Sluiten Terug naar Concours.nl

UITSLAG

S2 - 2e onderdeel NK Senioren

v.d. Boogaard Internationaal Snelvervoer Prijs

2e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S2 - Tabel A direct op Tijd 1.50m
KNHS Regl. 238.2.a

Vrijdag 27 april 2018                   Aanvang: 16:30                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Rk
Hnr
Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Straf
punten
Tijd
1 € 4,000.00 321 Leon Thijssen
Stal Thijssen
Cristello H
Hengst/Bruin/2007/Numero Uno x Voltaire
0 66,82
2 € 3,250.00 349 Gerben Morsink
L.Morsink & Mevr. J. Evenhuis
Navarone Z
Hengst/Zwartbruin/2009/Nabab de Reve x Amor
0 67,63
3 € 2,500.00 332 Ben Schroder
Valeria Sokolova
Davino Q
Ruin/Bruin/2008/Vingino x Monaco
0 67,83
4 € 1,750.00 327 Bart Bles
SF Equestrian BV
Comino
Ruin/Schimmel/2008/Casinni x Corrado
0 67,99
5 € 1,250.00 303 Emile Tacken
E. Tacken
Cas
Ruin/Donkerbruin/2007/Viento Uno W x Andiamo
0 68,36
6 € 750.00 343 Michel Hendrix
Stal Hendrix
Baileys
Ruin/Vos/2006/Indoctro x Come On
0 68,71
7 € 250.00 348 Maikel van der Vleuten
Stal van der Vleuten & P. Bocken
Dana Blue
Merrie/Schimmel/2008/Mr. Blue x Hemmingway
0 68,88
8 € 150.00 302 Ruben Romp
Gloria Eschenbach
Dundalk
Ruin/Bruin/2005/Douglas x Horace
0 69,34
9 € 150.00 310 Jens van Grunsven
Stal van Grunsven
Doma Sue
Merrie/Vos/2005/Dollar du Murier x Corrado I
0 69,41
10 € 150.00 311 Jens van Grunsven
Stal van Grunsven
Cika
Merrie/Vos/2007/Can Cun La Silla x Montreux
0 69,66
11 € 150.00 319 Willem Greve
Julius-Peter Sinnack
Zypria S
Merrie/Donkerbruin/2008/Canturo x Touch of Class
0 69,99
12 347 Doron Kuipers
H.C. Verhagen
Charley
Ruin/Schimmel/2008/Calido I x Askari
0 70,71
13 320 Jur Vrieling
VDL Stud
Davall
Ruin/Bruin/2008/Zavall VDL x Indorado
0 70,98
14 335 Claudia Verburgt
Robert Verburgt
Abbervail Lightning
Ruin/Bruin/2003/Ard VDL Douglas x Chairlift
1 72,05
15 322 Kevin Olsmeyer
Stal Doorwerth VOF en Elad Yaniv
Dalvaro
Ruin/Vos/2008/Calvaro Z x Glendale
4 66,68
16 345 Jeroen Dubbeldam
P. van Loon & Stal Roelofsen Raalte B.V.
Roelofsen Horse Trucks Gioia V
Merrie/Vos/2006/Nagano x Skippy II
4 67,10
17 317 Angelique Hoorn
Arjen Vos
Brego R'n B
Ruin/Bruin/2006/Namelus R x Gerlinus
4 67,20
18 307 Glenn Knoester
Chantal Derksen
Alpicor
Ruin/Vos/2005/Lupicor x Indoctro
4 68,01
19 326 Frank Schuttert
Ashford Farming & Jos Lansink
Beautiful Red
Merrie/Vos/2009/Casall x Colman
4 68,05
20 315 Ivo Biessen
Eurohorse
Cardino du Seigneur
Ruin/Bruin/2008/Cardento x Heartbreaker
4 68,10
21 323 Joy Lammers
Inno lamers
