Sluiten Terug naar Concours.nl

UITSLAG

Y3 - 3e onderdeel NK Young Riders

Cater Events Prijs

3e onderdeel NK Young Riders

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek Y3 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.45m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)
KNHS Regl. 273.3.c

Zaterdag 28 april 2018                   Aanvang: 10:30                          Terrein 1

Klik hier voor de NK eindstand


Rk
Hnr
Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Str.P
1e M.
Tijd Str.P
2e M.
Totaal
1 € 750.00 202 Lars Kersten
H.W. Sikking
Dobbey
Merrie/Schimmel/2008/Zirocco Blue x Grosso Z
0 66,87 00
2 € 600.00 215 Megan Laseur
Waldman Horses BV
Cleopatra
Merrie/Schimmel /2009/Quickstar x Calato
0 67,34 00
3 € 450.00 228 Robin Bril
Stal Bril BV
Balou Puissant
Ruin/Bruin/2006/Balouco x Animo
0 69,86 00
4 € 300.00 201 Delphine Klopper
Delphine Klopper
W-Gladdys vd Lindehoeve Z
Merrie/Vos/2006/Weldon I x Landor S
1 70,70 01
5 € 150.00 209 Bas Moerings
Fam. Moerings
Fosther
Ruin/Schimmel /2010/Vigo d'Arsouilles x Cardento
4 66,96 04
6 € 75.00 217 Mel Thijssen
Stal Thijssen
Ambler Gambler
Hengst/Bruin/2005/Colander x Numero Uno
4 68,62 04
7 € 75.00 229 Kars Bonhof
Sham Stables
Zentos
Ruin/Bruin/2008/Zento x Bachus
0 69,66 44
8 227 Niels Bulthuis
Bulthuis Equestrian
Gicero
Ruin/Schimmel/2006/Cicero x Sunlight
4 69,51 15
9 204 Emiel Richter
I. Schreur
Disinaa
Merrie/Bruin/2008/Rubert R x Corland
1 70,71 45
10 207 Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Expert
Ruin/Bruin/2009/Tangelo van de Zuuthoeve x Mermus R
4 67,08 48
11 203 Lars Kersten
F. Calaque
H-Cassino
Ruin/Donkerbruin/2007/Torino x Nebelhorn
0 67,09 88
12 221 Veronique Morsink
J.R.J. Evenhuis
Faithfull
Hengst/Bruin/2004/For Keeps x Amor
0 67,99 88
13 216 Megan Laseur
Waldman Horses BV
Kastello
Ruin/Bruin/2010/Echo vh Spielveld x Diamant de Semilly
0 68,90 88
14 211 Tristan Marchal
Michelle van Liere
Sambucca
Ruin/Vos/2004/Sandro Boy x Quattro B
8 67,70 412
15 208 Bas Moerings
Fam. Moerings
Fasther
Ruin/Vos/2010/Vigo d'Arsouilles x Farmer
14 76,01 014
16 206 Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Carinja 18
Merrie/Zwartbruin/2010/For Fashion x Carinjo
8 67,81 816
17 225 Kelly Jochems
P. Raijmakers & L. Vermeiren
Egwel
Ruin/Schimmel /2009/Singapore x Quasimodo Z
13 72,23 821
18 210 Maaike Theunis
A.J.M. Theunis
TTO Douala
Merrie/Bruin/2008/L' Esprit x Notaris
17 72,25 522
19 230 Ralph Slaats
C. Zwart
K Class Z
Hengst/Schimmel/2008/Kashmir van Schuttershof x Indorado
8 68,53 1624
20 212 Joost Leesberg
Maaike Goossens
Air Donna Z
Merrie/Donkerbruin/2008/Air Jordan Z x Concorde
17 73,26 2138
21 220 Veronique Morsink
L.G. Morsink
Entrepreneur
Ruin/Bruin/2009/Clinton x Libero H
5 70,78 2xW
21 222 Claudia Morsink
L.G. Morsink & J.R.J. Evenhuis
Carthino Z
Hengst/Vos/2000/Carthago Z x Amor
5 72,85 NG
23 219 Sterre Vroomans
Jan en Sterre Vroomans
Cezaro M
Ruin/Bruin/2007/Verdi x Haarlem
8 69,21 NG
24 205 Emiel Richter
E. Richter
Sundance
Merrie/Bruin/2005/Padinus x Ekstein
9 71,08 NG
25 213 Teddy van de Rijt
N.A.A. van de Rijt
Itcho Van 't Ruytershof
Ruin/Vos/2008/Lord Z x Cartani
2xW
25 224 Leontine Bruin
A. Roefs & P. Bruin
Eternity
Ruin/Bruin/2009/Vagebond de la Pomme x Nimmerdor
Val
25 223 Lotte Teuns
JWP Invest BV
Excellent
Ruin/Schimmel/2009/Vingino x Karendasj
Val

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 05:30