraaf
4 58,29
16 Lizzy van der Vorst
Fons coppelmans
Future pride of architect
Merrie/Donkerbruin/2010/Springtime x Ninane
4 59,00
17 Rick Verheijen
Fam. Verheijen
Chocotoff
Ruin/Bruin/2007/Tygo x Farrington
4 59,19
17 Elke van de Broek
T. Derks
Gerona
Merrie/Bruin/2011/Triomphe de Muze x Contango
4 59,61
17 Janneke Dekkers
Tribatye
Nescuro
///Escuro x Holland
4 60,14
18 Janine Maassen
J. Regterschot
Hymette
Merrie/Bruin/2012/Berlin x Indoctro
4 60,21
18 Larissa Bijl
P. Knijnenburg
It's be gentle
Merrie/Bruin/2013/Donder x Ticallux Verte
4 60,37
18 684 Rob Heyligers
Dhr vd vin
Hakuna matata
Merrie/Bruin/2012/Baltic x Wittinger
4 60,60
19 Romy van Helmond
f van helmond
Glenn
Ruin/Vos/2011/Arezzo x highline
4 60,95
19 Jorn Emschove
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Inca
Merrie/Donkerbruin/2013/Clinton I x Cristo
4 62,44
19 Larissa Bijl
P. Knijnenburg
Inanda
Merrie/Donkerbruin/2013/Ticallux Verte x ran Corrado
4 62,76
20 Asaf Abudi
L. Joppen& A. Van den kop
Caraway
Merrie/Schimmel/2012/Clearway x Corland
4 62,88
20 Sharon Lemmen
Hans Lemmen
Fay de Tamerville
Merrie/Bruin/2010/Casantos x Vancouver
4 63,08
20 Jur van Kimmenade
J. v. Kimmenade
Bizet
///Verdi x Indoctro
4 63,58
21 Annette Swinkels
A.M. Swinkels-van Engeland
Hare Majesteit
Merrie/Donkerbruin/2012/Ustinov x Nairobi
4 63,84
21 Thijs Derks
Stal Keizersberg
Iscolavsco Fortuna
Ruin/Bruin/2013/Berlin x Vancouver
4 63,90
21 662 Marielle Friesen
NN
Havanna
/Overig//NN x NNNN
4 64,27
22 654 Monique Hendriks
A-Goodstock
///Andiamo x
4 64,42
22 Florent Negrel
fons coppelmans
imortelle
Merrie/Bruin/2013/elcapone x springtime
4 64,55
22 Luc Martens
Fam. Dingen/Stal Knijnenburg
It's Quality
Hengst/Schimmel/2013/Gaillard de la Pomme x Concorde
4 64,60
23 Andre van den Heuvel
NN
Easter-joy
Merrie/Bruin/2009/Zacharov x Pion
4 64,96
23 Joost Martens
Alma Ranebo
Skorphults Joker
///- x Conthargos
4 65,35
23 685 Rob Heyligers
Stal Hendrix
I.Wellie R 58
Ruin/Vos/2013/Corland x Mermus R
4 66,27
24 696 Twan Bardoel
Dalaba Z
///Darius x
6 71,27
24 Janneke Dekkers
Triba horses b.v
Gizabellie
///Indoctro x Libero h
8 59,86
24 Annette Swinkels
A.M. Swinkels-van Engeland
Icipari
Merrie/Bruin/2013/Classe VDL x Narcos
8 61,13
25 Wouter Enzerink
E.Enzerink
Guess Who
Ruin/Zwart/2011/ukato x voltaire
8 62,24
25 Wilco van Lierop
R.Das
I'm Spesialized
Hengst/Zwartbruin/2012/I'm Special De Muze x Commanchi
8 64,56
25 Mans Thijssen
stal thijssen
batistuta
Merrie/Bruin/2006/emilion x baloubet de rouet
9 83,86
26 653 Monique Hendriks
E-Hoodstock
///Emerald x
10 71,92
26 Sylvia Dorssers
NN
Ivar Marie
Ruin/Vos/2013/Entertainer x Julio Mariner
10 74,70
26 695 Yves Winkelmolen
P. Lemmen & M. Frencken
Highlight
Ruin/Schimmel/2012/Up to date x Epilot
11 75,04
27 Imke Gradussen
Fenja Dabo
///NN x
12 61,88
27 656 Roald van Lankveld
Imke van den Berk
Gudrun
Merrie/Donkerbruin/2011/Quality Time x Randel Z
12 63,41
27 Christel Spitters
Jjm spitters
Mabab
Merrie/Vos/2012/Nabab du raves x Indoctro
12 79,07
28 Rob van Bussel
van Bussel
Imke
Merrie/Bruin/2013/Asrael x Cassini
13 83,40
28 Melissa Verhoeven
Verhoeven
Hulk
Merrie/Donkerbruin/2011/nn x Cardento
13 85,90
28 Rebecca Lindberg
Piet Raijmakers Paarden B.V.