Taura van de Broekkant
Merrie/Bruin/2006/Tornado x Perhaps
4 68,83
22 340 Piet Raijmakers Jr.
van Schijndel Promotion BV
Van Schijndel's Amberlina
Merrie/Bruin/2005/Tangelo vd Zuuthoeve x Numero Uno
4 68,93
23 336 Jarno van Erp
R. van Erp
Al Capone
Hengst/Vos/2005/Lupicor x Concorde
4 69,10
24 331 Albert Zoer
A. Zoer BV
Delgado
Ruin/Bruin/2008/Verdi x Ahorn
4 70,24
25 329 Hendrik-jan Schuttert
Handelshuis Schuttert
Balboa HS
Ruin/Bruin/2006/Tygo x Furore
4 70,90
26 309 Johnny Pals
Jos Roex & Stoeterij Black Horses
Chat Botte du Ruisseau Z
Hengst/Vos/2008/Casal x Darco
5 71,57
27 308 Glenn Knoester
Glenn Knoester & C. Klaver
Clint Easter
Ruin/Schimmel/2007/Clinton x Indoctro
5 71,65
28 306 Demi van Grunsven
Van Grunsven Jumping Stables bv
Tinka's Hope
Hengst/Bruin/2007/Hooper x Tinka's Boy
5 71,78
29 314 Kevin Jochems
Stal Thijssen
Edgarrento
Hengst/Bruin/2009/Zento x Numero Uno
5 72,20
30 330 Albert Zoer
A. Zoer BV en J. vd Meer
Heechhiem's Cancun VDM
Ruin/Donkerbruin/2007/Balou du Rouet Z x Karandasj
8 65,92
31 313 Kevin Jochems
Stal Thijssen
Captain Cooper
Ruin/Bruin/2007/Namelus x Corland
8 69,62
32 339 Kim Emmen
Eric Berkhof Paarden
Audi's Ascatano
Ruin/Schimmel/2008/Asca Z x Caretano
8 69,77
33 318 Mark Martens
R. Rikkert
VDL Another Pleasure
Hengst/Vos/2005/For Pleasure x Ramiro
8 69,83
34 316 Anouk de Ruijter
De Ruyter Stables en Stal Linssen
Ekimov
Hengst/Bruin/2009/Ustinov x Mermus
9 87,93
35 312 Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Celine M Z
Merrie/Schimmel/2007/Cresedor x Orame
10 75,83
36 337 Jarno van Erp
H. vd Goor
Daddycool Go
Hengst/Bruin/2008/Sandro Boy x Zandigo
12 66,27
37 344 Jeroen Dubbeldam
Springpaarden Fonds Nederland & W. van der Ham
SFN Zenith
Ruin/Bruin/2004/Rash R x Fuego du Prelet
12 66,58
38 328 Bart Bles
SF Equestrian BV
Gran Canyon
Ruin/Donkerbruin/2007/Cartani x Nabab de reve
12 68,29
39 324 Siebe Kramer
Stoeterij Black Horses
Zizi Donaldson BH
Merrie/Donkerbruin/2007/Quidam de Revel x Caletto
16 69,24
40 341 Daan van Geel
van Geel-Schröder BV
Djam
Ruin/Bruin/2008/Canturano x Carthago Z
20 85,37
41 305 Kim Hoogenraat
E. Schep
Dalton
Ruin/Donkerbruin/2008/Vaillant x Roven
2xW
41 304 Kim Hoogenraat
Stal Hoogenraat
Donnatella L'Espoir
Merrie/Donkerbruin/2008/Quasimodo x Julio Mariner
2xW
41 334 Gerco Schroder
Glock HPC Holding
Glock's Dobelensky
Ruin/Donkerbruin/2008/Cornet Obolensky x Lux
2xW
41 325 Michael Greeve
W. van Stam
Turbo Z
Hengst/Donkerbruin/2009/Thunder vd Zuuthoeve x Renville
vv

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 03:45