Sluiten Terug naar Concours.nl

UITSLAG

J3 - 3e onderdeel NK Junioren - 2e manche

PMC Projects Prijs

3e onderdeel NK Junioren - 2e manche

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J3 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.40m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)
KNHS Regl. 273.3.c

Zaterdag 28 april 2018                   Aanvang: 15:30                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Rk
Hnr
Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Str.P
1e M.
Tijd Str.P
2e M.
Totaal
109 Pam Nieuwenhuis
Pam Nieuwenhuis
Golden Boy V
Ruin/Vos/2011/Boss VDL x Tangelo vd Zuuthoeve
139 Hessel Hoekstra
E.H.J. Hoogenraat & G.J. Remmerswaal
Contessa
Merrie/Vos/2007/Contendro II x Lupicor
141 Vincent Dings
Hans Dings
Dirk HDH
Ruin/Bruin/2008/Douglas x Olympic Lux
143 Niels Bulthuis
Christa Ceelen
Quiero
Ruin/Vos/2006/Quick Nick x Onbekend
124 Elize van de Mheen
Giuseppe Porporato
Unfinity Bois Margot
Merrie/Bruin/2008/L' Arc de Triomphe x Darco
145 Nina van Enckevort
Henk van Enckevort
Darc du Rona Z
Ruin/Bruin/2010/Diarado x Centaur Z
131 Mel Thijssen
Stal Thijssen
Fhilavska
Merrie/Vos/2010/Nabab de Reve x Voltaire
134 Tom Schellekens
W. Schellekens
Casander
Ruin/Bruin/2007/Lord Z x Concorde
115 Lotte van Santvliet
Stal van Santvliet
Zomodo P
Ruin/Bruin/2004/Quasimodo Z x Ahorn
112 Lars Kersten
Kyle Timm
Genua
Merrie/Zwart/2010/Gaillard de la Pomme x Landeur
108 Iris Hakvoort
M. Lanooy
BML Florida Balia NL
Merrie/Bruin/2010/Bustique x Lux
113 Niels Kersten
O. Becker
Ariba
Merrie/Vos/2010/Arpeggio x Quidam
148 Ilse Tolboom
H.W.M. Tolboom
Gartbreaker
Ruin/Bruin/2011/Heartbreaker x Lancelot
110 Pam Nieuwenhuis
Pam Nieuwenhuis
Vendorlux V
Ruin/Bruin/2002/Lux x Nimmerdor
138 Hessel Hoekstra
Dvorakova Stanislava
F-Narcist
Ruin/Donkerbruin/2010/Eurocommerce Napels x Vanoverbeek
140 Vincent Dings
Hans Dings
Anastasia HDH
Merrie/Donkerbruin/2005/Oklund x Baloubet du Rouet
122 Rowen van de Mheen
Wilgo van de Mheen
Elrado
Ruin/Donkerbruin/2009/Eldorado vd Zeshoek x Cash
123 Elize van de Mheen
Wilgo van de Mheen
Ferdinand
Ruin/Donkerbruin/2010/Verdi x Heartbreaker
137 Max de Mol
Stokbroekhoeve NV
Cavadio O.H.
Ruin/Schimmel/2009/Cachas x Lavado
146 Iris Michels
Stal Thijssen
Wishkarla
Merrie/Schimmel/2003/Cavalier x Purioso
133 Tom Schellekens
Mw. B. Thielen
Camilly Z
Merrie/Bruin/2004/Crown Z x Ilmeo
142 Niels Bulthuis
H. Vrijvogel
Freebird
Hengst/Bruin/2003/Lupicor x Qaut
116 Beau Schuttelaar
Beau Schuttelaar & Stal Thijssen
Caretino
Ruin/Donkerbruin/2007/Singulord Joter x Ramiro's Son II
111 Lars Kersten
Pieter Kersten
Dora de Ness
Merrie/Zwart/2009/Nabab de Reve x Wolfgang
101 Julia Engelsman
C.Huis in 't Veld & P. Engelsman
Dame Blanche
Merrie/Schimmel/2008/Clinton x Libero H
107 Iris Hakvoort
Hakvoort
Don't Tell Me What To Do
Ruin/Bruin/2008/Canturano x Wolfgang
114 Niels Kersten
J. Becker
Can Win
Ruin/Vos/2005/Canabis x Come On
132 Paris Morssinkhof
S. Morssinkhof
Bayamo
Ruin/Bruin/2004/Balou du Rouet x Gralshuter
126 Kim Mestrom
H. van Oers & K. Mestrom
Casanova Z
Ruin/Bruin Roan/2006/Colander x Faust Z
130 Mel Thijssen
Stal Thijssen
Cartolana
Merrie/Donkerbruin/2010/Cartogran x Lando
121 Rowen van de Mheen
Wilgo van de Mheen
Qverdi
Ruin/Schimmel/2009/Verdi x Contendro 1

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 05:07