Impala
Ruin/Bruin/2013/Rascin x Lord Z
14 71,68
29 Tess Rabou
Tess Rabou
Amone
Merrie/Bruin/2005/Salypso x Andiamo
15 79,00
29 Rosanne Janssen
L. Vestjens
Garieska V
Merrie/Bruin/2011/Ukato x Hamlet
16 66,88
29 Lotte van den Broek
.
glyn
Merrie/Vos/2011/Casall x Stakkato
16 80,80
30 Roald van Lankveld
RVL SPORTPAARDEN/Dhr Vestjens
Interessant
Ruin/Donkerbruin/2013/Balou du Rouet x Numero Uno
18 89,72
30 690 Jan Conijn
Cindorijke du Vlist Z
/Schimmel Zwart Geboren//Calvino x
32 79,76
30 Denise Egelmeers
E-Gitalica Z
///Emerald x
3xW
30 Tessa Duijf
Fam Duijf
Goingon van de Rikse
Merrie/Bruin/2011/Bernini x Goodtimes
3xW
30 Lotte van den Broek
.
Empire
Ruin/Vos/2009/Vigaro x Burggraaf
3xW
30 Joel Siersema
stal keizersberg
Iron L
Ruin/Donkerbruin/2013/numero uno x ramiro
3xW
30 Gijs Kole
N. van Kempen
Cassina
Merrie/Schimmel/2010/Cassini II x Onbekend
3xW
30 673 Kimberley Winsingh
NN
Ivar
Ruin/Bruin/2013/Douglas x Caesar van de Helle
vv
30 Frans In 't Hulst
F. in 't Hulst en G. Hubert
Cashera
Merrie/Schimmel/2007/Casco x Triton
vv
30 688 Mandy Jansen
F. v Santvoort
Eclipso S Z
Ruin/Bruin/2013/Elvis ter putte x Nabab de reve
vv
30 Denise Egelmeers
G. Egelmeers
Q-Hutterfly Z
Merrie/Schimmel/2011/Quality time x Sir Shutterfly
vv
30 Ivo Berden
Mts Berden
Hawaï blue
Ruin/Vos/2012/Zirocco blue x Aram
vv
Florent Negrel
Fons coppelmans
Sir Sandro
Hengst/Bruin/2005/Sir Donnerhall x Springtime
NG
Juliette Kromeich
Kromeich
Quimortelle Z
Ruin/Vos/2007/Quidam De Revel x Chellano Z
NG
691 Jessica Mendoza
NN
Heat of the Night
///- x Numberi uno
NG
Antoon Smolders
Agterberg's Aktion
Ruin/Bruin/2005/Air Jordan Z x
NG
Jade van Hunnik
van Hunnik Horse Stables.BV.
Handsome Humberto
Ruin/Donkerbruin/2012/Saffier x Numero Uno
NG
Britt Verhoeven
Britt Verhoeven
Dopharma's Cirnanda
Merrie/Zwart/2007/Douglas x Holland
NG
692 Jessica Mendoza
NN
Ambrosius
/Overig//Darco x NN
NG
Summer Weezenbeek
A. Weezenbeek
Waomi
Merrie/Schimmel/2003/Corland x Amathist
NG

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 04:51